Scarabeo

(204 produkty)
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
1189 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
949 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1972 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
2119 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1179 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2348 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1661 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1833 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1492 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1420 zł

O producencie Scarabeo

Kraj pochodzenia: Włochy

Gwarancja producenta:
- Ceramika: 2 lata

Eleganckie i funkcjonalne, takie właśnie są produkty firmy Scarabeo. Oferta firmy obejmuje w głównej mierze przeróżne modele umywalek, których design oraz jakość czynią z nich wyjątkowe elementy wyposażenia każdej łazienki.

Oczywiście aby móc skutecznie rywalizować na konkurencyjnym rynku stale rozwijane są nowe rozwiązania i technologie, które stają się podstawą tworzenia coraz lepszych produktów.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Toaleta miska WC Scarabeo – zachwycające włoskie wzornictwo i najwyższa jakość wykonania

Firma Scarabeo Ceramiche powstała w 1974 roku w Civita Castellana, a jej głównym założycielem był Giovanni Calisti. Początkowo w fabryce powstawały eleganckie i funkcjonalne umywalki, jednak w bardzo szybkim czasie – bo w ciągu kilku lat – marka zyskała ogromne uznanie, co poskutkowało rozszerzeniem asortymentu. W 2004 roku rozbudowano fabrykę w Civita Castellana, a w 2008 roku otwarto Fabrica di Roma. W 2012 roku, dzieło współpracy Giovanniego Calistiego i projektanta Moai, linia umywalek Bucket, otrzymała nagrodę Frankfurt Design Plus. To umywalki przypominające kształtem wiadro – mają nawet uchwyty. Ich środek jest kolorowy, a na zewnątrz jakby „wylewa się” farba.

  • Kolekcje Glam, Theorema 2.0, Up i Frame zdobyły nagrodę Iconic Design Awards – Innovative Architecture 2018,
  • Linia umywalek Scarabeo Glam to pełne uroku, a jednocześnie nowoczesne modele wpuszczane w blat, wiszące i do postawienia na blacie,
  • Theorema 2.0 to kolekcja ceramiki łazienkowej o oryginalnych, zaskakujących kształtach,
  • Up to linia zlewozmywaków, których wzornictwo w fantastyczny sposób zrywa z rutyną i naszym wyobrażeniem o ceramice,
  • Frame to linia mebli i akcesoriów łazienkowych o wyjątkowych, geometrycznych kształtach,
  • Umywalki Scarabeo i miski WC Scarabeo stanowią wyposażenie łazienek wielu ekskluzywnych hoteli, między innymi w Australii, Grecji, Hongkongu, Emiratach Arabskich, Izraelu, Nowej Zelandii, Singapurze czy w Korei.

Funkcjonalne i eleganckie. Zaskakujące i oryginalne. Scarabeo Umywalka i WC

Jedną z koncepcji marki Scarabeo jest stworzenie z umywalki punktu centralnego łazienki. Wśród kolekcji umywalek znajdujemy przede wszystkim wzory, które wyróżniają się nowatorskim podejściem do formy, przy czym umywalki te nie tylko nie tracą na swojej funkcjonalności. Wręcz przeciwnie - są bardziej praktyczne niż „tradycyjne” umywalki. Dobrym przykładem jest tu kolekcja Fuji z ceramicznym, fantazyjnym odpływem i pięknymi, miękkimi liniami. Umywalki Scarabeo Kong, o nietypowych, nieregularnych kształtach, zaskakują i sprawiają wrażenie, jakby genialny projektant puszczał do nas oko. Podobnie ma się sprawa w przypadku linii Mizu, w której odpływ stanowi rodzaj „pęknięcia” (tu warto również zwrócić uwagę na modele antracytowe lub ze złotą, niezwykle elegancką obwódką). W każdej serii Scarabeo znajdziemy element, który sprawia, że nie można od nich oderwać wzroku.

  • Bezrantowe miski WC Scarabeo wyposażone są w technologię CLEAN FLUSH®, ułatwiającą dokładne spłukiwanie,
  • Wśród misek WC Scarabeo na szczególną uwagę zasługują linie Planet (pękate, doskonałe w formie modele toalet, bidetów i umywalek), czy też Moai (ceramika biała w środku i czarna na zewnątrz, z pięknym połyskiem).

Scarabeo: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia