Paulmann

(365 produktów)
 

Paulmann – lampy do wszystkich wnętrz

Wysoka jakość opraw oświetleniowych. Szeroki wachlarz produktowy. Nieprzeciętny design. Tak w skrócie można opisać markę Paulmann. LEDy, oczka sufitowe, lampy stojące, plafony i panele producenta wypełniają wiele aranżacji. W katalogu przedsiębiorstwa znajduje się łącznie ponad 2,5 tysiąca energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, które nie tylko będą funkcjonalnym detalem mieszkania czy domu, lecz także zamienią się w niezwykłą dekorację aranżacji. Paulmann tworzy oprawy już od ponad 35 lat, co jest jedynie potwierdzeniem tego, że lampy czy żarówki Paulmann to najlepsze, w co można zainwestować. Firma została założona w niemieckim Springe przez Rüdigera Paulmanna i do dziś jest przedsiębiorstwem rodzinnym, którego najważniejszymi wartościami są jakość i zadowolenie Klienta. Poza bogatym asortymentem wyróżniającym się oryginalnym wzornictwem Paulmann dokłada wszelkich starań do bezpieczeństwa oferowanych produktów. Świadczą o tym m.in. certyfikaty VDE, ENEC czy TÜV.
 
  • Paulmann to niemiecka firma rodzinna,
  • Misją przedsiębiorstwa jest wyposażenie domów i mieszkań w jakość!
  • Oferowane przez Paulmann lampy są nie tyle stylowe i praktyczne. To też gwarancja bezpieczeństwa potwierdzona certyfikatami VDE, ENEC i TÜV.

Idealne oświetlenie do łazienki

Żarówki Paulmann sprawdzą się w także łazience! Wszystko dlatego, że zapewniają należyty stopnień ochrony, w zakresie od IP 44 aż do IP 65. W praktyce oznacza to, że stanowią doskonałe zabezpieczenie przed panującymi w tym pomieszczeniu warunkami; wilgocią czy wodą. Mogą być zainstalowane w pobliżu wanny, umywalki czy strefy mycia, ponieważ są odporne na działanie pary wodnej, zachlapania, a nawet całkowite zanurzenie w wodzie. Satysfakcję z użytkowania gwarantują także materiały, z których korzysta Paulmann. Oferowane przez producenta lampy łazienkowe tworzone są ze stopu aluminium, żelaza szczotkowanego, a także wytrzymałych tworzyw sztucznych, szkła oraz chromu, co sprawia, że nie są im straszne łazienkowe zawirowania. Oprócz wysokiej jakości kinkietów i taśm LED katalog Paulmann zawiera również innowacyjne systemy podłogowe oraz naścienne, w tym nawet podświetlane lusterka, które usprawnią każdej kobiecie wykonanie perfekcyjnego makijażu, a mężczyznom pomogą w usuwaniu codziennego zarostu.
 
  • Paulmann oferuje oprawy oświetleniowe do łazienki, które zapewniają odpowiednią ochronę – od IP 44 do IP 65,
  • Lampy łazienkowe Paulmann produkowane są z wytrzymałych materiałów; stopu aluminium, żelaza szczotkowanego, a także wytrzymałych tworzyw sztucznych, szkła oraz chromu,
  • Oświetlenie łazienki Paulmann to m.in. kinkiety, lampy ścienne, taśmy LED, plafony czy lusterka kosmetyczne z podświetleniem.

Żarówki Paulmann nie tylko do domu

Na wnętrzach świat lamp Paulmann się nie kończy. Poza dekoracyjnymi rozwiązaniami Paulmann Quadro, ciekawymi lampami wiszącymi do salonu lub sypialni Neordic Disa czy kinkietami Paulmann Sabik, oświetlenie Paulmann to też sposób na funkcjonalny i stylowy ogród! To kompleksowa oferta, która pozwoli na stworzenie praktycznych ścieżek i dróżek rozdzielających poszczególne fragmenty parceli oraz efektownych przejść i relaksujących miejsc odpoczynku. Punkty świetlne można wykorzystać do podkreślenia zieleni, elementów małej architektury czy oryginalnych rabat. W tym celu warto zapoznać się z rozwiązaniami takimi jak: linie oświetlenia ogrodowego 24 V, lampy elewacyjne 230 V czy lampy mobilne, które poza fenomenalnym wyglądem wyróżniają się także wysoką jakością, odpornością na czynniki zewnętrzne oraz odpowiednim stopniem ochrony IP. Dzięki temu nie ulegną uszkodzeniu na skutek działania zmiennej aury.
 
  • Paulmann oferuje także oprawy zewnętrzne do ogrodu,
  • Katalog Paulmann zawiera m.in. linie oświetlenia ogrodowego 24 V, lampy elewacyjne 230 V czy lampy mobilne,
  • Oświetlenie zewnętrzne Paulmann to wysoka jakość połączona z ciekawym designem i odpowiednim stopniem ochrony.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia