Małe Umywalki 36 cm

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka 36 cm – w jakiej łazience najlepiej się sprawdzi?

Umywalka 36 cm to niewielkie urządzenie sanitarne, które można dopasować do każdej łazienki, jednak najlepiej prezentować się będzie w niewielkim pomieszczeniu. Można ją zamontować zarówno w małej łazience, jak i w pomieszczeniu z toaletą, w którym nie ma zbyt wiele miejsca. Umywalki 36 cm oferowane w Łazienkarium.pl to wysokiej jakości produkty, które występują w różnych kształtach i kolorach. Pod tym względem również można dopasować umywalki 36 cm szerokie do niemal każdego pomieszczenia sanitarnego. W naszym asortymencie znajdują się także zróżnicowane typu umywalek 36 cm, m.in. modele nablatowe, wiszące, wpuszczane w blat i narożne.

  • Umywalka 36cm to urządzenie sanitarne, które można umieścić w każdej łazience, nawet takiej o niewielkim metrażu lub w toalecie.
  • W sklepie internetowym Łazienkarium.pl oferowane są umywalki 36 cm szerokie w różnych kolorach i kształtach.
  • Umywalki 36 cm mogą różnić się również sposobem montażu – dostępne są m.in. modele wiszące, narożne i wpuszczane w blat.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk