Umywalki Podblatowe 50 cm

Cofnij do: Umywalki
Filtry


Umywalka podblatowa 50 – pełna spójność z blatem

Umywalki podblatowe 50 są bardzo praktyczne, bo pasują właściwie do każdego pomieszczenia. Nie zajmują wiele miejsca oraz są estetycznie wykończone. Krawędź nie wystaje poza blat i szafkę, dlatego jest to też bezpieczne rozwiązanie. Umywalka podblatowa 50 nie wymaga także mocowania armatury bezpośrednio w otworze ceramiki. Możesz zatem zaaranżować przestrzeń i wybrać baterię montowaną np. do ściany albo do blatu. Umywalka 50 cm podblatowa występuje najczęściej w kształcie prostokąta, bardziej lub mniej zarysowanego. Popularnością cieszą się też modele owalne, które znajdziesz w ofercie Łazienkarium.pl. O czym musisz pamiętać przed zakupem? Wybierz wysokiej jakości materiał, np. ceramikę sanitarną, aby czyszczenie powierzchni było łatwe.

  • Umywalka podblatowa 50 cm jest bardzo estetyczna. Służy do mocowania w blacie lub szafce, oszczędzając tym samym miejsce.
  • Do wyboru jest ceramika prostokątna i owalna.
  • Armatura do umywalki podblatowej 50 cm może być montowana zarówno do ściany, jak i do blatu.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk