Umywalki Okrągłe

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalki okrągłe, z którymi zyskasz estetyczne wnętrze

Okrągła umywalka to synonim uniwersalności. Pasuje do większości wnętrz ze względu na gładkie i delikatnie zarysowane linie. Takie rozwiązanie sprawdza się zarówno w dużych, jak i mikroskopijnych pomieszczeniach. Warto wspomnieć, że umywalki okrągłe mogą być mniej lub bardziej zdobione. Dzięki temu umywalka okrągła często służy nie tylko do komfortowego wykonywania czynności higienicznych, ale także pełni funkcję dekoracyjną. Niektóre umywalki owalne mają wbudowaną baterię lub zaprojektowano w nich otwór na jej montaż. Inne, dostępne na Łazienkarium.pl, wyróżniają się gładką powierzchnią, do której można dopasować armaturę mocowaną np. na blacie albo do ściany.

  • Umywalki okrągłe są uniwersalne i pasują nie tylko do dużych wnętrz.
  • Na rynku znajdziesz modele o prostej budowie, a także bardziej finezyjne, aby pełniły funkcję dekoracyjną.
  • Do umywalek owalnych najlepiej dobrać baterie umywalkowe owalne
  • Warto przemyśleć kwestię podłączenia baterii, bo niektóre umywalki owalne mają fabryczny otwór na jej montaż.

Owalne umywalki a sposób montażu

Owalna umywalka może być zamontowana na blacie, wtedy świetnie komponuje się z wybranym materiałem. Jednocześnie zapewnia wówczas wiele miejsca do dyspozycji, aby odłożyć akcesoria czy kosmetyki. W niewielkich wnętrzach przyda się umywalka owalna montowana w narożniku, aby maksymalnie wykorzystać wolną przestrzeń. Ciekawym rozwiązaniem są też umywalki meblowe o opływowych kształtach, które tworzą spójną całość z szafką. Jeśli nie chcesz, aby rant wystawał poza linię blatu, zdecyduj się na model podblatowy. W niektórych wnętrzach świetnie sprawdzą się umywalki owalne osadzone na stelażach. Wiele zależy od możliwości technicznych danego pomieszczenia i efektu wizualnego, jaki chcesz osiągnąć. Nie można zapomnieć też o nowoczesnych technologiach producentów, które przekładają się np. na prostsze czyszczenie czy podwyższoną odporność na uszkodzenia.

  • Umywalki owalne można zamontować na wiele sposobów.
  • Montaż trzeba dopasować do konkretnego wnętrza.
  • Do nowoczesnych wnętrz warto wybrać umywalki nablatowe owalne.
  • Nowoczesne powłoki umywalek okrągłych pozwalają na łatwiejsze czyszczenie.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk