Umywalki Nablatowe 50x40 cm

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka nablatowa 50x40 – sposoby wykorzystania

Umywalka nablatowa 50x40 to efektowne rozwiązanie. Nie ma więc przesady w przekonaniu, że jest w stanie przyciągać spojrzenia. Z całą pewnością jednak nie jest to jej jedyny atut. Umywalka 50x40 nablatowa zwraca na siebie uwagę również dlatego, że ma rozmiary określane mianem komfortowych. Nie jest na tyle duża, aby nie mieścić się w niewielkich łazienkach, a przy tym pozostaje na tyle wygodna, że i w większych będzie idealnym rozwiązaniem. Popularność wymiarów przyczynia się również do tego, że umywalki nablatowe 50x40 cm są dostępne na Łazienkarium.pl w wielu kolorach i kształtach. Także wybór materiału, z jakiego są wykonane, jest dość zróżnicowany. Bez trudu można więc znaleźć umywalki stawiane na blat 50x40 cm nawiązujące do nowoczesnej stylistyki, jak i te w stylu retro. Plusem zdecydowanej większości modeli jest też jakość. Umywalka nablatowa 50x40 cm sprawdzi się więc wszędzie tam, gdzie wysoko cenione są rozwiązania na lata.

  • Umywalka nablatowa 50x40 zwraca na siebie uwagę ze względu na uniwersalne wymiary. 
  • W łazienkach sprawdza się tak samo dobrze jak każda umywalka 50 cm.
  • Można wybrać niemal każdy jej kolor i kształt. Najmodniejsze są 
  • Wielość materiałów, z jakich może być wykonana, sprawia, że można ją umieścić w pomieszczeniu utrzymanym w dowolnej stylistyce.

Umywalka 50x40 nablatowa – popularne rodzaje i największe zalety

Umywalka nablatowa 40x50 może występować w przynajmniej kilku wersjach. Największe różnice dotyczą liczby otworów, a umywalki nablatowe 50x40 cm mogą mieć ich więc od jednego aż po trzy. Te najbardziej rozbudowane są wyposażone tak w otwór na baterię, jak i na spust oraz przelew i sprawdzają się znakomicie w klasycznych pomieszczeniach. Ciekawym rozwiązaniem są też modele narożne. Taka umywalka 50x40 nablatowa optycznie zajmuje mniej miejsca niż klasyczne rozwiązanie. Pozwala też na zaoszczędzenie przestrzeni i zadaje kłam tezie, że model o sporych rozmiarach nie sprawdzi się w niewielkim pomieszczeniu. Bez względu jednak na to, jakie umywalki stawiane na blat 50x40 cm wybierzemy, możemy mieć pewność, że okażą się one sprawdzonymi rozwiązaniami odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i łatwymi do utrzymania w czystości. Ich plusem jest i to, że bez względu na ich rodzaj, zwracają na siebie uwagę ze względu na atrakcyjność wizualną.

  • Umywalka nablatowa 50x40 może mieć różną liczbę otworów.
  • Jest dostępna w sprzedaży także w wersji narożnej. Trochę większe umywalki narożne 50x40 cm sprawdzą się idealnie w małej łazience. 
  • Zwraca na siebie uwagę ze względu na solidność, łatwość w utrzymaniu w czystości oraz uniwersalność.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk