Terma Mantis Grzejnik 126x54 cm podłączenie SX, biały RAL 9016 WGMAT126054K916SX

Terma
Producent: Terma
Seria: Mantis
Kod: WGMAT126054K916SX
Cena: 901 
Dostępność: dostępny
Koszt wysyłki: 24,99 zł
Kup taniej
Zamów rozmowę

Opis produktu Terma Mantis Grzejnik 126x54 cm podłączenie SX, biały RAL 9016 WGMAT126054K916SX


- Producent: Terma
- Seria: Mantis
- Kod produktu: WGMAT126054K916SX
- Kolor: Biały RAL 9016
- Kształt: Prostokątny/kwadratowy
- Montaż: Ścienny
- Kupuj tylko w certyfikowanym sklepie internetowym
- Wymiary: 126 x 54 cm
- Podłączenie: SX
- Moc cieplna 75/65/20°C: 605 W
- Moc cieplna 55/45/20°C: 319 W
- Pojemność: 5 l
- Waga: 16,31 kg
- Ciśnienie robocze: 800 kPa
- Maksymalna temperatura pracy: do 95°C
*Uwaga - w celach poglądowych zdjęcia grzejnika w kolorze Antique Copper oraz Modern Grey

Do kompletowania z:
- Terma Zestaw termostatyczny trójosiowy lewy chrom WRZTCG1-CR
- Terma Zestaw termostatyczny trójosiowy prawy chrom WRZTCG2-CR
Ferro Zestaw termostatyczny osiowy chrom ZTO30CR
Ferro Zestaw termostatyczny osiowy biały ZTO30WH
Ferro Zestaw termostatyczny osiowy czarny ZTO30BL

Terma od początku

Firma Terma powstała w 1991 roku. Została założona przez Edwarda Brylowskiego, któremu przyświecała myśl otwarcia przedsiębiorstwa dynamicznie rozwijającego się oraz dyktującego trendy. Tak też się stało! Po wielu latach funkcjonowania na rynku dziś Terma sp. z o.o. to przykład dobrze wykorzystanego potencjału oraz siły, jaka drzemie w wartościach marki, czyli innowacyjności, pracowitości oraz pokorze. Te składowe sukcesu przyczyniły się do tego, że grzejniki Terma oraz inne oferowane przez przedsiębiorstwo produkty są dostępne nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata i aż na czterech kontynentach. Terma przez ten czas przeszła wiele rewolucji. W 2002 roku w wyniku zmian kapitałowych przedsiębiorstwo z Terma sp. z o.o. przekształciło nazwę na Terma Technologie sp. z o.o. W lipcu 2012 roku władze marki wróciły jednak do pierwotnej nomenklatury i tak do chwili obecnej przedsiębiorstwo funkcjonuje pod szyldem Terma sp. z o.o., a jego biało-czerwone logo odwołuje się do polskich korzeni oraz wartości.

Terma – co to za firma?

  • Terma to polskie przedsiębiorstwo branży sanitarnej założone w 1991 roku przez Edwarda Brylowskiego.
  • Terma na przestrzeni lat przechodziła wiele zmian. W 2002 roku przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na Terma Technologie sp. z o.o. W 2012 roku marka powróciła jednak do pierwotnej nomenklatury: Terma sp. z o.o.
  • Terma odniosła światowy sukces. Produkty marki dostępne są na czterech kontynentach, w ponad 40 krajach.

Terma technologie co to za firma?


Terma stawia na jakość

Nie bez powodu na logo Terma widnieją biało-czerwone barwy. Odnoszą się one do polskich korzeni przedsiębiorstwa, a tym samym są zobrazowaniem głównych wartości, którymi kierują się założyciele marki. Pracowitość, innowacyjność, zorientowanie na czynnik ludzki, a także oszczędność oraz pokora są składowymi jakości, jaką wyróżniają się oferowane przez Terma grzejniki łazienkowe, pokojowe, grzałki elektryczne i pozostały asortyment producenta. Portfolio marki przesądza o jej sile, świadczy o podejściu do działania i zapewnia satysfakcję użytkowania – to dlatego rozwiązania Terma od wielu lat stanowią wyposażenie wielu domów. To zaufanie do marki pozwala na dalszy rozwój i dlatego w 2019 roku Terma postawiła kolejny milowy krok w swojej działalności. To budowa innowacyjnej hali produkcyjnej w Czaplach pod Gdańskiem, która słynie z kompleksowego parku maszynowego oraz nowoczesnych technologii, które pozwolą jeszcze lepiej spełniać wymagania Klientów.

Jakimi wartościami kieruje się Terma?

  • To przedsiębiorstwo, które stawia na tradycyjne wartości budujące siłę marki. Są nimi współodpowiedzialność, pokora, oszczędność oraz pracowitość.
  • Terma kładzie też nacisk na nowatorskie podejście do biznesu. Potwierdzeniem tego jest nowoczesna hala produkcyjna, która powstała w 2019 roku w Czaplach pod Gdańskiem.
  • Innowacyjność to coś, co charakteryzuje oferowane przez Terma technologie. Grzejniki producenta to jedne z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Terma Jakość, technolgie


Grzejniki Terma – co je wyróżnia?

Wysokogatunkowe materiały, biorące udział w zaawansowanych procesach produkcyjnych, to składowa procesu wytwórczego grzejników marki Terma. Innowacyjność oraz solidność to jednak niejedyne elementy, które cechują portfolio produktów z katalogu Terma. Przedsiębiorstwo dyktuje też trendy, będąc jednym z czołowych dostawców modnych rozwiązań do domu. Terma grzejniki pokojowe i łazienkowe dostępne są w szerokiej palecie kolorów RAL; obejmujących zarówno stonowane i uniwersalne odcienie, jak i odważne barwne możliwości, które będą ozdobą każdego pomieszczenia. W portfolio producenta znajdują się klasyczne kaloryfery oraz niebanalne propozycje, które warto wyróżnić na tle ściany. Należą do nich m.in. grzejnik pokojowy Terma Retro o ponadczasowym designie wpisującym się w klimat pomszczeń urządzonych na aranżacyjną modłę sprzed lat, kaloryfer Terma Hex z motywem heksagonu czy nowoczesny wariant Terma Vivo, który dzięki poziomym elementom może stać się dodatkowo wieszakiem na ręczniki.

Co wyróżnia grzejniki Terma?

  • Oferowane przez Terma grzejniki łazienkowe i pokojowe to ponadprzeciętna jakość połączona z funkcjonalnością oraz modnym designem.
  • Solidność i wynikające z niej długoletnie użytkowanie to coś, co wyróżnia kaloryfery pokojowe i grzejniki łazienkowe Terma. Opinie użytkowników są tego potwierdzeniem.
  • Każdy grzejnik Terma dostępny jest w szerokiej palecie kolorów RAL.
  • Terma oferuje produkty w różnym stylu. To np. grzejniki retro Terma Retro, grzejniki nowoczesne Terma Hex czy minimalistyczny kaloryfer Terma Vivo.

Terma co to za firma? Dystrybutor

Mantis
Nowoczesny
Prostokątny - kwadratowy
Biały, RAL 9016
Kraków, Warszawa
54 cm
126 cm
Brak opinii na temat tego produktu.

Opinie o produkcie Terma Mantis Grzejnik 126x54 cm podłączenie SX, biały RAL 9016 WGMAT126054K916SX


Twoja ocena:

Napisz opinię na temat tego produktu:

Antyspam *Zakupy na raty w naszym sklepie to czysta przyjemność! We współpracy z Santander Consumer Bank stworzyliśmy najlepsze warunki zakupowe. 

Bez zbędnych formalności, mało widocznych druczków, poręczycieli i konieczności wpłaty własnej. Na atrakcyjnych warunkach i w oparciu o nieskomplikowane procedury, dzięki którym możesz łączyć różne źródła dochodu.

Decyzję otrzymasz w kilka chwil, a kredyt możesz rozłożyć na dogodne raty nawet do 48 miesięcy, przy minimalnej wartości zamówienia od 100zł do 50 000zł! Online, osobiście czy przez kuriera - to Ty decydujesz!

Wystarczy, że wyślesz na sklep@lazienkarium.pl listę produktów którą pragniesz kupić wraz z informacją o zakupach na raty lub w uwagach zamówienia wpisz "raty", a nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces od wypełnienia wniosku po dostawę produktów!

Więcej informacji znajdziesz również na stronie Santander Consumer Bank
Wybierz swój język (choose your language):
 
  Polski
 
 

 
   Polski
Zasady zwrotu podatku VAT podróżnym spoza UE (Ukraina, Białoruś, Rosja, Szwajcaria, Norwegia etc.)
Co należy zrobić aby otrzymać zwrot podatku VAT?
Nabyty w naszej firmie towar (UWAGA! Minimalna kwota zakupu wynosi 200 pln) należy w stanie nienaruszonym, wywieźć poza teren Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu w którym dokonano zakupu.

Jakie dokumenty są potrzebne? Dla wygody naszych klientów, zawsze kompletujemy całą potrzebną dokumentację. Podczas zakupu każdy Klient z kraju nie należącego do UE otrzymuje od nas:

- Fakturę
- elektroniczny dokument „ Zwrot Vat dla podróżnych”

Aby dokument „Zwrot Vat dla podróżnych” mógł zostać wystawiony prawidłowo, pracownicy naszej firmy zawsze proszą o podanie numeru Paszportu lub numeru innego dokumentu tożsamości osoby przekraczającej granicę Polski. Z powyższymi dokumentami oraz zamówionym asortymentem, należy udać się na przejście graniczne.

A co na granicy?
Na granicy należy przedstawić otrzymane dokumenty funkcjonariuszowi Służby Celno-Skarbowej  (wydrukowane lub na urządzeniu mobilnym), które w Urzędzie Celnym zostaną sprawdzone pod kątem prawidłowości danych osoby wywożącej asortyment, jak również przewożonego towaru. System TAX FREE wygeneruje elektroniczne potwierdzenie wywozu dla wszystkich okazanych dokumentów TAX FREE.

Jak odbywa się zwrot zapłaconego VATu?
Po przekroczeniu i ocleniu towaru, prosimy o przekazanie informacji o przekroczeniu granicy do Działu Handlowego.  

Do 14 dni od otrzymania informacji o przekroczeniu granicy, przelew kwoty VAT zostanie dokonany na podane przez Państwa konto. Przelew wykonywany jest w złotówkach [PLN], na życzenie wykonujemy również przelewy w euro [€]. W związku z wysokimi kosztami przelewów zagranicznych, nasza firma pobiera opłatę manipulacyjną wynoszącą 150 zł, niezależnie od wartości zamawianych towarów.

UWAGA! Nasz bank nie realizuje przelewów na konta banków w Białorusi.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.
 

 
 
   Український
Правила повернення ПДВ подорожуючим громадянам, країни яких не входять в ЄС (Україна, Білорусія, Швейцарія, Норвегія і т.д.)

Що потрібно зробити, щоб отримати відшкодування ПДВ?
Придбаний в нашій компанії товар (УВАГА! Мінімальна сума покупки становить 200 зл) повинен бути вивезений в недоторканому стані за межі Європейського Союзу не пізніше останнього дня третього місяця, наступного за місяцем, у якому була здійснена покупка.

Які потрібні документи? Для зручності наших клієнтів ми завжди оформляємо всю необхідну документацію.  Під час покупки кожен клієнт із країни, що не входить до ЄС, отримує від нас:

- Рахунок-фактуру
- електронний документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих»

Щоб документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих» був оформлений правильно, наші співробітники завжди запитують номер паспорта або номер іншого документа, що засвідчує особу людини, яка перетинає польський кордон. З вищезазначеними документами та замовленим асортиментом слід приїхати на пункт пропуску.

А що на кордоні?
На кордоні отримані документи необхідно пред’явити співробітнику митної служби (роздруковані або на мобільному пристрої). Митний орган перевірить правильність даних особи, що вивозить товар та сам товар, що перевозиться. Система TAX FREE створить електронне підтвердження вивезення для всіх пред'явлених документів TAX FREE.

Як відшкодовується ПДВ?
Після перетину та митного оформлення товару надайте інформацію про перетин кордону до відділу продажу.  

Протягом 14 днів після отримання інформації про перетин кордону сума ПДВ буде перерахована на вказаний вами рахунок. Переказ здійснюється в злотих [PLN], за запитом ми також робимо перекази в євро [€]. Через високу вартість закордонних переказів наша компанія стягує операційні кошти за обробку в розмірі 150 злотих, незалежно від вартості замовленого товару.

УВАГА! Наш банк не здійснює перекази на банківські рахунки в Білорусі.

Щиро запрошуємо вас до покупок.
 

 
   English
Rules of the refund of VAT to travellers from non-EU countries (Ukraine, Belarus, Russia, Switzerland, Norway, etc.).
What do I have to do to get a VAT refund?
The goods purchased from our company (NOTE: the minimum purchase amount is PLN 200) must be transported outside the European Union, intact, no later than the last day of the third month following the month in which the purchase was made.

What documents do I need? For the convenience of our customers, we always complete all the necessary documentation. At the time of purchase, every customer from a non-EU country receives from us:

- An invoice
- An electronic document ‘Vat refund for travellers’

In order for the ‘Vat Refund for Travellers’ document to be issued correctly, our staff always ask for the passport number or the number of any other identity document of the person crossing the Polish border. With the above documents and the ordered goods, you will need to go to the border-crossing point.

What will happen at the border?
At the border, you should present the received documents to an officer of the Tax and Customs Service (printed or on a mobile device), which will be checked at the Customs Office to ensure that the data of the person exporting the assortment as well as the transported goods are correct. The TAX FREE system will generate an electronic confirmation of export for all TAX FREE documents presented.

How does the VAT refund take place?
Once the goods have crossed the border and been customs cleared, please forward the information about the border crossing to the Sales Department.  

The VAT amount will be transferred to the account provided by you within 14 days of the receipt of the information about the border crossing. The transfer is made in Polish zloty [PLN]. On request, we also make transfers in Euro [€]. Due to the high cost of foreign transfers, our company charges a handling fee of PLN 150, irrespective of the value of the goods ordered.

NOTE! Our bank does not make transfers to bank accounts in Belarus.

You are more than welcome to make a purchase. 

Rekomendacje i wyróżnienia