Umywalki 40x30 cm

Cofnij do: Umywalki
Filtry


Umywalka 40x30 – jakie są jej ważne funkcje?

Umywalka 40 x 30 cm wybierana jest bardzo często przez osoby, które posiadają łazienkę o niewielkim metrażu, jak również w nietypowym kształcie. Nieduże rozmiary i oryginalne sposoby montowania umywalek 40x30 cm sprawiają, że można zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu, bez strachu o funkcjonalność ceramiki. W naszym sklepie internetowym Łazienkarium.pl umywalki 40x30 dostępne są m.in. w wersji wiszącej i nablatowej. Jednak wybór odpowiedniego modelu zależy wyłącznie od użytkownika. To on zdecyduje, który wariant będzie dla niego najkorzystniejszy. Nowoczesne umywalki 40x30 cm polecane są również do bardzo małych toalet np. w biurach lub restauracjach, gdzie służą wyłącznie do mycia rąk.

  • Umywalki 40x30 wybierane są przeważnie przez osoby, które posiadają niewielką łazienkę.
  • Umywalki 30x40 cm mają nieduże rozmiary i są sprytnie montowane, dzięki czemu można zyskać dodatkową przestrzeń w łazience.
  • W pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych do mycia rąk świetnie sprawdzą się umywalki 40x30 cm.

Wybieramy najlepsze umywalki 40x30 cm

Umywalki 40x30 cm to urządzenia sanitarne o niewielkich rozmiarach. Aby móc z nich w pełni komfortowo korzystać, powinny być odpowiednio zamontowane. Jeśli użytkownicy chcą, by wnętrze ich łazienki było funkcjonalne, powinni przed ceramiką łazienkową, jaką jest umywalka 40x30 cm, pozostawić minimum 70 cm wolnej przestrzeni. Natomiast po bokach około 5 cm. Zawieszona na ścianie lub postawiona na blacie, w zależności od wybranego modelu, umywalka 30x40 cm powinna być umiejscowiona na wysokości około 85-90 cm od podłogi do jej górnej krawędzi. W naszym sklepie internetowym można wybrać np. umywalki 40x30 z otworem na baterię lub modele nablatowe, gdzie armatura montowana jest bezpośrednio na blacie.

  • Z umywalki 40x30 można bezpiecznie i komfortowo korzystać, gdy zostanie prawidłowo zamontowana
  • Umywalkę 40x30 cm można zawiesić na ścianie lub umieścić na blacie.
  • Umywalki 40x30 mają różnie montowane baterie, np. w otworze lub stojące na blacie.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk