Panele Prysznicowe Białe

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Panel prysznicowy biały – jakie są jego zalety?

Panel prysznicowy biały to rozwiązanie eleganckie, funkcjonalne, a także wszechstronne. Produkt ten sprawdzi się w każdej strefie prysznicowej. Oferowany przez sklep internetowy Łazienkarium.pl biały panel prysznicowy wyposażony jest w szereg bardzo pomocnych funkcji. Wykorzystując to rozwiązanie, w prosty sposób można wyregulować temperaturę wody, skorzystać z dysz masujących lub z deszczownicy. Główna głowica natryskowa może także imitować delikatny, relaksujący deszczyk. Z tego względu podczas kąpieli każdy użytkownik odnajdzie chwilę wytchnienia od codziennych problemów. Panele prysznicowe białe z naszego sklepu wykonane są z trwałych i niezawodnych materiałów, dzięki czemu kąpiel pod prysznicem będzie przyjemna, relaksująca, a przede wszystkim bezpieczna. Odpowiedni ich montaż sprawia, że korzystać z nich mogą osoby w różnym wieku i o odmiennej budowie ciała.

  • Panel prysznicowy biały pozwala na relaksującą i bezpieczną kąpiel.
  • Dzięki dostępnym funkcjom, panel prysznicowy biały może ułatwiać regulację temperatury wody.
  • Panele prysznicowe białe wykonane są z dobrej jakości materiału.

Biały panel prysznicowy funkcjonalnym uzupełnieniem

Panel prysznicowy biały to urządzenie sanitarne, które pozwala na relaksującą kąpiel. Sprawdzi się nie tylko u osób zdrowych, ale również u tych, które borykają się z różnymi problemami zdrowotnymi. Zakupiony w naszym sklepie internetowym panel prysznicowy biały może być wyposażony w oświetlenie LED. Najczęściej zmienia ono kolor w zależności od temperatury wody. W wielu zestawach znajdują się główki natryskowe i dysze, przez które woda wypływa pod różnymi kątami. Dzięki temu rozwiązaniu w prosty sposób można wykonać masaż ciała. Jest to znakomity sposób na rozluźnienie spiętych mięśni oraz zmniejszenie dolegliwości bólowych. Aby panele prysznicowe białe spełniały swoją funkcję, główne dysze powinny znajdować się poniżej barków, a górna głowica natryskowa minimum 20 cm nad głową najwyższego użytkownika natrysku.

  • Biały panel prysznicowy może być wyposażony w oświetlenie LED.
  • Panel prysznicowy biały umożliwia wykonanie masażu całego ciała.
  • Aby panel prysznicowy biały działał poprawnie, należy zamontować go na odpowiedniej wysokości.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk