Umywalki 60x45 cm

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka 60x45 do Twojej łazienki

Umywalka 60x45 to bardzo dobrej jakości urządzenie sanitarne, które montowane jest głównie w łazienkach o dużej powierzchni. Warto jednak pamiętać, że sprawdzi się również w mniejszych pomieszczeniach, pod warunkiem odpowiedniego ustawienia pozostałych elementów wyposażenia. Znajdująca się w ofercie sklepu internetowego Łazienkarium.pl umywalka łazienkowa 45x60 cm wykonana jest z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału. Dzięki temu każdy użytkownik może cieszyć się jej pięknym wyglądem przez wiele lat. Umywalki 60x45 cm można w prosty sposób dopasować do wnętrz urządzonych w różnym stylu. Poszczególne produkty różnią się między sobą nie tylko kształtem, ale również kolorem i sposobem montażu.

  • Umywalki 45x60 wykorzystywane są we wnętrzach o zróżnicowanej wielkości i urządzonych w różnym stylu.
  • Wszystkie umywalki 60x45 z naszej oferty wykonane są z bardzo dobrej jakości materiału.
  • Nowoczesne umywalki 60x45 różnią się między sobą kształtem, kolorem i sposobem montażu.

Dlaczego umywalka łazienkowa 60x45 cm to dobry pomysł

Umywalka 60x45 polecana jest zwłaszcza osobom, które lubią mieć przestrzeń podczas wykonywania codziennych czynności higienicznych. Dostępna w naszym sklepie internetowym umywalka łazienkowa 45x60 cm może być montowana w różny sposób. Pośród produktów dostępnych w naszej ofercie można odnaleźć m.in. urządzenia sanitarne montowane bezpośrednio na blacie, wpuszczane w niego lub mocowane do ściany. Umywalki 60x45 często wyposażone są w otwór na baterię i otwór przelewowy, który chroni je przed przepełnieniem.

  • Dobrej jakości umywalki 45x60 różnią się między sobą sposobem montażu, mogą być np. nablatowe, narożne, półblatowe, wiszące i wpuszczane w blat.
  • Wybór wariantu zależy od preferencji użytkownika.
  • Część umywalek łazienkowych 45x60 cm z naszego asortymentu wyposażona jest w otwór na baterię i otwór przelewowy.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk