Parawan Nawannowy 3 Skrzydłowy / Częściowy

Cofnij do: Wanny
Strona:
Filtry
Strona:


Parawan nawannowy 3 skrzydłowy i jeszcze bardziej funkcjonalna łazienka

Parawan nawannowy 3 skrzydłowy jest reklamowany jako rozwiązanie, które może pogodzić miłośników wanny i kabiny prysznicowej w łazience. Pozwala na swobodne korzystanie z wanny, umożliwia jednak również korzystanie z niej w taki sposób, w jaki korzysta się z klasycznego prysznica. Parawan nawannowy 3-skrzydłowy składa się z aż trzech ruchomych paneli. W zależności od potrzeb mogą być one swobodnie rozkładane i składane. Jego popularność ma swoje źródło przede wszystkim w skutecznej ochronie pomieszczenia przed wodą. Parawan nawannowy 3 częściowy sprawia, że woda nie wydostaje się z obszaru wanny, a tym samym można liczyć zarówno na lepszą ochronę elementów wyposażenia łazienki, jak i na łatwiejsze utrzymanie w czystości samego pomieszczenia. Nie bez znaczenia wydaje się jednak również elastyczność samego użytkowania. Parawany nawannowe 3 częściowe można wykorzystywać zarówno podczas szybkich kąpieli, jak i wtedy, gdy zmienia się łazienkę w domowe SPA.

  • Parawan nawannowy 3 skrzydłowy zwiększa funkcjonalność łazienki.
  • Każdy użytkownik może dzięki niemu wykorzystywać wannę tak, jak lubi najbardziej.
  • Dzięki parawanowi nawannowemu 3 skrzydłowemu utrzymanie czystości łazienki jest znacznie łatwiejsze niż bez niego.

Parawan nawannowy 3- częściowy – jaki wybrać?

Parawan nawannowy 3 skrzydłowy cieszy się rosnącą popularnością, a co za tym idzie – potencjalny nabywca może bez trudu wybrać odpowiadające mu rozwiązanie. Parawany nawannowe 3 częściowe różnią się między sobą przede wszystkim ze względu na orientację paneli. Można, dzięki temu, korzystać z nich bez trudu bez względu na to, czy chcemy wchodzić do wanny od strony jej dłuższego czy też krótszego boku. Różnice dotyczą też samych materiałów, z których są wykonane. Parawan nawannowy 3-skrzydłowy nie kojarzy się już wyłącznie z rozwiązaniem stworzonym ze szkła hartowanego. Do jego produkcji wykorzystuje się również akryl oraz plastik. Różnice odnoszą się też do kolorystyki. Modele prześwitujące nie każdemu przypadają do gustu, niejeden parawan nawannowy 3 częściowy jest więc utrzymany w znacznie bardziej oryginalnej kolorystyce. Takie rozwiązanie często staje się zresztą prawdziwą ozdobą łazienki.

  • Parawan nawannowy 3 skrzydłowy zwykle jest wybierany w oparciu o orientację paneli.
  • Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami dotyczą też materiału, z którego są one wykonane oraz kolorystyki.
  • Parana nawannowy 3 częściowy może być nie tylko funkcjonalnym rozwiązaniem, ale i elementem ozdobnym.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk