Umywalki 50x50 cm

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka 50x50 do stylowej łazienki

Umywalka 50x50 to świetnej jakości urządzenie sanitarne, które często wybierane jest przez klientów sklepu Łazienkarium.pl. Wyrób ten montowany jest w nowoczesnych łazienkach o różnej wielkości. Umywalka łazienkowa 50x50 cm dostępna w ofercie naszego sklepu może być w różnym kształcie, na przykład okrągłym lub kwadratowym. Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów i wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, dlatego pomimo upływu czasu i wielokrotnego użytkowania zachowują swój bardzo ładny wygląd. Umywalki 50x50 najczęściej dostępne są w klasycznym, białym kolorze, dlatego świetnie pasują do wnętrz nie tylko nowoczesnych, ale również utrzymanych w tradycyjnym stylu.

  • Umywalka 50x50 montowana może być w łazienkach o zróżnicowanej powierzchni.
  • Najczęściej umywalka 50 cm x 50 cm ma kształt kwadratu i jest w białym kolorze.
  • Nowoczesne urządzenia, jakim są umywalki łazienkowe 50x50 cm, zachowują swój ładny wygląd, dzięki zastosowaniu dobrej jakości materiałów do ich produkcji.

Idealna umywalka łazienkowa 50x50 cm

Umywalka 50x50 chętnie wybierana jest przez osoby, które poszukują wygodnego w użytkowaniu, a jednocześnie niezbyt dużego urządzenia sanitarnego. Polecane przez sklep internetowy Łazienkarium.pl modele różnią się między sobą sposobem montażu. Mogą być wiszące, wolnostojące, montowane na blacie lub w niego wpuszczane. Wybór zależy wyłącznie od preferencji użytkownika i zastosowanego przyłącza. Montując umywalki 50x50 stawiane na blacie, można zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania środków higieny osobistej używanych podczas codziennej pielęgnacji. Podobną funkcjonalność zapewnią warianty podblatowe.

  • Świetnej jakości umywalka 50x50 może być np. wisząca, montowana na blacie lub w niego wpuszczana.
  • Dobór umywalki 50x50 zależy do preferencji użytkowników oraz warunków panujących w łazience.
  • Warianty stojące na blacie zapewnią dodatkową powierzchnię odkładczą.
  • Do małej łazienki idealnie będzie pasować umywalka narożna 50x50 cm.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk