Umywalki Nablatowa 80x40 cm

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka nablatowa 80x40 – na co warto zwrócić uwagę podczas jej zakupu?

Umywalka nablatowa 80x40 to urządzenie sanitarne, które w łazience zajmuje mniej miejsca niż modele tradycyjne. Wokół niej można zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania używanych codziennie środków higieny osobistej. Dodatkowo użytkownik zyskuje miejsce w szafce lub szufladach znajdujących się pod umywalką, gdzie może przechowywać ręczniki lub chemię gospodarczą. Oferowane przez nasz sklep produkty dostępne są w różnych kształtach, na przykład prostokątnym i owalnym. Umywalka 80x40 nablatowa ma wysoki rant, dzięki czemu woda nie rozpryskuje się wokół urządzenia. Wyroby te wykonane są z różnych materiałów, jednak w większości modeli wytworzone zostały z ceramiki.

  • Odpowiednio zamontowana umywalka nablatowa 80x40 umożliwia uzyskanie dodatkowej przestrzeni wokół niej do przechowywania różnego typu akcesoriów łazienkowych.
  • Oryginalnie wyglądające umywalki nablatowe 80x40 cm dostępne są w różnych kształtach.
  • Umywalki nablatowe 80x40 najczęściej wykonane są z ceramiki.

Stylowa umywalka 80x40 nablatowa – poznaj jej cechy

Umywalka nablatowa 80x40 to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się w niemal każdej łazience, jednak szczególnie będzie pasować do pomieszczeń o dużej powierzchni. Model poza funkcją praktyczną również stanowi ozdobę każdego wnętrza. Polecana przez sklep internetowy Łazienkarium.pl umywalka 80x40 nablatowa może być wyposażona w otwór na baterię. W niektórych modelach znajduje się też otwór przelewowy, który chroni przed przelaniem się wody z umywalki, co w konsekwencji może skutkować zalaniem łazienki. Umywalki nablatowe 80x40 cm dostępne są w wielu zróżnicowanych kolorach, nie tylko w tradycyjnym białym, ale też czarno-złotym lub biało-srebrnym czy jednolitych odcieniach. Można do nich dopasować stylową armaturę.

  • Modna umywalka nablatowa 80x40 dobrze prezentuje się w dużej łazience.
  • Umywalka 80x40 nablatowa często wyposażona jest w otwór przelewowy, który zabezpiecza ją przed przelaniem się wody, a także może posiadać otwór na baterię.
  • Do nowoczesnej umywalki nablatowej 80x40 można dobrać stylowe baterie.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk