/images/files/thumbnails/450x450f/franke-sirius-sid-610-zlewozmywak-granitowy-jednokomorowy-56x53-cm-wbudowywany-bialy-polarny-114-0205-051.jpg /images/files/franke-sirius-sid-610-zlewozmywak-granitowy-jednokomorowy-56x53-cm-wbudowywany-bialy-polarny-114-0205-051.jpg Franke Sirius SID 610 Zlewozmywak kompozytowy jednokomorowy 56x53 cm wbudowywany, biały polarny 114.0205.051 /images/files/thumbnails/450x450f/franke-sirius-sid-610-zlewozmywak-granitowy-jednokomorowy-56x53-cm-wbudowywany-bialy-polarny-114-0205-051-1.jpg /images/files/franke-sirius-sid-610-zlewozmywak-granitowy-jednokomorowy-56x53-cm-wbudowywany-bialy-polarny-114-0205-051-1.jpg Franke Sirius SID 610 Zlewozmywak kompozytowy jednokomorowy 56x53 cm wbudowywany, biały polarny 114.0205.051

Franke Sirius SID 610 Zlewozmywak kompozytowy jednokomorowy 56x53 cm wbudowywany, biały polarny 114.0205.051

Franke
Producent: Franke
Seria: Sirius
Kod: 1140205051
Cena: 650 
Dostępność: dostępny
Koszt wysyłki: 0,00 zł
Kup taniej
Zamów rozmowę

Opis produktu Franke Sirius SID 610 Zlewozmywak kompozytowy jednokomorowy 56x53 cm wbudowywany, biały polarny 114.0205.051


Franke Sirius SID 610 Zlewozmywak kompozytowy jednokomorowy 56x53 cm wbudowywany, biały polarny 114.0205.051

Opis produktu:

- Producent: Franke
- Seria: Sirius
- Kod produtku: 114.0205.051
- Model: SID 610
- Kolor: Biały polarny
- Wymiary: 56x53 cm
- Typ: Jednokomorowy
- Montaż: Wbudowywany
- Materiał: Tectonite
- Długość produktu: 56 cm
- Szerokość produktu: 53 cm
- Długość dużej komory: 49 cm
- Szerokość dużej komory: 37 cm
- Głębokość dużej komory: 20 cm
- Długość wycięcia: 54 cm
- Szerokość wycięcia: 51 cm
- Minimalna szerokość podbudowy: 60 cm
- Rozmiar odpływu: 3 1/2"
- Ilość otworów (pod baterię, pokrętło korka automatycznego, inne): 1 otwór Ø35mm
- Ilość komór: 1
- Położenie ociekacza: brak
- Szerokość 60cm
- Zestaw odpływowy z syfonem w komplecie
- Korek manualny 

Najlepsza bateria kuchenna do zlewu


W kuchennej strefie mycia, oprócz zlewozmywaka, ważna jest bateria kuchenna. Musi być nie tylko dopasowana do reszty, lecz także funkcjonalna, oszczędna oraz solidnie wykonana. Co więc wybrać? Postaw na armaturę FRANKE! To rozwiązania, które zostały zaprojektowane po to, by zapewniać komfort użytkowania. Modele dostępne są w różnych wariantach, w tym jako baterie z wyciąganą wylewką, które zwiększają zasięg mycia, baterie kuchenne podokienne, które nie ograniczają manewrów w przestrzeni obok okna, czy baterie klasyczne ze stałymi wylewkami o odpowiednich wysokościach. Wspólnym mianownikiem wszystkich propozycji FRANKE jest wysoka jakość materiałów pozwalająca na długoletnie użytkowanie – bez ryzyka uszkodzeń, awarii czy kłopotów z eksploatacją. Rozwiązania są wyposażane w funkcje oszczędzające wodę Water Saving i technologię ECO. Dzięki nim zużycie jest niższe, a Twoje rachunki mniejsze.

Jaka bateria kuchenna będzie najlepsza?
 
 • Kran kuchenny powinien być dopasowany do zlewu oraz aranżacji.
 • Podczas zakupów zwróć uwagę na dużą funkcjonalność, modny design i doskonałą jakość wykonania. To trzy kryteria, które spełniają baterie kuchenne FRANKE.
 • Armatura FRANKE wyposażona jest w technologie oszczędzające wodę, m.in. Water Saving i ECO.
 • Baterie FRANKE dostępne są w różnych wariantach, w tym jako komfortowa bateria z wyciąganą wylewką, bateria podokienna czy bateria ze stałą wylewką.

white


Młynek, czyli idealne uzupełnienie zlewu


Co zrobić, żeby strefa zlewozmywaka była jeszcze bardziej funkcjonalna? Zainwestuj w młynek do odpadów FRANKE! To praktyczne akcesorium, które nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a potrafi wiele; jest swoistą alternatywą dla przydomowych kompostowników. Zasada jego działania polega na rozdrabnianiu resztek organicznych, które razem z wodą spływają do kanalizacji. Tym samym nie tworzysz strefy odpadów i dbasz o planetę! Młynek FRANKE może pozbyć się fusów z kawy i herbaty, resztek pieczywa, ryżu czy makaronu, obierek z owoców i warzyw, a także miękkich pozostałości po posiłkach. Dzięki niemu możesz niemal całkowicie pozbyć się problemu zalegających resztek w sitku w zlewie, zaoszczędzisz na wywozie śmieci i unikniesz kłopotów z przykrymi zapachami wydostającymi się z kosza. Urządzenie wyróżniają cicha praca, która nie zaburzy komfortu domowników, optymalna moc oraz pojemność pozwalająca na zmielenie sporej ilości odpadków.

Co wyróżnia młynek do odpadów FRANKE?
 
 • To praktyczne rozwiązanie, które zwiększy funkcjonalność przestrzeni. 
 • W młynku można zmielić resztki organiczne (np. fusy z kawy i herbaty, obierki z warzyw czy resztki mięs), które razem z wodą przedostają się do kanalizacji. 
 • Tym sposobem zmniejszysz ilość śmieci, pozbędziesz się przykrych zapachów z kosza i będziesz eko!
 • Rozdrabniacz do odpadów FRANKE pracuje cicho i jest łatwy w obsłudze.

pasek


Jeszcze więcej funkcjonalności w Twojej kuchni


Czyszczenie zaschniętych naczyń i opłukiwanie talerza to jedno. W komorach zlewu jeszcze zmywasz brud z chrupiących liści sałaty, napełniasz wazon na kwiaty, a na blacie obok siekasz warzywa do sałatki i kroisz piersi indyka. Żeby ta strefa była maksymalnie praktyczna, marka FRANKE stworzyła zestaw ALL-IN, czyli komplet akcesoriów przydatnych podczas codziennych i niecodziennych obowiązków. To rozwiązania, które ułatwią nie tylko sprzątanie, lecz także przyspieszą gotowanie – tym samym zlewozmywak stanie się wygodnym miejscem pracy! Co znajduje się w zestawie FRANKE ALL-IN? W zależności od wariantu do wyboru masz 8 elementów; teleskopową szynę, bambusową deskę do krojenia, dużą i małą wkładkę ociekową, mały i duży pojemnik, bambusową pokrywkę oraz silikonową podkładkę, na którą możesz odłożyć garnki i patelnie pełne gorących zup, sosów oraz mięs. Cały system wyróżnia minimalistyczny design, który dyskretnie wtopi się w przestrzeń mycia.

Co to jest FRANKE ALL-IN?

 • To praktyczny zestaw do strefy zlewozmywaka, który przyspiesza gotowanie i przyrządzanie posiłków oraz ułatwia sprzątanie.
 • To 8 elementów: teleskopowa szyna, bambusowa deska do krojenia, duża i mała wkładka ociekowa, mały i duży pojemnik, bambusowa pokrywka oraz silikonowa podkładka.
 • System wyróżnia minimalistyczny design, który będzie stylowy uzupełnieniem aranżacji.

white


Czarny przycisk do młynków = barwna harmonia


Wybierając młynek do zlewu, warto zwrócić uwagę na moc i stopnie rozdrabniania. Ważne będą też poziom głośności, który nie zaburzy spokoju domowników, oraz pojemność komory czy warunki gwarancji. To istotne, techniczne aspekty, które wpłyną na stopnień satysfakcji z rozwiązania. Jednak poza kryteriami tego typu liczy się design, a wraz z nim spójność aranżacji – zarówno pod kątem stylistycznym, jak i tym związanym z odpowiednim doborem kolorów. Aby osiągnąć harmonię, dobrze postawić na jednolite wykończenia elementów rozdrabniacza oraz armatury. Gdy więc w przestrzeni zlewu dominuje czarna bateria, jej idealnym uzupełnieniem będzie czarny przycisk do młynków FRANKE. Taki duet podkreśli charakter strefy mycia oraz będzie znakomicie pasował do wystroju, w którym przeważają nowoczesne wpływy. Ciemne detale, choć niewielkie, przesądzą o eleganckim sznycie całości.

Do czego pasuje czarny przycisk do młynków?

 • Jeśli bateria kuchenna wykończona jest w czerni, najlepiej by przycisk do młynka także był czarny.
 • Ciemne detale będą świetnie komponować się w przestrzeni nowoczesnej oraz industrialnej. Sprawdzą się też w aranżacjach modern classic i glamour.
 • Czarne detale zdynamizują przestrzeń i nadadzą jej wyrazistego charakteru.

white


FRANKE to aż 15 lat gwarancji!

Gwarancja FRANKE obejmuje aż 15 lat na zlewozmywaki, a także 15 lat na szczelność wewnętrznego odlewu korpusu baterii, co – w porównaniu ze standardowym okresem ochronnym, który oferują inni producenci – jest formalnym potwierdzeniem tego, że rozwiązania FRANKE to inwestycja w wysoką jakość oraz najlepsze materiały. Producent udziela również 5 lat ochrony uwzględniającej sprawność solidnej głowicy ceramicznej oraz aż 2 lata trwałości powłoki wykończeniowej. Gwarant zapewnia też 2-letnią gwarancję na sprzęt AGD, bezawaryjne funkcjonowanie dozowników, trwałość uszczelek głowicy i korpusu oraz pozostałe elementy baterii kuchennych. Tak korzystne warunki stanowią atut oferty FRANKE, stając się wartością dodaną do produktów. Należy jednak pamiętać, że gwarant nie uwzględnia usterek i wad wynikających z nieprawidłowej pielęgnacji, konserwacji, montażu, samodzielnych przeróbek i niewłaściwego użytkowania. Zarówno w trakcie instalacji, jak i eksploatacji warto przestrzegać zaleceń producenta. Dzięki temu produkty FRANKE będą ozdobą wnętrza przez wiele lat!
 
Gwarancja na baterie i zlewozmywaki FRANKE:

 • 15 lat gwarancji na zlewozmywaki kuchenne.
 • 15 lat gwarancji na szczelność baterii kuchennych.
 • 5 lat gwarancji na sprawność głowice ceramicznej.
 • 2 lata na sprzęt AGD FRANKE oraz na elementy elektroniczne, trwałość powłoki, uszczelki i korpusu oraz pozostałe elementy, jak wylewki i węże.

Franke Gwarancja Opinie Długość Gwarancji


Certyfikowany Sprzedawca Franke


FRANKE to gwarancja wnętrza skrojonego na miarę potrzeb współczesnego Konsumenta. Wybór marki to trafiona inwestycja w wygodę codziennego użytkowania i jakość najlepszych materiałów oraz technologii. Zanim jednak urządzisz perfekcyjną łazienkę lub kuchnię – postaw na sprawdzonego dystrybutora! Od wielu lat jesteśmy Certyfikowanym Sprzedawcą FRANKE. Wspólnie z nim kreujemy satysfakcjonującą ścieżkę współpracy, której celem jest zadowolenie Klienta, czyli Ciebie! Oferta, którą znajdziesz na naszej stronie to w 100% oryginalny towar z polskiej dystrybucji. Wybierając nasz sklep, zyskujesz profesjonalne wsparcie doświadczonego zespołu, terminowość realizacji zamówienia, sprawną obsługę ewentualnych reklamacji, przyjazny kontakt i odpowiedzi na pytania, których nie znalazłeś w przeglądarce Google. Dzielimy się wiedzą pozyskaną na branżowych szkoleniach, by pomóc Ci urządzić funkcjonalne i modne wnętrze. Wszystkie zamówienia dostarczamy na czas, dlatego już tylko kilka kroków dzieli Cię od stworzenia wymarzonej przestrzeni!
 
Wybierając nasz sklep, zyskujesz:

 • Fachowe i indywidualne podejście, bo przez cały proces sprzedaży przeprowadzi Cię dedykowany Handlowiec,
 • Terminową dostawę – towary znajdą się u Ciebie już po 24H,
 • Prawidłowo dobrane produkty komplementarne, a więc zaoszczędzisz czas na poszukiwania,
 • Atrakcyjne ceny, dzięki którym zaoszczędzisz też pieniądze!

Franke sprzedawca sklep Internetowy dystrybutor


Jakość według FRANKE

Definicją jakości FRANKE jest cała historia działalności producenta, który od ponad 100 lat wyznacza standardy w projektowaniu ergonomicznych i stylowych pomieszczeń. To kompozycja szwajcarskich wartości, takich jak rzetelność oraz solidność, połączona z wiedzą sztabu ludzi odpowiedzialnych za bezawaryjne działanie urządzeń, jakimi są baterie kuchenne FRANKE, zlewozmywaki, sprzęty AGD i akcesoria. Efektem tego są rozwiązania potwierdzone znakiem towarowym Swissstandards.pl, którym FRANKE posługuje się od 2011 roku. Co on oznacza z punktu widzenia Konsumenta? To symbol jakości i europejskich standardów, którego właścicielem jest Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza. Wiąże się to z tym, że wybrany przez Ciebie produkt FRANKE będzie odporny na urazy mechaniczne, nie odbarwi się po kilku latach eksploatacji i sprosta codziennym wyzwaniom, prezentując się przez cały czas tak, jak w dniu zakupu. Wybierając FRANKE, stawiasz jednak nie tylko na bezawaryjne działanie i jakość. To też niebanalny design, potwierdzony prestiżowymi wyróżnianymi iF Design Award, Red Dot Award oraz Dobry Design. 
 
FRANKE to:

 • Niezawodność i innowacyjność oznaczona znakiem towarowym Swissstandards.pl.
 • Potwierdzenie mitu o szwajcarskiej doskonałości, dzięki czemu pożegnasz się z awariami i brakiem funkcjonalności.
 • Wzornictwo, dzięki któremu wnętrza Twojego domu będą niepowtarzalne! Dowodem tego są nagrody iF Design Award, Red Dot Award oraz Dobry Design.

Franke Jakość i technologie Co to za firma? Siedziba Polska


Dlaczego FRANKE to dobry wybór?

Szwajcarska marka FRANKE to doświadczony lider branży wyposażeniowej, w którego ofercie znajdują się komplementarne rozwiązania do Twojej kuchni. Oznacza to, że oszczędzasz czas i nie tracisz go na poszukiwania urządzeń wzorniczo nawiązujących do designu wybranego zlewozmywaka czy baterii. FRANKE proponuje dopasowane stylistycznie serie i produkty komplementarne (np. baterie i zlewozmywak w spójnym kolorze) – zarówno dla tych, którzy cenią styl nowoczesny, jak i fanów retro oraz glamour. Zaleta ta pociąga za sobą lawinę kolejnych korzyści – przede wszystkim tych powiązanych z montażem. To łatwa i szybka instalacja, zapewnienie prawidłowego działania i spasowania komponentów, co doceni zarówno Twój monter, jak i Ty, bo urządzenie wymarzonego wnętrza będzie trwało znacznie krócej. Atutem FRANKE jest również serwis gwarancyjny. Dzięki niemu wszystkie naprawy i problemy nie będą Twoim zmartwieniem! FRANKE to więc mniej stresu, więcej czasu i mnóstwo możliwości, których znakiem szczególnym jest wysoka jakość!
 
Dlaczego FRANKE?

 • Dzięki komplementarnym rozwiązaniom od jednego producenta stworzysz spójne wnętrze.
 • Oszczędzisz czas na poszukiwania pasujących rozwiązań od innego producenta.
 • Zyskasz gwarancję poprawnego montażu, dzięki dopasowanym do siebie rozwiązaniom.
 • Nie musisz martwić się o kosztowne naprawy, bo producent zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Fabryka Franke Opinie - Jakość Łazienkarium.pl


Baterie Polecane przez Łazienkarium.pl


Dlaczego marka Legersen?
 
 • Nowoczesne rozwiązania technologiczne
 • Produkty sprawdzone w natrudniejszych warunkach
 • Różne kolory wykończenia
 • Polski producent

biały pasek

Sirius
Nowoczesny
Kompozyt
1-komorowy
Prostokątny - kwadratowy
Biały
Kraków, Warszawa, 29 innych miast
7.70
53 cm
56 cm

Zakupy na raty w naszym sklepie to czysta przyjemność! We współpracy z Santander Consumer Bank stworzyliśmy najlepsze warunki zakupowe. 

Bez zbędnych formalności, mało widocznych druczków, poręczycieli i konieczności wpłaty własnej. Na atrakcyjnych warunkach i w oparciu o nieskomplikowane procedury, dzięki którym możesz łączyć różne źródła dochodu.

Decyzję otrzymasz w kilka chwil, a kredyt możesz rozłożyć na dogodne raty nawet do 48 miesięcy, przy minimalnej wartości zamówienia od 100zł do 50 000zł! Online, osobiście czy przez kuriera - to Ty decydujesz!

Wystarczy, że wyślesz na sklep@lazienkarium.pl listę produktów którą pragniesz kupić wraz z informacją o zakupach na raty lub w uwagach zamówienia wpisz "raty", a nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces od wypełnienia wniosku po dostawę produktów!

Więcej informacji znajdziesz również na stronie Santander Consumer Bank
Wybierz swój język (choose your language):
 
  Polski
 
 

 
   Polski
Zasady zwrotu podatku VAT podróżnym spoza UE (Ukraina, Białoruś, Rosja, Szwajcaria, Norwegia etc.)
Co należy zrobić aby otrzymać zwrot podatku VAT?
Nabyty w naszej firmie towar (UWAGA! Minimalna kwota zakupu wynosi 200 pln) należy w stanie nienaruszonym, wywieźć poza teren Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu w którym dokonano zakupu.

Jakie dokumenty są potrzebne? Dla wygody naszych klientów, zawsze kompletujemy całą potrzebną dokumentację. Podczas zakupu każdy Klient z kraju nie należącego do UE otrzymuje od nas:

- Fakturę
- elektroniczny dokument „ Zwrot Vat dla podróżnych”

Aby dokument „Zwrot Vat dla podróżnych” mógł zostać wystawiony prawidłowo, pracownicy naszej firmy zawsze proszą o podanie numeru Paszportu lub numeru innego dokumentu tożsamości osoby przekraczającej granicę Polski. Z powyższymi dokumentami oraz zamówionym asortymentem, należy udać się na przejście graniczne.

A co na granicy?
Na granicy należy przedstawić otrzymane dokumenty funkcjonariuszowi Służby Celno-Skarbowej  (wydrukowane lub na urządzeniu mobilnym), które w Urzędzie Celnym zostaną sprawdzone pod kątem prawidłowości danych osoby wywożącej asortyment, jak również przewożonego towaru. System TAX FREE wygeneruje elektroniczne potwierdzenie wywozu dla wszystkich okazanych dokumentów TAX FREE.

Jak odbywa się zwrot zapłaconego VATu?
Po przekroczeniu i ocleniu towaru, prosimy o przekazanie informacji o przekroczeniu granicy do Działu Handlowego.  

Do 14 dni od otrzymania informacji o przekroczeniu granicy, przelew kwoty VAT zostanie dokonany na podane przez Państwa konto. Przelew wykonywany jest w złotówkach [PLN], na życzenie wykonujemy również przelewy w euro [€]. W związku z wysokimi kosztami przelewów zagranicznych, nasza firma pobiera opłatę manipulacyjną wynoszącą 150 zł, niezależnie od wartości zamawianych towarów.

UWAGA! Nasz bank nie realizuje przelewów na konta banków w Białorusi.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.
 

 
 
   Український
Правила повернення ПДВ подорожуючим громадянам, країни яких не входять в ЄС (Україна, Білорусія, Швейцарія, Норвегія і т.д.)

Що потрібно зробити, щоб отримати відшкодування ПДВ?
Придбаний в нашій компанії товар (УВАГА! Мінімальна сума покупки становить 200 зл) повинен бути вивезений в недоторканому стані за межі Європейського Союзу не пізніше останнього дня третього місяця, наступного за місяцем, у якому була здійснена покупка.

Які потрібні документи? Для зручності наших клієнтів ми завжди оформляємо всю необхідну документацію.  Під час покупки кожен клієнт із країни, що не входить до ЄС, отримує від нас:

- Рахунок-фактуру
- електронний документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих»

Щоб документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих» був оформлений правильно, наші співробітники завжди запитують номер паспорта або номер іншого документа, що засвідчує особу людини, яка перетинає польський кордон. З вищезазначеними документами та замовленим асортиментом слід приїхати на пункт пропуску.

А що на кордоні?
На кордоні отримані документи необхідно пред’явити співробітнику митної служби (роздруковані або на мобільному пристрої). Митний орган перевірить правильність даних особи, що вивозить товар та сам товар, що перевозиться. Система TAX FREE створить електронне підтвердження вивезення для всіх пред'явлених документів TAX FREE.

Як відшкодовується ПДВ?
Після перетину та митного оформлення товару надайте інформацію про перетин кордону до відділу продажу.  

Протягом 14 днів після отримання інформації про перетин кордону сума ПДВ буде перерахована на вказаний вами рахунок. Переказ здійснюється в злотих [PLN], за запитом ми також робимо перекази в євро [€]. Через високу вартість закордонних переказів наша компанія стягує операційні кошти за обробку в розмірі 150 злотих, незалежно від вартості замовленого товару.

УВАГА! Наш банк не здійснює перекази на банківські рахунки в Білорусі.

Щиро запрошуємо вас до покупок.
 

 
   English
Rules of the refund of VAT to travellers from non-EU countries (Ukraine, Belarus, Russia, Switzerland, Norway, etc.).
What do I have to do to get a VAT refund?
The goods purchased from our company (NOTE: the minimum purchase amount is PLN 200) must be transported outside the European Union, intact, no later than the last day of the third month following the month in which the purchase was made.

What documents do I need? For the convenience of our customers, we always complete all the necessary documentation. At the time of purchase, every customer from a non-EU country receives from us:

- An invoice
- An electronic document ‘Vat refund for travellers’

In order for the ‘Vat Refund for Travellers’ document to be issued correctly, our staff always ask for the passport number or the number of any other identity document of the person crossing the Polish border. With the above documents and the ordered goods, you will need to go to the border-crossing point.

What will happen at the border?
At the border, you should present the received documents to an officer of the Tax and Customs Service (printed or on a mobile device), which will be checked at the Customs Office to ensure that the data of the person exporting the assortment as well as the transported goods are correct. The TAX FREE system will generate an electronic confirmation of export for all TAX FREE documents presented.

How does the VAT refund take place?
Once the goods have crossed the border and been customs cleared, please forward the information about the border crossing to the Sales Department.  

The VAT amount will be transferred to the account provided by you within 14 days of the receipt of the information about the border crossing. The transfer is made in Polish zloty [PLN]. On request, we also make transfers in Euro [€]. Due to the high cost of foreign transfers, our company charges a handling fee of PLN 150, irrespective of the value of the goods ordered.

NOTE! Our bank does not make transfers to bank accounts in Belarus.

You are more than welcome to make a purchase. 

Rekomendacje i wyróżnienia