Umywalki 120x50 cm

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Umywalka 120x50 – wygodna i praktyczna

Umywalka 120x50 jest rozwiązaniem dedykowanym przede wszystkim właścicielom stosunkowo dużych, nowoczesnych łazienek. Zajmuje sporo miejsca, a niekwestionowanym atutem umywalki 120x50 jest wyjątkowa łatwość, z jaką można z niej korzystać. Umywalka łazienkowa 50x120 cm sprawdza się także podczas wykonywania bardziej zaawansowanych zabiegów kosmetycznych, jest więc chwalona choćby przez osoby szukające miejsca do farbowania, a potem spłukiwania włosów. Duża przestrzeń, jaką zajmują umywalki 50x120, nie oznacza wcale ogromnego wysiłku związanego z ich czyszczeniem. Przeciwnie, dzięki specjalnym powłokom przeciwdziałającym tworzeniu się zacieków czynność ta nie okazuje się czasochłonna. Również montaż umywalki 120x50 nie jest skomplikowany. W sprzedaży na Łazienkarium.pl dominują wersje nablatowe, istnieją jednak również takie, które są wpuszczane w blat. Osoba poszukująca umywalki 50x120 sama może zdecydować o jej kształcie i kolorze.

  • Umywalka 120x50 jest stworzona przede wszystkim z myślą o stosunkowo dużych łazienkach w nowoczesnym stylu.
  • Jest wygodna w czyszczeniu i montażu.
  • Korzystanie z niej jest bardzo proste. Umywalka łazienkowa 50x120 cm nadaje się również do wykonywania skomplikowanych zabiegów kosmetycznych.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk