/images/files/thumbnails/450x450f/1633907437_1.jpg /images/files/1633907437_1.jpg Hatria Sculture Toaleta WC kompaktowa + deska zwykła + spłuczka biała YXZ4+Y015 /images/files/thumbnails/450x450f/919885978_2.jpg /images/files/919885978_2.jpg Hatria Sculture Toaleta WC kompaktowa + deska zwykła + spłuczka biała YXZ4+Y015 /images/files/thumbnails/450x450f/733666693_4.jpg /images/files/733666693_4.jpg Hatria Sculture Toaleta WC kompaktowa + deska zwykła + spłuczka biała YXZ4+Y015 /images/files/thumbnails/450x450f/67373658_3.jpg /images/files/67373658_3.jpg Hatria Sculture Toaleta WC kompaktowa + deska zwykła + spłuczka biała YXZ4+Y015

Hatria Sculture Toaleta WC kompaktowa + deska zwykła + spłuczka biała YXZ4+Y015

Hatria
Producent: Hatria
Seria: Sculture
Kod: YXZ4+Y015
Cena: 3615 
Dostępność: niedostępny
Koszt wysyłki: 49,99 zł
Kup taniej
Zamów rozmowę
Produkt niedostępny - zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą!

Opis produktu Hatria Sculture Toaleta WC kompaktowa + deska zwykła + spłuczka biała YXZ4+Y015


- Producent: Hatria
- Seria: Sculture
- Kod produktu: YXZ4 + Y015
- Kolor: Biały
- Wymiary: 72 x 40 cm
- Waga: 36 kg
- Typ miski: Stojąca
- Typ deski: Zwykła
 
Firma Hatria zajmuje się tworzeniem elementów wyposażenia współczesnych łazienek. W bogatej ofercie znaleźc można umywalki, brodziki, bidety a także wiele innych artykułów potrzebnych we współczesnej łazience. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz dokładnej kontroli jakości nie musimy się obawiać o jakośc zakupionych produktów. Z pewnością będą nam one długo służyć w naszych łazienkach.

Certyfikowany Sprzedawca Hatria

Jako Certyfikowany Sprzedawca Hatria dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej wdrażać nie tylko główne wartości, lecz także założenia i normy wyznaczone przez producenta. W wyniku ukształtowanej na przestrzeni lat ścieżki współpracy zdajemy sobie sprawę, że oryginalne wzornictwo produktów Hatria, fachowe wsparcie oraz odpowiedni standard obsługi Klienta to determinanty satysfakcjonujących zakupów. Implementacja misji włoskiego przedsiębiorstwa w struktury sklepu lazienkarium.pl wiąże się z realizacją europejskich regulacji obejmujących dialog z Klientem. Dotyczy to przyjaznego kontaktu, terminowości realizowanych zleceń, szybkiej weryfikacji ewentualnych reklamacji oraz wysokiego poziomu wiedzy merytorycznej naszych Handlowców. W wyniku cyklicznych szkoleń nasz zespół jest w stanie odpowiedzieć na wszelkie zadane przez Państwa pytania koncentrujące się wokół parametrów technicznych asortymentu Hatria, potencjału stylistycznego, doboru produktów komplementarnych czy koniecznych czynności pielęgnacyjnych i konserwacyjnych. Zapewniamy Państwu, że towar znajdujący się naszej ofercie jest w 100% oryginalny i pochodzi z polskiej dystrybucji, a proces sprzedaży spełnia rygorystyczne kryteria, jakie rządzą światem Konsumenta. Długoletnia kooperacja z marką Hatria to dowód na to, że można nam zaufać!

Kupując u nas, zyskujesz:

 • Szybką realizację zamówienia i reklamacji,
 • Tylko oryginalny asortyment,
 • Prawidłowy dobór produktów komplementarnych,
 • Atrakcyjne ceny i koszty dostaw.

Hatria Sklep Dystrybutor Polska Włochy Marazzi - Gdzie kupić Warszawa Kraków Poznań - lazienkarium.pl


Warunki gwarancji Hatria

Innowacyjny proces produkcji, selekcja najlepszych komponentów wytwórczych oraz założenia jakościowe dotyczące rozwiązań z portfolio Hatria prowadzą do minimalizacji występowania zgłoszeń reklamacyjnych, a także maksymalizacji satysfakcji wynikającej z wyboru towarów włoskiego lidera branży sanitarnej. Mimo to producent, działając na podstawie kryteriów i praw normalizujących zakres świadczeń konsumenckich, przestrzega terminu 2 lat gwarancji udzielanych na cały asortyment znajdujący się w ofercie marki. Terminem tym objęte są umywalki Hatria, miski WC Hatria, bidety Hatria, wanny Hatria, brodziki Hatria, akcesoria łazienkowe i pozostałe produkty Hatria stanowiące wyposażenie łazienki. Warunkiem rozpatrzenia usterki jest zgłoszenie problemu wraz z okazaniem dowodu potwierdzającego zakup w postaci faktury lub jej kopii i opisu uszkodzenia do sklepu, w którym nabyto towar. W razie pozytywnej weryfikacji procesu reklamacyjnego gwarant ma obowiązek naprawy lub wymiany produktu na nowy, bądź jest zobligowany do zwrotu kosztów poniesionych przez Klienta. Gwarancja obejmuje wady fabryczne niepowstałe z winy nabywcy. Za wszelkie szkody mechaniczne i chemiczne będące konsekwencją nieprawidłowego montażu, niewłaściwej eksploatacji i niestosowania się do zaleceń konserwacyjnych oraz pielęgnacyjnych firma Hatria nie odpowiada, dlatego należy pamiętać, aby przestrzegać warunków wytyczonych przez producenta. Hatria to znak jakości i solidności, którego efektem jest szybki oraz rzetelny proces reklamacyjny!

Warunki gwarancji na produkty Hatria:

 • 2 lata na umywalki, miski WC i bidety Hatria,
 • 2 lata na brodziki i wanny Hatria,
 • 2 lata na deski sedesowe oraz akcesoria łazienkowe.

Hatria Sklep Gwarancja Okres Gwrancyjny Opinie - lazienkarium.pl


Hatria – włoski symbol piękna w branży sanitarnej!


Ceramika Hatria narodziła się we Włoszech – światowej stolicy piękna i sanitarnego rzemiosła pielęgnowanego z pokolenia na pokolenie. Firma stanowi symbol tradycji, trwałych relacji biznesowych, zaufania i troski o środowisko naturalne. Marka pojawiła się na rynku na początku lat 70. i od tamtej pory zdobywa kolejne rzesze zwolenników wysublimowanej estetyki, stawiających na kompozycję złożoną z designu i funkcjonalności. To producent ceramiki sanitarnej, oferujący kompleksowe wyposażenie łazienki, kreujący gusta i niejednokrotnie wytyczający standardy, jakimi podąża branża. Orientacja na rozwój w dziedzinie wzornictwa jest zaledwie częścią polityki działania producenta. W swojej misji przedsiębiorstwo stawia sobie za cel tworzenie praktycznych, niebanalnych rozwiązań, które ułatwiają Użytkownikom codzienność. Efektem tego, Hatria nieustanie rozwija swoje fabryki, zakłady produkcyjne oraz główny park maszynowy mieszczący się w Teramo we Włoszech. Obecnie marka Hatria jest częścią grupy Marazzi Hatria produkującej wysokiej jakości ceramikę – m.in. oryginalne umywalki, komfortowe i stylowe wanny, praktyczne meble łazienkowe oraz designerskie akcesoria łazienkowe, które tworzą we wnętrzu unikatowy klimat. Hatria stanowi solidny filar świata aranżacji. Producent twórczo inspiruje, korzysta z innowacji, łączy formę z funkcją, nadając kształtom eleganckiej lekkości. To mistrz kreacji i niekwestionowany autorytet z zakresu estetyki!

Hatria – co to za firma?

 • Włoska marka będąca częścią grupy Hatria Marazzi,
 • Przedsiębiorstwo założone w latach 70. XX wieku,
 • Firma stawiająca na design i innowacje,
 • Światowy lider branży sanitarnej, posiadający m.in. jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Teramo. 

Hatria Opinie Marazzi Group Co To Za Firma Jakość - Hatria Włochy Polska Sklep - lazienkarium.pl


Jakość według Hatria

Sztandarowymi filarami działalności Hatria są koncentracja na redukcji negatywnego wpływu na środowisko naturalne oraz dogłębna analiza komponentów biorących udział w procesie produkcyjnym. Materiały wykorzystywane podczas wytwarzania przechodzą wnikliwe testy jakości potwierdzające ich przydatność do użycia. Producent dba o to, by oferowane wyroby były zgodne z rygorystycznymi założeniami norm europejskich (m.in. ISO 9001:2008), a tym samym spełniały ekonomiczne i ekologiczne wymagania Konsumentów. Działaniami świadczącymi o olbrzymiej świadomości marki dotyczącej troski o przyrodę są chociażby ograniczenie zużycia energii do ogrzewania, jej optymalne i rozsądne wykorzystanie na każdym szczeblu wytwarzania czy bezpieczna utylizacja odpadów. Producent współpracuje z ekspertami oraz specjalistami branży wnętrzarskiej po to, by tworzyć własną definicję jakości połączonej z pięknem. Dzięki kooperacji z wybitnymi jednostkami świata architektury we Włoszech – takimi jak Francesco Lucchese, Dal Lago Associati, Antonio Bullo, Nilo Gioacchini, Federico Sandri i Daniel Debiasi, Mario Alessiani – katalog Hatria wypełniają pozycje, które ujmują nietuzinkowym wzornictwem i wyrafinowaną linią ceramiki. To najlepsze potwierdzenie tego, że producent, będąc pionierem branży, realizuje wyznaczoną od lat misję! 

Jakość według Hatria to:

 • Działania realizowane zgodnie z normą ISO 9001:2008,
 • Selekcja najlepszych komponentów wytycznych,
 • Racjonalne wykorzystanie energii i optymalizacja procesów produkcji,
 • Współpraca z wybitnymi architektami i projektantami.

Hatria Jakość i Opinie Marazzi Group Co To Za Firma? Gdzie Produkują - Hatria Włochy Polska Sklep - lazienkarium.pl


Jak zwiększyć funkcjonalność przestrzeni WC?


Jeśli masz już WC, warto pomyśleć o tym, by zwiększyć jego użyteczność i sprawić, by sedes spełniał też funkcję bidetu! Jak to możliwe? Pozwolą na to baterie umywalkowe z rączką typu Bidetta lub baterie bidetowe Oras. To rodzaj armatury wyposażonej w słuchawki natryskowe, które montowane są w przestrzeni toalety i pozwalają na utrzymaniue higieny po skorzystaniu z sedesu. Dzięki nim możesz dokładnie obmyć miejsca intymne, ograniczysz zużycie papieru toaletowego i zagwarantujesz sobie potężną dawkę świeżości. Baterie tego typu odgrywają takie same role, jak bidet, ale nie zajmują tak wiele cennego miejsca! Zdadzą więc egzamin w mniejszych łazienkach czy toaletach dla gości, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Na tym jednak nie kończą się zalety baterii Bidette Oras. Z takiej alternatywy skorzystasz też w zupełnie innych prozaicznych czynnościach, takich jak chociażby obmycie butów czy opłukiwanie donic. Produkt sprawdzi się też w czasie sprzątania łazienki – np. do mycia brudnych płytek podłogowych.
 
 • Jeśli chcesz zwiększyć funkcjonalność strefy WC, zainwestuj w baterie typu Bidetta Oras.
 • Bidetka zastąpi w łazience bidet – bez zabieranie cennej powierzchni łazienki.
 • Z pomocą bidetki nie tylko obmyjesz miejsca intymne, lecz także opłuczesz buty czy umyjesz płytki podłogowe.
 • Jeśli szukasz najlepszej baterii bidetowej, sprawdź produkty Oras.

Oras Bidetka


Nowoczesna technologia w Twoim domu – szczotka do WC Joseph Joseph Flex™


Miska WC to ulubione miejsce brudu. Gnieździ się on niemal wszędzie – na powierzchni muszli, pod kołnierzem – i często musimy nieźle się namęczyć, by usunąć go z trudnodostępnych zakamarków, do których wzrok nie sięga. Z pomocą przychodzi nam antybakteryjna szczotka WC Joseph Joseph Flex™, wykonana z innowacyjnego materiału, który nie absorbuje wody. To nowatorskie narzędzie do sprzątania zbudowane jest z trwałej, elastycznej główki w kształcie litery D – docierającej dosłownie wszędzie i dopasowującej się do kształtu miski WC. Szczotka posiada także specjalne polimerowe wypustki, które nie ulegają deformacji i nie niszczeją jak syntetyczne włosie w tradycyjnych rozwiązaniach, więc możemy zapomnieć, że po kliku miesiącach będziemy musieli wymienić ją na inny model. Szeroki rozstaw wypustek Anti-Clog ogranicza zatykanie brudu i zapewnia szybkie usuwanie nieczystości, a funkcja Anti-Drip wyeliminuje kapanie zarówno podczas czyszczenia, przenoszenia, jak i w czasie przechowywania, dzięki czemu woda nie będzie gromadzić się w pojemniku. Więcej informacji na naszym blogu: Szczotka Joseph Joseph Flex 

Szczotka do WC Joseph Joseph Flex™ to strażnik czystości. Dlaczego? Bo jest:
 • Elastyczna – głowica w kształcie litery D dociera nawet w niewidoczne zakamarki toalety, np. pod kołnierz czy w głąb odpływu lejowego,
 • Trwała – wysokiej jakości polimerowe wypustki nie ulegają deformacji i nie zużywają się,
 • Praktyczna – funkcja Anti-drip szybko odprowadza wodę, zapobiega kapaniu podczas czyszczenia, przenoszenia i przechowywania,
 • Higieniczna – Anti-Clog, czyli szeroki rozstaw wypustek, to szybkie i łatwe czyszczenie szczotki,
 • Stylowa – dostępna w błękitnym odcieniu, dopasuje się do każdego stylu w łazience,
 • Ergonomiczna – waży jedynie 52 gramy i ma rozmiar 8,7 x 12,3 x 43,1 cm
Linki do seri Joseph Joseph Bathroom
 

Szczotka Joseph Joseph Flex ze schowkiem na detergenty gumowa plastikowa do kibla to toalety stojąca

Sculture
Nowoczesny
Okrągły - owalny
Biały
Kraków, Warszawa, 29 innych miast
40 cm
72 cm

Zakupy na raty w naszym sklepie to czysta przyjemność! We współpracy z Santander Consumer Bank stworzyliśmy najlepsze warunki zakupowe. 

Bez zbędnych formalności, mało widocznych druczków, poręczycieli i konieczności wpłaty własnej. Na atrakcyjnych warunkach i w oparciu o nieskomplikowane procedury, dzięki którym możesz łączyć różne źródła dochodu.

Decyzję otrzymasz w kilka chwil, a kredyt możesz rozłożyć na dogodne raty nawet do 48 miesięcy, przy minimalnej wartości zamówienia od 100zł do 50 000zł! Online, osobiście czy przez kuriera - to Ty decydujesz!

Wystarczy, że wyślesz na sklep@lazienkarium.pl listę produktów którą pragniesz kupić wraz z informacją o zakupach na raty lub w uwagach zamówienia wpisz "raty", a nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces od wypełnienia wniosku po dostawę produktów!

Więcej informacji znajdziesz również na stronie Santander Consumer Bank
Wybierz swój język (choose your language):
 
  Polski
 
 

 
   Polski
Zasady zwrotu podatku VAT podróżnym spoza UE (Ukraina, Białoruś, Rosja, Szwajcaria, Norwegia etc.)
Co należy zrobić aby otrzymać zwrot podatku VAT?
Nabyty w naszej firmie towar (UWAGA! Minimalna kwota zakupu wynosi 200 pln) należy w stanie nienaruszonym, wywieźć poza teren Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu w którym dokonano zakupu.

Jakie dokumenty są potrzebne? Dla wygody naszych klientów, zawsze kompletujemy całą potrzebną dokumentację. Podczas zakupu każdy Klient z kraju nie należącego do UE otrzymuje od nas:

- Fakturę
- elektroniczny dokument „ Zwrot Vat dla podróżnych”

Aby dokument „Zwrot Vat dla podróżnych” mógł zostać wystawiony prawidłowo, pracownicy naszej firmy zawsze proszą o podanie numeru Paszportu lub numeru innego dokumentu tożsamości osoby przekraczającej granicę Polski. Z powyższymi dokumentami oraz zamówionym asortymentem, należy udać się na przejście graniczne.

A co na granicy?
Na granicy należy przedstawić otrzymane dokumenty funkcjonariuszowi Służby Celno-Skarbowej  (wydrukowane lub na urządzeniu mobilnym), które w Urzędzie Celnym zostaną sprawdzone pod kątem prawidłowości danych osoby wywożącej asortyment, jak również przewożonego towaru. System TAX FREE wygeneruje elektroniczne potwierdzenie wywozu dla wszystkich okazanych dokumentów TAX FREE.

Jak odbywa się zwrot zapłaconego VATu?
Po przekroczeniu i ocleniu towaru, prosimy o przekazanie informacji o przekroczeniu granicy do Działu Handlowego.  

Do 14 dni od otrzymania informacji o przekroczeniu granicy, przelew kwoty VAT zostanie dokonany na podane przez Państwa konto. Przelew wykonywany jest w złotówkach [PLN], na życzenie wykonujemy również przelewy w euro [€]. W związku z wysokimi kosztami przelewów zagranicznych, nasza firma pobiera opłatę manipulacyjną wynoszącą 150 zł, niezależnie od wartości zamawianych towarów.

UWAGA! Nasz bank nie realizuje przelewów na konta banków w Białorusi.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.
 

 
 
   Український
Правила повернення ПДВ подорожуючим громадянам, країни яких не входять в ЄС (Україна, Білорусія, Швейцарія, Норвегія і т.д.)

Що потрібно зробити, щоб отримати відшкодування ПДВ?
Придбаний в нашій компанії товар (УВАГА! Мінімальна сума покупки становить 200 зл) повинен бути вивезений в недоторканому стані за межі Європейського Союзу не пізніше останнього дня третього місяця, наступного за місяцем, у якому була здійснена покупка.

Які потрібні документи? Для зручності наших клієнтів ми завжди оформляємо всю необхідну документацію.  Під час покупки кожен клієнт із країни, що не входить до ЄС, отримує від нас:

- Рахунок-фактуру
- електронний документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих»

Щоб документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих» був оформлений правильно, наші співробітники завжди запитують номер паспорта або номер іншого документа, що засвідчує особу людини, яка перетинає польський кордон. З вищезазначеними документами та замовленим асортиментом слід приїхати на пункт пропуску.

А що на кордоні?
На кордоні отримані документи необхідно пред’явити співробітнику митної служби (роздруковані або на мобільному пристрої). Митний орган перевірить правильність даних особи, що вивозить товар та сам товар, що перевозиться. Система TAX FREE створить електронне підтвердження вивезення для всіх пред'явлених документів TAX FREE.

Як відшкодовується ПДВ?
Після перетину та митного оформлення товару надайте інформацію про перетин кордону до відділу продажу.  

Протягом 14 днів після отримання інформації про перетин кордону сума ПДВ буде перерахована на вказаний вами рахунок. Переказ здійснюється в злотих [PLN], за запитом ми також робимо перекази в євро [€]. Через високу вартість закордонних переказів наша компанія стягує операційні кошти за обробку в розмірі 150 злотих, незалежно від вартості замовленого товару.

УВАГА! Наш банк не здійснює перекази на банківські рахунки в Білорусі.

Щиро запрошуємо вас до покупок.
 

 
   English
Rules of the refund of VAT to travellers from non-EU countries (Ukraine, Belarus, Russia, Switzerland, Norway, etc.).
What do I have to do to get a VAT refund?
The goods purchased from our company (NOTE: the minimum purchase amount is PLN 200) must be transported outside the European Union, intact, no later than the last day of the third month following the month in which the purchase was made.

What documents do I need? For the convenience of our customers, we always complete all the necessary documentation. At the time of purchase, every customer from a non-EU country receives from us:

- An invoice
- An electronic document ‘Vat refund for travellers’

In order for the ‘Vat Refund for Travellers’ document to be issued correctly, our staff always ask for the passport number or the number of any other identity document of the person crossing the Polish border. With the above documents and the ordered goods, you will need to go to the border-crossing point.

What will happen at the border?
At the border, you should present the received documents to an officer of the Tax and Customs Service (printed or on a mobile device), which will be checked at the Customs Office to ensure that the data of the person exporting the assortment as well as the transported goods are correct. The TAX FREE system will generate an electronic confirmation of export for all TAX FREE documents presented.

How does the VAT refund take place?
Once the goods have crossed the border and been customs cleared, please forward the information about the border crossing to the Sales Department.  

The VAT amount will be transferred to the account provided by you within 14 days of the receipt of the information about the border crossing. The transfer is made in Polish zloty [PLN]. On request, we also make transfers in Euro [€]. Due to the high cost of foreign transfers, our company charges a handling fee of PLN 150, irrespective of the value of the goods ordered.

NOTE! Our bank does not make transfers to bank accounts in Belarus.

You are more than welcome to make a purchase. 

Rekomendacje i wyróżnienia