Umywalka Nablatowa 80x50 cm

Cofnij do: Umywalki
Filtry


Umywalka nablatowa 80x50 jest trendy

Umywalka nablatowa 80x50 to urządzenie sanitarne, które najczęściej wybierają osoby chcące dobrze zagospodarować przestrzeń w dużej łazience. Dzięki niej, w połączeniu z pozostałymi elementami wyposażenia, można stworzyć pomieszczenie bardzo funkcjonalne. Umywalki nablatowe 80x50 oferowane przez sklep internetowy Łazienkarium.pl mają różny kształt, jednak najczęściej są prostokątne lub owalne. Umywalka stawiana na blat 80x50 wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiału, dzięki czemu przez długi czas zachowuje swój ładny wygląd. Nie pojawiają się na niej rysy i nie osadza się trudny do usunięcia brud. Oferowane przez nas urządzenie sanitarne może być wyposażone w otwór przelewowy i otwór na baterię.

  • Dobrej jakości umywalka nablatowa 50x80 najczęściej wykorzystywana jest we wnętrzach o dużej powierzchni.
  • Funkcjonalna umywalka stawiana na blat 80x50 dostępna jest w wielu różnych kształtach.
  • Trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne umywalki nablatowe 80x50 mogą być wyposażone w otwór przelewowy i otwór na baterię.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk