Schlosser

(927 produktów)
Dostępność: dostępny
58 zł
Dostępność: dostępny
63 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
239 zł

O producencie Schlosser

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta: 2 lata

Schlosser to producent różnego rodzaju akcesoriów, dzięki którym grzejniki w naszych domach mogą działać bez przeszkód. W asortymencie firmy znajdziemy zatem głowice termostatyczne, armaturę do grzejników i szereg innych rozwiązań. Ilość dostępnych produktów a także ich różnych wariantów powoduje, że dobierzemy idealne dodatki do każdego grzejnika. Bez względu jednak na dokonany wybór możemy liczyć na najwyższą jakość oraz niebudzącą zastrzeżeń estetykę.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Schlosser – instalacja grzewcza stworzona z niemiecką precyzją

Niemiecki producent Schlosser ma wieloletnie doświadczenie w branży akcesoriów grzejnikowych. To dzięki jego produktom ogrzewania w domach i budynkach użyteczności publicznej mogą działać prawidłowo, płynnie i wydajnie. W ofercie znajdziesz głowice termostatyczne, zawory, armaturę, a także szereg innych niezbędnych elementów do stworzenia instalacji. Producent zadbał też o serie premium, czyli ekskluzywne zestawy dla wymagających. Marka Schlosser dba o długotrwałą żywotność swoich produktów, a także najwyższą jakość wykonania. Nie zapomina też o walorach estetycznych swoich konstrukcji. W jej portfolio możesz znaleźć wiele serii produktów, które są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Dopasujesz je też pod względem parametrów technicznych swojej instalacji.

  • Schlosser to niemiecki producent akcesoriów do instalacji grzewczej, który prężnie działa w Polsce.
  • W ofercie tej marki znajdziesz zarówno standardowe serie, jak i produkty dla wymagających.
  • Wszystkie głowice, zawory i inne elementy instalacyjne charakteryzują się długotrwałą żywotnością, szerokim zastosowaniem oraz wykończeniem na medal.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia