Umywalki Wiszące 50 cm

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka wisząca 50 idealna do małych wnętrz

Niewielki, kompaktowy rozmiar sprawia, że umywalka wisząca 50 świetnie sprawdzi się do małych wnętrz. Można ją zamontować zarówno w mikroskopijnych łazienkach, jak i toaletach. Estetyczny wygląd przekłada się także na szerokie zastosowanie w domach oraz lokalach użytkowych. Trzeba prawidłowo zamocować konstrukcję do ściany, żeby była ona stabilna i solidna. Aby zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca, można zdecydować się na model mocowany w narożniku. Umywalki wiszące 50 mają widoczne elementy instalacji. Warto zadbać o to, aby były one estetyczne i dopasowane do wnętrza. W niektórych projektach wnętrz przyłącza pełnią też funkcję dekoracyjną.

  • Umywalka wisząca 50 jest na tyle kompaktowa, że zmieści się nawet do mikroskopijnych wnętrz.
  • Konstrukcje wiszące nie potrzebują dodatkowej szafki i blatu, co przekłada się na jeszcze więcej wolnego miejsca.
  • Do wyboru na Łazienkarium.pl są też modele mocowane w narożniku.

Umywalki wiszące 50 dopasowane do łazienki

Umywalka wisząca 50 cm może być zaokrąglona, kwadratowa lub prostokątna. Przekłada się to na jej pojemność oraz walory estetyczne. Bez problemu jednak dopasujesz kształt do potrzeb swojego pomieszczenia. Aby umywalki wiszące 50 pełniły wzorowo swoją funkcję, trzeba oczywiście dopasować do nich armaturę. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę, czy dany model ma wykonany otwór na montaż baterii. Można też zdecydować się na nowoczesną i estetyczną armaturę, którą mocuje się w ścianie. Pod względem praktycznym, istotne jest również łatwe czyszczenie powierzchni z osadów kamienia i pozostałości kosmetyków. Pomagają w tym specjalnie opracowane powłoki przez producentów. Wśród udogodnień dla domowników i gości mogą być też fabryczny uchwyt na ręcznik i praktyczna półka.

  • Umywalki wiszące 50 występują w wielu kształtach, co pozwala na dopasowanie modelu do wybranego pomieszczenia.
  • Powłoki ochronne, uchwyt na ręcznik i półka to tylko niektóre z udogodnień, które mają wpływ na codzienne użytkowanie.
  • Aby dopasować armaturę mocowaną bezpośrednio w misie, konieczny jest fabrycznie wykonany otwór.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk