Syfon Rurowy do Umywalki

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Syfon rurowy do umywalki – co warto o nim wiedzieć?

Syfon odprowadza wodę z umywalki do ścieków i zapobiega przedostawaniu się nieprzyjemnych zapachów z instalacji do domu. Pełni jeszcze jedną ważną funkcję – odpowiada za powstrzymywanie gazów. Stale obecna w nim woda stanowi dla gazów przegrodę. Jednym z rodzajów tego ważnego elementu są syfony rurowe, które charakteryzują się kształtem litery U. Sprawnie odprowadzają wodę i co ważne rzadko się zapychają. Wynika to z ich konstrukcji – w syfonie rurowym nie ma zakamarków, w których mogłyby gromadzić się zanieczyszczenia. Dzięki temu nie trzeba ich tak często czyścić. Rurowe syfony do umywalek występują w wielu wariantach kolorystycznych. Czarny o matowej powierzchni czy srebrny to tylko część możliwości. Najczęściej jednak syfon rurowy jest ukryty w szafce, dlatego odpowiednim rozwiązaniem może być również biały wariant z tworzywa sztucznego.
 
  • Rurowy syfon do umywalki skutecznie odprowadza wodę do ścieków, powstrzymuje też nieprzyjemne zapachy,
  • Bardzo rzadko się zapycha, ponieważ jest samoczyszczący, 
  • Występuje w różnych wariantach kolorystycznych, jednak najczęściej pozostaje ukryty w szafce, więc jego odcień nie ma aż tak dużego znaczenia.

Rurowe syfony do umywalek – poznaj dostępne możliwości

Długa bezawaryjność i trwałość sprzętu zależy między innymi od materiału wykonania. Syfony do umywalek wykonuje się między innymi z PCV. Te lekkie, trwałe modele sprawdzą się doskonale, jeśli będą zabudowane szafką. Wytrzymałe i bardziej estetyczne są syfony rurowe wykonane z mosiądzu chromowanego. W razie potrzeby można taki model odsłonić – to rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w industrialnym wnętrzu, gdzie z aranżacją komponował się będzie czarny syfon.
 
  • Syfony umywalkowy rurowy wykonuje się z PCV i mosiądzu,
  • Modele z tworzywa sztucznego są tańsze,
  • Syfony rurowe z mosiądzu prezentują się estetycznie, dlatego mogą być odsłonięte.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk