/images/files/thumbnails/450x450f/lg-therma-v-supreme-pompa-ciepla-typu-monoblok-14-kw-hm141mr-u44_2.jpg /images/files/lg-therma-v-supreme-pompa-ciepla-typu-monoblok-14-kw-hm141mr-u44_2.jpg LG Therma V Supreme Pompa Ciepła typu Monoblok 14 KW HM141MR.U34 /images/files/thumbnails/450x450f/lg-therma-v-supreme-pompa-ciepla-typu-monoblok-14-kw-hm141mr-u44_1.jpg /images/files/lg-therma-v-supreme-pompa-ciepla-typu-monoblok-14-kw-hm141mr-u44_1.jpg LG Therma V Supreme Pompa Ciepła typu Monoblok 14 KW HM141MR.U34 /images/files/thumbnails/450x450f/lg-therma-v-supreme-pompa-ciepla-typu-monoblok-14-kw-hm141mr-u44_3.jpg /images/files/lg-therma-v-supreme-pompa-ciepla-typu-monoblok-14-kw-hm141mr-u44_3.jpg LG Therma V Supreme Pompa Ciepła typu Monoblok 14 KW HM141MR.U34 /images/files/thumbnails/450x450f/lg-therma-v-supreme-pompa-ciepla-typu-monoblok-14-kw-hm141mr-u44_5.jpg /images/files/lg-therma-v-supreme-pompa-ciepla-typu-monoblok-14-kw-hm141mr-u44_5.jpg LG Therma V Supreme Pompa Ciepła typu Monoblok 14 KW HM141MR.U34 /images/files/thumbnails/450x450f/lg-therma-v-supreme-pompa-ciepla-typu-monoblok-14-kw-hm141mr-u44_4.jpg /images/files/lg-therma-v-supreme-pompa-ciepla-typu-monoblok-14-kw-hm141mr-u44_4.jpg LG Therma V Supreme Pompa Ciepła typu Monoblok 14 KW HM141MR.U34

LG Therma V Supreme Pompa Ciepła typu Monoblok 14 KW HM141MR.U34

LG
Producent: LG
Seria: Therma V
Kod: HM141MRU34
Cena: 26482 
Dostępność: dostępny
Koszt wysyłki: 0,00 zł
Zamów rozmowę

Opis produktu LG Therma V Supreme Pompa Ciepła typu Monoblok 14 KW HM141MR.U34


- Producent: LG
- Seria: THERMA V
- Kod produktu: HM141MR.U34
- Typ pompy ciepła: Powietrze - woda
- Przeznaczenie: Ogrzewanie, chłodzenie, przygotowanie C.W.U
- Moc grzewcza: 14 - 14,5 kW
- Moc chłodnicza: 14 - 14,5 kW
- Współpraca z innymi urządzeniami: Tak
- Klasa efektywności energetycznej: A+++
- Efektywność COP: 4,5 - 5
- Minimalna ekonomiczna temperatura zewnętrzna pracy pompy ciepła: -25 C
- Maksymalna temperatura oddana do układu C.O lub C.W.U: 65 C
- Napięcie / Częstotliwość zasilania: 230 / 50 (V / Hz)
- Pojemność bufora C.O: Brak wbudowanego bufora
- Gwarancja: 5 lat


Dlaczego warto wybrać pompę ciepła typu monoblok?

  • Proste rozwiązanie typu „wszystko w jednym”
  • Ogrzewanie, chłodzenie i zaopatrzenie w ciepłą wodę
  • Klasa energetyczna A+++ (średnia temp. wody na wylocie 35℃)
  • Temperatura wody na wylocie do 65 ℃
  • Działa w temperaturze zewnętrznej nawet tak niskiej jak -25 ℃
  • Nie jest potrzebna przestrzeń wewnętrzna dla jednostki wewnętrznej
  • Bezpieczne środowisko wewnętrzne – bez ryzyka wycieku czynnika chłodniczego.


Czym jest pompa ciepła LG THERMA V

Pompa ciepła powietrze-woda LG THERMA V to nowe rozwiązanie grzewcze zapewniające ogrzewanie, chłodzenie i ciepłą wodę dla wydajnego i komfortowego domu, zastępujące kotły grzewcze technologią odnawialną.


Jak działa pompa ciepła LG THERMA V

LG THERMA V zmniejsza uzależnienie od paliw kopalnych. Pompa do swego działania wykorzystuje połączenie 25% energii elektrycznej i 75% powietrza zewnętrznego, jest to doskonałe rozwiązanie niskoemisyjne. Przejdź na LG THERMA V, aby zacząć ekologiczne życie.


Efektywność i Oszczędność Kosztów

LG THERMA V może wytworzyć do 4 razy więcej energii cieplnej, niż potrzebuje do pracy. Efektywnie ogrzewa dom i zapewnia ciepłą wodę przez cały rok. Dokonaj inwestycji, która się zwróci. Zakup pompy ciepła to inwestycja na lata, dlatego warto postawić na zaufanego, sprawdzonego dostawcę, jakim jest firma LG, która oferuje ekologiczne pompy ciepła typu split, hydrosplit oraz monoblok. Pompy LG charakteryzują się podwyższoną efektywnością energetyczną, a większość z nich działa w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Inżynierowie LG stale prowadzą badania i rozwijają technologie stosowane w swoich urządzeniach, by te były jak najbardziej wydajne i trwałe. Potwierdzeniem ich jakości jest 5-letnia gwarancja na pompy LG. Firma ma także swój fabryczny serwis oraz współpracuje z Autoryzowanymi Partnerami Serwisowymi, dzięki czemu zyskujemy pewność opieki pozakupowej.


Gotowa do instalacji pompa ciepła typu Plug and Play

Monobloc jest połączony tylko przewodami wodnymi, więc nie są potrzebne dodatkowe prace związane z przewodami czynnika chłodniczego. To łatwe i proste rozwiązanie do wymiany bojlera i najlepsze rozwiązanie do połączenia ze zbiornikiem na ciepłą wodę innej firmy. Co więcej, zajmuje mniej miejsca, ponieważ w pomieszeniu kotłowni jest zainstalowany tylko zbiornik na wodę i/lub zbiornik buforowy.


Wydajna i cicha pompa ciepła

W przeciętnym zużyciu energii w domu 70% kosztów energii przypada na ogrzewanie i przygotowanie ciepłej wody użytkowej. LG Therma V Monobloc może zapewnić ogrzewanie i ciepłą wodę przez cały rok z efektywnością energetyczną klasy A+++. Nawet przy niskich temperaturach otoczenia do – 15 ℃, Monobloc zapewnia wydajne ogrzewanie przy zachowaniu 100% wydajności. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu można wykonać bardziej elastyczną instalację.


Zdalne sterowanie z dowolnego miejsca

Za pomocą aplikacji LG ThinQ™ użytkownik może sterować systemem ogrzewania z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Zdalny dostęp do systemu ogrzewania zapewnia maksimum komfortu.


Szybkie i sprawne serwisowanie

W pilocie można zapisać do 50 pozycji historii, co ułatwia identyfikację przyczyn awarii na podstawie danych historycznych oraz umożliwia szybkie znalezienie rozwiązania.


Rewolucyjna sprężarka R1 i przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy

Pompa ciepła THERMA V R32 Silent Monobloc jest wyposażona w rewolucyjną sprężarkę R1. W tej zaawansowanej jednostce poprawiono ruch pochyły spirali, co pozwoliło zwiększyć ogólną sprawność i niezawodność. Ponadto rozszerzono zakres działania sprężarki na 10-150 Hz.
Pompa ta wykorzystuje przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32 o potencjale ocieplenia globalnego 675, czyli o 70% niższym niż czynnika R410A. Pompa THERMA V R32 Monobloc z czynnikiem chłodniczym R32 jest wysoce efektywnym energetycznie przyjaznym dla środowiska urządzeniem grzewczym.


Zalety pomp ciepła LG

 

 

Gwarancja = bezpieczeństwo

Powietrzne pompy ciepła LG THERMA V z 5-letnią gwarancją to zrównoważona technologia, która zastępuje kotły grzewcze i pomaga obniżyć rachunki za ogrzewanie domu.

Przyjemność z korzystania

 

Rysunek techniczy:

 

Typoszereg urządzeń

 

Sezonowa efektywność

 

Nominalna wydajność i pobór mocy:

 

Tabela wydajności i ogrzewania:

 

Tabela wydajności i chłodzenia:

Dane techniczne

Therma V
Kraków, Warszawa
Brak opinii na temat tego produktu.

Opinie o produkcie LG Therma V Supreme Pompa Ciepła typu Monoblok 14 KW HM141MR.U34


Twoja ocena:

Napisz opinię na temat tego produktu:

Antyspam *Tagi

lg

Zakupy na raty w naszym sklepie to czysta przyjemność! We współpracy z Santander Consumer Bank stworzyliśmy najlepsze warunki zakupowe. 

Bez zbędnych formalności, mało widocznych druczków, poręczycieli i konieczności wpłaty własnej. Na atrakcyjnych warunkach i w oparciu o nieskomplikowane procedury, dzięki którym możesz łączyć różne źródła dochodu.

Decyzję otrzymasz w kilka chwil, a kredyt możesz rozłożyć na dogodne raty nawet do 48 miesięcy, przy minimalnej wartości zamówienia od 100zł do 50 000zł! Online, osobiście czy przez kuriera - to Ty decydujesz!

Wystarczy, że wyślesz na sklep@lazienkarium.pl listę produktów którą pragniesz kupić wraz z informacją o zakupach na raty lub w uwagach zamówienia wpisz "raty", a nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces od wypełnienia wniosku po dostawę produktów!

Więcej informacji znajdziesz również na stronie Santander Consumer Bank
Wybierz swój język (choose your language):
 
  Polski
 
 

 
   Polski
Zasady zwrotu podatku VAT podróżnym spoza UE (Ukraina, Białoruś, Rosja, Szwajcaria, Norwegia etc.)
Co należy zrobić aby otrzymać zwrot podatku VAT?
Nabyty w naszej firmie towar (UWAGA! Minimalna kwota zakupu wynosi 200 pln) należy w stanie nienaruszonym, wywieźć poza teren Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu w którym dokonano zakupu.

Jakie dokumenty są potrzebne? Dla wygody naszych klientów, zawsze kompletujemy całą potrzebną dokumentację. Podczas zakupu każdy Klient z kraju nie należącego do UE otrzymuje od nas:

- Fakturę
- elektroniczny dokument „ Zwrot Vat dla podróżnych”

Aby dokument „Zwrot Vat dla podróżnych” mógł zostać wystawiony prawidłowo, pracownicy naszej firmy zawsze proszą o podanie numeru Paszportu lub numeru innego dokumentu tożsamości osoby przekraczającej granicę Polski. Z powyższymi dokumentami oraz zamówionym asortymentem, należy udać się na przejście graniczne.

A co na granicy?
Na granicy należy przedstawić otrzymane dokumenty funkcjonariuszowi Służby Celno-Skarbowej  (wydrukowane lub na urządzeniu mobilnym), które w Urzędzie Celnym zostaną sprawdzone pod kątem prawidłowości danych osoby wywożącej asortyment, jak również przewożonego towaru. System TAX FREE wygeneruje elektroniczne potwierdzenie wywozu dla wszystkich okazanych dokumentów TAX FREE.

Jak odbywa się zwrot zapłaconego VATu?
Po przekroczeniu i ocleniu towaru, prosimy o przekazanie informacji o przekroczeniu granicy do Działu Handlowego.  

Do 14 dni od otrzymania informacji o przekroczeniu granicy, przelew kwoty VAT zostanie dokonany na podane przez Państwa konto. Przelew wykonywany jest w złotówkach [PLN], na życzenie wykonujemy również przelewy w euro [€]. W związku z wysokimi kosztami przelewów zagranicznych, nasza firma pobiera opłatę manipulacyjną wynoszącą 150 zł, niezależnie od wartości zamawianych towarów.

UWAGA! Nasz bank nie realizuje przelewów na konta banków w Białorusi.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.
 

 
 
   Український
Правила повернення ПДВ подорожуючим громадянам, країни яких не входять в ЄС (Україна, Білорусія, Швейцарія, Норвегія і т.д.)

Що потрібно зробити, щоб отримати відшкодування ПДВ?
Придбаний в нашій компанії товар (УВАГА! Мінімальна сума покупки становить 200 зл) повинен бути вивезений в недоторканому стані за межі Європейського Союзу не пізніше останнього дня третього місяця, наступного за місяцем, у якому була здійснена покупка.

Які потрібні документи? Для зручності наших клієнтів ми завжди оформляємо всю необхідну документацію.  Під час покупки кожен клієнт із країни, що не входить до ЄС, отримує від нас:

- Рахунок-фактуру
- електронний документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих»

Щоб документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих» був оформлений правильно, наші співробітники завжди запитують номер паспорта або номер іншого документа, що засвідчує особу людини, яка перетинає польський кордон. З вищезазначеними документами та замовленим асортиментом слід приїхати на пункт пропуску.

А що на кордоні?
На кордоні отримані документи необхідно пред’явити співробітнику митної служби (роздруковані або на мобільному пристрої). Митний орган перевірить правильність даних особи, що вивозить товар та сам товар, що перевозиться. Система TAX FREE створить електронне підтвердження вивезення для всіх пред'явлених документів TAX FREE.

Як відшкодовується ПДВ?
Після перетину та митного оформлення товару надайте інформацію про перетин кордону до відділу продажу.  

Протягом 14 днів після отримання інформації про перетин кордону сума ПДВ буде перерахована на вказаний вами рахунок. Переказ здійснюється в злотих [PLN], за запитом ми також робимо перекази в євро [€]. Через високу вартість закордонних переказів наша компанія стягує операційні кошти за обробку в розмірі 150 злотих, незалежно від вартості замовленого товару.

УВАГА! Наш банк не здійснює перекази на банківські рахунки в Білорусі.

Щиро запрошуємо вас до покупок.
 

 
   English
Rules of the refund of VAT to travellers from non-EU countries (Ukraine, Belarus, Russia, Switzerland, Norway, etc.).
What do I have to do to get a VAT refund?
The goods purchased from our company (NOTE: the minimum purchase amount is PLN 200) must be transported outside the European Union, intact, no later than the last day of the third month following the month in which the purchase was made.

What documents do I need? For the convenience of our customers, we always complete all the necessary documentation. At the time of purchase, every customer from a non-EU country receives from us:

- An invoice
- An electronic document ‘Vat refund for travellers’

In order for the ‘Vat Refund for Travellers’ document to be issued correctly, our staff always ask for the passport number or the number of any other identity document of the person crossing the Polish border. With the above documents and the ordered goods, you will need to go to the border-crossing point.

What will happen at the border?
At the border, you should present the received documents to an officer of the Tax and Customs Service (printed or on a mobile device), which will be checked at the Customs Office to ensure that the data of the person exporting the assortment as well as the transported goods are correct. The TAX FREE system will generate an electronic confirmation of export for all TAX FREE documents presented.

How does the VAT refund take place?
Once the goods have crossed the border and been customs cleared, please forward the information about the border crossing to the Sales Department.  

The VAT amount will be transferred to the account provided by you within 14 days of the receipt of the information about the border crossing. The transfer is made in Polish zloty [PLN]. On request, we also make transfers in Euro [€]. Due to the high cost of foreign transfers, our company charges a handling fee of PLN 150, irrespective of the value of the goods ordered.

NOTE! Our bank does not make transfers to bank accounts in Belarus.

You are more than welcome to make a purchase. 

Rekomendacje i wyróżnienia