Umywalki 90 cm

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka 90 cm oznacza komfort w każdej łazience

Umywalka 90 cm cieszy się opinią szerokiej i wygodnej. Z całą pewnością jednak nie jest to jej jedyna cecha, na którą powinniśmy zwrócić uwagę. Tym, co rzuca się w oczy jest także bogata oferta form i kształtów, w jakiej jest dostępna w sprzedaży na Łazienkarium.pl. Klasyczne modele okrągłe i półokrągłe rywalizują o uznanie z tymi o kształcie prostokąta i kwadratu. Nic więc dziwnego, że umywalka 90 może być bez trudu dopasowana zarówno do nowoczesnej łazienki, jak i do bardziej klasycznego pomieszczenia. Wybierając umywalki 90 cm, można też samemu zdecydować o tym, z jakiego materiału będą wykonane i w jakiej kolorystyce utrzymane. Modna biała ceramika nie jest już więc dominującą opcją. Umywalki 90 mogą być wykonane z naturalnego kamienia, modne są też rozwiązania keramzytowe. Biel konkuruje z czernią, beżem i kolorami ziemi. Umywalka łazienkowa 90 może być więc wprowadzona do łazienki także po to, aby pełnić w tym pomieszczeniu funkcję ozdobną.

  • Umywalka 90 cm jest dużym, wygodnym rozwiązaniem.
  • Jest dostępna w sprzedaży w różnych kształtach, różnice dotyczą też dostępnej kolorystyki.
  • Kupujący może samodzielnie zdecydować o tym, z jakiego materiału ma być wykonana.

Umywalka łazienkowa 90 – przegląd zalet

Umywalka 90 cm jest dostępna w przynajmniej kilku wersjach. To m.in. warianty nablatowe czy wpuszczane w blat, które tym samym zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Tylko od kupującego zależy też to, czy w centrum jego zainteresowania znajdzie się klasyczna umywalka 90, czy też model wyposażony w szafkę, a tym samym ułatwiający organizację przestrzeni w łazience. Bez względu na swój rodzaj, umywalki 90 cm są zwykle rozwiązaniami, które można łatwo utrzymać w czystości. Przeważnie nie wymagają one nawet stosowania mocnych detergentów, a jedynie – systematyczności. Kupujący sam może też zdecydować o sposobie montażu. Obecnie szczególnie popularne są te umywalki 90, które przytwierdza się do ściany, choć nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby postawić na eleganckie rozwiązanie montowane na podłodze i wyposażone w efektowną nóżkę.

  • Umywalka 90 cm może być zarówno modelem nablatowym, jak i wpuszczanym w blat.
  • W sprzedaży dostępne są też rozwiązania montowane do ściany oraz do podłogi.
  • Każdy typ umywalki 90 jest łatwy w utrzymaniu w czystości.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk