Umywalki Nablatowe 30 cm - Zlewy Misy

Cofnij do: Umywalki
Filtry


Umywalka nablatowa 30 cm – jakie ma zalety?

Umywalka nablatowa 30 cm często spotykana jest w nowoczesnych aranżacjach łazienkowych. W naszym sklepie internetowym dostępne są umywalki nablatowe 30cm w różnych kształtach, m.in. prostokątnym i okrągłym. Wybierając ten produkt, użytkownicy zyskują dodatkową przestrzeń do przeprowadzania codziennej higieny. Umywalka nablatowa 30 cm wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dlatego pomimo upływu czasu zachowuje ona swój pierwotny wygląd. Montowana powinna być na wysokości 80-95 cm, dzięki czemu użytkownicy mogą z niej komfortowo korzystać. Umywalki stawiane na blat 30 cm różnią się też sposobem montażu baterii. W modelu z otworem armatura może być montowana na umywalce, a w produkcie bez otworu bateria może być podtynkowa lub mocowana do blatu.

  • Umywalki nablatowe 30 cm mogą być wyposażone w otwór na baterię.
  • Wybierając umywalkę nablatową 30cm, użytkownik ma pewność, że zakupił model na lata.
  • Umywalki nablatowe 30 cm dostępne są w różnych kształtach.

Daczego warto wybrać umywalki nablatowe 30 cm?

Umywalka nablatowa 30 cm zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż model klasyczny. Montując ją na blacie, użytkownik zyskuje dodatkową przestrzeń do przechowywania różnych akcesoriów higienicznych i kosmetyków. W naszym sklepie internetowym Łazienkarium.pl umywalki nablatowe 30 cm są nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne. Niektóre modele posiadają wysoki rant, dzięki któremu woda nie rozpryskuje się wokół umywalki. Świetnej jakości urządzenie sanitarne, jakim jest umywalka nablatowa 30cm, wykonana jest z odpornego na wilgoć i zmianę temperatury materiału. Pomimo upływu wielu lat, ten element wyposażenia łazienki, który zostanie zakupiony w naszym sklepie, zachowa swój pierwotny wygląd. Umywalki stawiane na blat 30 cm dostępne są w kilku kolorach, dlatego można dopasować je do każdego wystroju.

  • Umywalka nablatowa 30 cm pozwala na uzyskanie dodatkowej przestrzeni do przechowywania akcesoriów łazienkowych.
  • Umywalka nablatowa 30cm to wyrób nie tylko funkcjonalny, ale również dekoracyjny.
  • Umywalki nablatowe 30 cm to produkty wysokiej jakości.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk