Umywalki 80x45 cm

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka 80x45 i jej zalety

Umywalka 80x45 to przykład rozwiązania, o którym często mówi się, że ma optymalny rozmiar. Można korzystać z niej w praktycznie każdej łazience, nie trzeba też obawiać się, że umywalka łazienkowa 45x80 cm będzie zbyt mała, gdy jest się osobą dość wysoką. Znakiem rozpoznawczym umywalki 80x45 jest też jej dostępność. Nie trzeba również obawiać się o praktyczność tej propozycji. Umywalki 45x80 z oferty Łazienkarium.pl są tworzone z myślą o różnych formach montażu. Warto zapoznać się tak z modelami wpuszczanymi w blat, jak i nablatowym. Można dopasować je więc zarówno do indywidualnych upodobań, jak i do wymogów typowych dla konkretnego pomieszczenia. Umywalka 80x45 – choć dość duża – jest też jednym z tych modeli, które łatwo zachować w czystości, pamiętając przede wszystkim o systematycznym pozbywaniu się zabrudzeń.

  • Umywalka 80x45 jest dość duża, a jednocześnie wyjątkowo wygodna.
  • Można montować ją nie tylko na blacie, ale i wpuszczając ją w blat, dzięki czemu pasuje do każdej łazienki.
  • Jej czyszczenie nie jest skomplikowane.

Umywalki 80x45 – jak wybrać mądrze?

Umywalka 80x45 – dzięki swojej popularności – może zostać bez trudu dopasowana do indywidualnych oczekiwań kupującego. Tylko od niego zależy więc choćby to, jaki ma mieć kolor. Nadal dominuje biel, popularna jest jednak również czerń i umywalki 80x45 zwracające na siebie uwagę ze względu na bardziej wyraziste odcienie. Jeśli chce się, aby umywalka łazienkowa 45x80 cm pasowała do konkretnej łazienki, można też zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonana. W klasycznych pomieszczeniach dominuje ceramika, jeśli jednak szuka się bardziej oryginalnego materiału, warto postawić choćby na naturalny kamień. Także kształt umywalki 45x80 nie musi być klasyczny. Modele półokrągłe i okrągłe nadal są popularne, rośnie jednak również zainteresowanie tymi, które przypominają prostokąt. Przy zakupie warto zastanowić się też, czy postawić na model z przelewem. Jest on zwykle nieco droższy, obecność przelewu chroni jednak wodę przed wyciekiem na podłogę, gdy zapomni się zakręcić kran.

  • Umywalka 80x45 jest dziś dostępna w sprzedaży w praktycznie każdym kolorze.
  • Może mieć zróżnicowany kształt, może być też wykonana z różnych rodzajów materiałów.
  • Obecność przelewu zwiększa bezpieczeństwo pomieszczenia, chroniąc łazienkę przed wyciekiem wody z umywalki.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk