Parawan Nawannowy 120 cm

Cofnij do: Wanny
Strona:
Filtry
Strona:


Parawan nawannowy 120 cm – dlaczego warto wybrać ten model?

Parawan nawannowy 120 cm to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia branie prysznica w wannie. Dzięki zastosowaniu parawanu we wnętrzu nie trzeba montować kabiny prysznicowej i wanny, a co za tym idzie, w każdej łazience można zyskać dodatkową przestrzeń. Jest to szczególnie ważne w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni. Oferowany przez sklep internetowy Łazienkarium.pl parawan nawannowy szerokość 120 cm chroni podłogę w łazience przed zachlapaniem wodą. Dostępne w naszym asortymencie nowoczesne parawany montowane na wannie mogą być jedno-, dwu- lub trzyczęściowe. Parawan nawannowy 120 cm najczęściej wykonany jest z odpornego na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania szkła hartowanego.

  • Wykorzystując parawan nawannowy 120 cm, nie trzeba w jednej łazience montować kabiny prysznicowej i wanny.
  • Nowoczesne parawany nawannowe szerokość 120 cm są jedno-, dwu- lub trzyczęściowe.
  • Szkło hartowane, z którego najczęściej wykonane są parawany nawannowe 120 cm, jest odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Cechy, które wyróżniają parawan nawannowy szerokość 120 cm

Parawan nawannowy 120 cm oferowany w sklepie Łazienkarium.pl są to świetnej jakości wyrób, który pomimo częstego użytkowania, prezentuje się efektownie przez długi czas. Ten wysokogatunkowy produkt jest również bardzo łatwy w czyszczeniu. Osad i inne zabrudzenia można zetrzeć za pomocą wilgotnej ściereczki z dodatkiem delikatnych detergentów. Zachowanie czystości szkła ułatwia powłoka ochronna, która znajduje się na niektórych dostępnych w naszym asortymencie parawanach. Ścianki parawanów nawannowych 120 cm połączone są profilami, które najczęściej wykonane są z aluminium. Elementy te mogą występować w różnych kolorach, np. czarnym lub srebrnym. Umożliwia to dopasowanie poszczególnych modeli do wnętrz urządzonych w różnym stylu.

  • Parawan nawannowy szerokość 120 cm można łatwo wyczyścić.
  • Nowoczesne parawany nawannowe 120 cm często wyposażone są w powłokę ochronną uniemożliwiającą osadzanie się kamienia.
  • Profile parawanu nawannowego szerokość 120 cm mogą występować w zróżnicowanej kolorystyce.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk