Umywalki 45x45 cm

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka 45x45 i jej specyfika

Umywalka 45x45 zwraca uwagę na swój kompaktowy rozmiar. Można zdecydować się więc na nią nawet wtedy, gdy jest się właścicielem niewielkiej łazienki. Warto jednak podkreślić, że stanowi model wygodny w użytkowaniu i bezpieczny, odpowiedni także dla dzieci, seniorów i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Umywalka łazienkowa 45x45 cm jest dostępna w sprzedaży na Łazienkarium.pl w wielu kolorach. Nie ma mowy o dominacji klasycznej bieli, która ustępuje miejsca czerni oraz modnym kolorom ziemi. O dużej różnorodności można mówić także w kontekście materiałów, z jakich wykonane są umywalki 45x45. Dominują modele ceramiczne, ale spore grono zwolenników wybiera jednak również kamień naturalny. Poszczególne umywalki 45x45 różnią się między sobą także z uwagi na swój kształt i sposób montażu. Niezmiennie pozostają jednak łatwe w czyszczeniu i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

  • Umywalka 45x45 ma kompaktowe rozmiary, jest wygodna w użytkowaniu.
  • Można z niej korzystać bez obaw o własne bezpieczeństwo, dopasowując ją do własnych potrzeb także pod względem kolorystycznym.
  • Jest łatwa w montażu i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk