Umywalki Nablatowe 80 cm - Zlewy Misy

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka nablatowa 80 cm – gdzie się sprawdzi?

Umywalka nablatowa 80 cm to rozwiązanie sprawdzające się idealnie zarówno w dużych, jak i w niewielkich łazienkach. Długość blatu wynosząca 80 centymetrów pozwala na komfortowe korzystanie z niego. Sprawia też, że na blacie można umieścić podstawowe kosmetyki pielęgnacyjne. Plusem, jaki posiada umywalka nablatowa 80, jest też to, że nie zajmuje ona zbyt wiele miejsca. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie wyobrażają sobie łazienki bez umywalki, nie chcą jednak, aby była ona elementem dominującym w tym pomieszczeniu. Bogata kolorystyka, w jakiej oferowane są umywalki nablatowe 80 cm, przyczynia się do tego, że mamy do czynienia z rozwiązaniami pasującymi do wielu pomieszczeń. Można je umieszczać w klasycznych łazienkach, stawiając wtedy na białe umywalki nablatowe 80. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać bardziej oryginalny kolor lub zdecydować się na umywalkę chromowaną – idealną do łazienek postindustrialnych.

  • Umywalka nablatowa 80 cm pozwala na wygodne korzystanie z blatu, nie zajmując zbyt wiele miejsca.
  • Może być wykorzystywana w każdej łazience, bez względu na jej wielkość.
  • Umywalki nablatowe 80 są dostępne w wielu kolorach.

Umywalki stawane na blat 80 cm i jej zalety

Umywalki nablatowe 80 są sprawdzonym sposobem na oszczędność miejsca. Mniejsze niż modele w ich standardowym wydaniu, sprawiają, że nie trzeba rezygnować z takiego rozwiązania nawet, gdy ma się niewiele miejsca do dyspozycji. Ich plusem jest także to, że gładka powierzchnia blatu i jego prosty kształt umożliwia łatwe czyszczenie. Nawet intensywnie wykorzystywane wymagają więc przede wszystkim systematyczności, ściereczki z mikrofibry i łagodnego detergentu. Umywalka nablatowa 80 cm zwraca też na siebie uwagę ze względu na nowoczesny wygląd. Nie dominuje nad pomieszczeniem, a mimo to przyciąga spojrzenia. Jest też w stanie uczynić z łazienki miejsce nie tylko bardziej funkcjonalne, ale i przytulniejsze niż do tej pory. Warto wspomnieć również o tym, że umywalki nablatowe 80 cm są zwykle proste w montażu.

  • Nieskomplikowana budowa umywalki nablatowej 80 cm ułatwia utrzymanie jej w czystości.
  • Montaż nie jest trudny i można poradzić sobie z nim samemu.
  • Niewielki rozmiar pozwala na wprowadzenie umywalek nablatowych 80 cm nawet do małych pomieszczeń.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk