Umywalki 45x35 cm

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka 45x35 cm i sprytne pomysły na oszczędność miejsca

Niektóre łazienki wymagają szczególnego podejścia do kwestii aranżacji i doboru elementów wyposażenia. W przypadku bardzo małych wnętrz, toalet oraz łazienek dla gości, doskonale sprawdzą się umywalki 35x45 cm. Niewielkie rozmiary sprawiają, że nie zajmują dużo miejsca, dlatego można je zainstalować nawet w bardzo wąskim pomieszczeniu. Oferta sklepu Łazienkarium.pl obejmuje bogaty wybór umywalek, których minimalistyczny design spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Do tego typu rozwiązań można dopasować zarówno baterie umywalkowe ścienne z krótką wylewką, jak i baterie umywalkowe stojące czarne. Umywalka łazienkowa 35x45 cm, mimo niewielkiej wielkości, może z powodzeniem posłużyć do realizacji podstawowych czynności higienicznych, co w niektórych przypadkach jest w zupełności wystarczające.

  • Nowoczesne umywalki 45x35 cm są chętnie instalowane w toaletach i łazienkach dla gości.
  • Wąskie i kompaktowe misy umywalkowe mogą być stosowane w pomieszczeniach gospodarczych, a nawet garderobach.
  • Niewielkie wymiary sprawiają, że umywalka 45x35 cm jest funkcjonalna, nawet przy wykonywaniu złożonych czynności pielęgnacyjnych.

Małe umywalki 45x35 cm — estetyczny design

Niewielkie umywalki 35x45 cm to produkty, które mogą prezentować się równie efektownie co duże i głębokie misy nablatowe. Kompaktowe umywalki przyjmują różne kształty, począwszy od okrągłych, przez owalne, aż po prostokąty. Występują też w wielu rodzajach, w tym jako umywalka nablatowa 45x35, która będzie pasować do nowoczesnej aranżacji. Prostokątna umywalka łazienkowa 35x45 cm, inspirowana trendami minimalistycznymi, to dobre rozwiązanie do łazienki, w której nie można zainstalować misy o standardowej wielkości. Modele o wyższym rancie i węższych krawędziach mogą okazać się bardzo funkcjonalne i sprawdzić się do codziennego użytku. Umywalka 45x35 cm o zaokrąglonym kształcie jest z kolei uniwersalnym wyborem do wnętrz tradycyjnych.

  • Kompaktowe umywalki instalowane na szafkach podumywalkowych mogą mieć różne głębokości.
  • Umywalki 45x35 cm występują w różnych kształtach, co daje duże możliwości aranżacyjne.
  • Umywalki o wąskich krawędziach są najbardziej funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk