Umywalki Nablatowe 100 cm - Zlewy Misy

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka nablatowa 100 cm, czyli duża powierzchnia do dyspozycji

Umywalka 100 cm nablatowa z powodzeniem znajdzie zastosowanie w dużych pomieszczeniach. W przestronnych łazienkach mogą z niej korzystać nawet dwie osoby jednocześnie. Właśnie dlatego często ten model uzupełniony jest dwiema bateriami. Misa może być jednolita lub podzielona na dwie części. W Łazienkarium.pl masz do wyboru wiele głębokości i szerokości misy, a także grubości ścianek, dlatego z łatwością można dopasować model do konkretnego blatu. Niektóre umywalki nablatowe 100 cm są na tyle praktyczne, że można je także zamocować bezpośrednio do ściany. Podczas wyboru odpowiedniego modelu zwróć uwagę na udogodnienia takie jak pusta przestrzeń obok misy na kosmetyki czy uchwyt na ręcznik.

  • Umywalka nablatowa duża 100 cm stawiana bezpośrednio na blat to nowoczesne rozwiązanie do dużych łazienek.
  • Do wyboru są modele z cienkimi ściankami, uchwytem na ręcznik, a także podzielone na dwie oddzielne misy.
  • Wysokiej jakości materiały i powłoki ochronne zapewniają łatwe czyszczenie.

Umywalka 100 cm – jaką wybrać, aby była praktyczna?

Modele montowane bezpośrednio na blacie często mają praktyczną półkę. Może być na niej zamontowana armatura (w postaci jednej lub dwóch estetycznie dobranych baterii), ale nie jest to jedyne rozwiązanie. Można też postawić na instalację wodną montowaną w ścianie. Armatura podtynkowa prezentuje się nowocześnie i jest komfortowa w użytkowaniu. Bateria może być też montowana na blacie. Niezależnie od tego, trzeba wybrać odpowiednią wysokość rantu oraz kształt misy. Wpłynie to na codzienne użytkowanie. Odpowiednia wysokość zapobiega rozchlapywaniu się wody. Z kolei kształt ma też wpływ na jej swobodne spływanie. W przypadku dużych powierzchni ma to duże znaczenie, aby umywalka nablatowa 100 prezentowała się estetycznie.

  • Umywalki nablatowe 100 cm wyposażone w półkę są bardzo praktyczne.
  • Baterie do dużych mis mogą być mocowane bezpośrednio w umywalce, na blacie, a także w ścianie.
  • Zadbaj o odpowiednią głębokość i wysokość rantu, aby woda nie rozchlapywała się na boki.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk