Parawan Nawannowy 170 cm

Cofnij do: Wanny
Filtry


Parawan nawannowy 170 cm do funkcjonalnej łazienki

Parawan nawannowy 170 cm to długa i solidna konstrukcja, która pozwala na komfortową kąpiel bez rozchlapywania wody na boki. Popularne są takie modele, które pełnią funkcję tradycyjnych rozsuwanych skrzydeł. W ten sposób można zupełnie zabudować wannę, tworząc jednocześnie praktyczną kabinę prysznicową. Parawan nawannowy, szerokość 170 cm, można też zamontować we wnęce między dwiema ścianami. Warto zwrócić uwagę na jego wygląd, a szczególnie kolor profili. W Łazienkarium.pl do dyspozycji są czarne, srebrne, a nawet złote. W ten sposób można dopasować konstrukcję do stylu urządzania swojego wnętrza. Dzięki temu parawan nawannowy 170 cm pełni również funkcję dekoracyjną.

  • Aby oddzielić wannę od pozostałych stref w łazience, warto zamontować parawan nawannowy. Szerokość 170 cm pozwala np. na całkowite zabudowanie wnęki, podobnie jak kabina prysznicowa.
  • Szyba powinna być wykonana z solidnych i bezpiecznych materiałów. Z kolei profile to idealne uzupełnienie, które przekłada się na ostateczny wygląd łazienki.
  • Odpowiednio dobrany kolor profili spowoduje, że parawan nawannowy 170 będzie dekoracją.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk