Płytki Ścienne Ceramiczne

Cofnij do: Płytki
Strona:
Filtry
Strona:


Płytki ceramiczne ścienne

Budując dom, wykańczając mieszkanie, przeprowadzając remont generalny, stajemy między innymi przed wyborem płytek ściennych. Konkretny model powinien uwzględniać styl, w jakim urządzamy wnętrze, współgrać z kolorystyką podłogi, mebli i dodatków, a przede wszystkim być doskonałej jakości, dzięki której posłuży nam przez długi czas. Łazienkarium przedstawia bogatą ofertę płytek z ceramiki: od prostych form gresowych, po imponujące kafle. Czemu warto przyjrzeć im się z bliska?

Zadbaj o jakość

Płytki ścienne, czy to kuchenne, czy łazienkowe, narażone są na rozmaite czynniki, takie jak para i wilgoć, urazy mechaniczne oraz częste mycie. Dlatego kryterium numer jeden powinna być wysoka jakość materiałów, z których wyprodukowano flizy. Wątpliwy standard surowców może rodzić późniejsze problemy związane z użytkowaniem płytek. Glazura może odpadać od ściany, wywołując konieczność nieustannych napraw i remontów. Mizernej jakości płytki ścienne mogą też łamać się na rogach, tworząc nieestetyczne przerwy w całości. Zamawiając ceramiczne płytki ścienne w naszym sklepie, otrzymują Państwo gwarancję trwałości, odporności na zarysowania i niesłabnących walorów wizualnych.

Trwałe i odporne płytki ścienne

Nasze produkty są odporne na działanie czynników chemicznych, dlatego nie szkodzą im środki czystości stosowane do pielęgnacji. Jednocześnie ceramikę łatwo utrzymuje się w czystości, dlatego tego typu flizy doskonale nadają się na fragmenty ścian często ulegające zanieczyszczeniom. Takimi miejscami są chociażby obszar nad blatem kuchennym czy wokół wanny w łazience. Problemem nie jest nawet pobrudzenie ich tłuszczem czy oblanie czerwonym winem. Co więcej, jeśli zdecydujemy się na inne niż białe płytki ścienne do łazienki bądź kuchni, nie stracą one koloru mimo ekspozycji na promienie słoneczne. Mogą więc Państwo śmiało bawić się kolorem, wybierając któreś z barwnych lub wzorzystych propozycji z naszego sklepu.

W trosce o zdrowie

Nie każdy zdaje sobie sprawę z korzystnych dla zdrowia właściwości płytek ceramicznych. Okazuje się, że ten materiał nie sprzyja zagnieżdżaniu się mikroorganizmów, takich jak alergeny i inne drobnoustroje, dlatego wystarczy standardowa pielęgnacja płytek, by zapobiec rozprzestrzenianiu się zanieczyszczeń. Nie bez przyczyny płytki ceramiczne wykorzystuje się w szpitalach i placówkach medycznych, gdzie konieczne jest zachowania najwyższych standardów higieny. Świetnym pomysłem jest także montaż płytek ceramicznych na ścianę do kuchni w formie dużych kafli, co powoduje mniejszą ilość spoin, pomiędzy poszczególnymi flizami, w których osadzałby się brud.
 
  • Ceramiczne płytki ścienne to połączenie wysokiej jakości, wytrzymałości, estetyki oraz łatwej pielęgnacji,
  • Płytki ceramiczne doskonale nadają się na ścianę w kuchni lub w łazience,
  • Na płytkach z ceramiki trudniej osadza się brud, są więc przyjazne dla zdrowia, w tym dobre dla alergików.
Jak wybrać płytki ścienne kuchenne spośród mnogości propozycji od producentów, z którymi współpracujemy? Które flizy okażą się najlepsze do łazienki w stylu klasycznym? A które płytki łazienkowe na ścianę spójnie uzupełnią aranżację w stylu glamour? Gres? Kafelki? Decyzja nie jest łatwa, ale nie są Państwo w niej osamotnieni. Nasi doradcy służą wsparciem na każdym etapie procesu zakupowego. Oferują swoją wiedzę i doświadczenie, by pomóc klientom w dokonaniu najlepszego z możliwych wyborów.  

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk