Małe Umywalki 35 cm

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka 35 cm do łazienki

Umywalka łazienkowa 35 cm ma niewielki rozmiar, dlatego jej wybór nie powinien być przypadkowy. W małych pomieszczeniach i toaletach będzie się ona rzucać w oczy. Modele okrągłe świetnie sprawdzą się do klasycznych i przytulnych pomieszczeń. Owalne kształty są też bezpieczne w użytkowaniu np. dla dzieci, bo nie mają ostrych rantów. Umywalka 35 może być także kwadratowa lub prostokątna. Im bardziej zarysowane linie boków, tym nowocześniej się prezentuje dany model. Do wyboru na Łazienkarium.pl masz nie tylko białe powierzchnie. Jeśli stawiasz na awangardowe rozwiązania, możesz zdecydować się na umywalki 35 cm dwukolorowe lub w czerni. Nie tylko estetyka jest ważna. Umywalka 35 cm powinna mieć dość wysoki rant, aby nie brudzić podłogi czy też moczyć niepotrzebnie blatu wodą.

  • Umywalka 35 cm ma niewielki rozmiar, dlatego bardzo istotny jest jej kształt. Do wyboru są modele okrągłe, prostokątne czy też kwadratowe.
  • Warto zwrócić uwagę nie tylko na modele białe, ale także dwukolorowe.
  • Wysoki rant ułatwi codzienne korzystanie.

Umywalka szerokość 35 cm – jaką wybrać?

Sposób montażu jest bardzo istotnym czynnikiem podczas wyboru odpowiedniego modelu. Możesz zdecydować się na ceramikę wpuszczaną w blat, w której rant jest równy z podłożem płyty laminowanej, drewna czy też kamienia. Nowoczesne modele są montowane bezpośrednio na blacie. Trzeba jednak zagospodarować na to odpowiednią ilość w miejsca. W mikroskopijnych toaletach i małych łazienkach sprawdzą się umywalki szerokość 35 cm, które montowane są do ściany, także w narożnikach. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na estetyczne przyłącza, aby całość była spójna i elegancka wizualnie. Każda misa powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów (np. ceramiki sanitarnej albo konglomeratu).

  • Popularne sposoby mocowania umywalek o szerokości 35 cm to wpuszczane w blat, nablatowe oraz wiszące.
  • Wysoka jakość wykonania wpływa na estetyczną powierzchnię i łatwość czyszczenia.
  • Umywalki 35 cm wykonywane są z różnych materiałów, np. z ceramiki lub konglomeratu.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk