Umywalki 20x30 / 30x20 cm

Cofnij do: Umywalki
Filtry


Umywalka 20x30 – przegląd zalet

Umywalka 20x30 to niewielki model stworzony przede wszystkim z myślą o mniejszych pomieszczeniach. Pozwala na oszczędność miejsca, może być przy tym zarówno modelem naściennym, jak i wolnostojącym, usytuowanym w centralnym punkcie łazienki. Niewielki rozmiar umywalki 20x30 nie utrudnia zresztą wcale korzystania z niej. Przeciwnie, umywalki 30x20 cm są opisywane często jako wygodne i intuicyjne. Łatwo można utrzymać je też w czystości, zwłaszcza że nowoczesne modele są wyposażone w powłoki utrudniające tworzenie się zacieków i plam. Osoby zainteresowane zakupem umywalki 20x30 z pewnością docenią również to, że same mogą mieć wpływ na ich wygląd i funkcjonalność. Kolejne z nich są dostępne nie tylko w różnych kolorach, ale i kształtach. Umywalka łazienkowa 30x20 cm może być rozwiązaniem pojedynczym. Można jednak rozważyć ustawienie dwóch modeli prostokątnych obok siebie tak, aby zwiększyć funkcjonalność łazienki.

  • Umywalka 20x30 jest znana ze swoich kompaktowych rozmiarów i prostego montażu.
  • Kupujący może sam zdecydować nie tylko o jej kolorze, ale i o typowym dla niej kształcie.
  • Jej atutem jest możliwość usytuowania jej w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

Umywalki 30x20 cm – dlaczego warto pomyśleć o zakupie?

Umywalka 20x30 – dzięki swoim kompaktowym rozmiarom – może być doskonałym rozwiązaniem niezależnie, czy mamy do czynienia z łazienką nowoczesną, czy klasyczną. Bez względu na jej umiejscowienie, jest też modelem bezpiecznym w użytkowaniu. Umywalki 30x20 cm doskonale radzą sobie nawet z dość dużym naciskiem, bez obaw można więc umieścić je w łazience, z której korzystają dzieci. Są dostępne tak w wersji nablatowej, a także jako modele wbudowane w blat. Decydując się na ich zakup nie trzeba więc przebudowywać łazienki. Za ich zakupem przemawia też to, że umywalka 20x30 jest modelem przystępnym cenowo. Nie wydając dużych pieniędzy, można mieć więc pewność, że kupi się model wysokiej jakości, odporny na uszkodzenia mechaniczne i odznaczający się dużą żywotnością. Umywalka łazienkowa 30x20 cm jest też wybierana przez wiele osób dlatego, że pozwala na zużycie mniejszej ilości wody niż model o bardziej znaczących gabarytach.

  • Umywalka 20x30 może być ciekawym elementem tak w łazience klasycznej, jak i nowoczesnej.
  • Pomimo niewielkich rozmiarów jest w stanie utrzymać duży nacisk, jest więc rozwiązaniem bezpiecznym.
  • Jej zakup może oznaczać nie tylko możliwość zapłacenia niższej ceny, ale i mniejsze zużycie wody.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk