/images/files/thumbnails/450x450f/de-dietrich-modena-1-fazowa-pompa-ciepla-6-kw-typu-monoblok-7794583a_736289951.jpg /images/files/de-dietrich-modena-1-fazowa-pompa-ciepla-6-kw-typu-monoblok-7794583a_736289951.jpg De Dietrich Modena 1 Fazowa Pompa Ciepła 10 kW typu monoblok 7794585A

De Dietrich Modena 1 Fazowa Pompa Ciepła 10 kW typu monoblok 7794585A

De Dietrich
Producent: De Dietrich
Seria: Modena
Kod: 7794585A
Cena: 22690 
Dostępność: dostępny
Koszt wysyłki: 0,00 zł
Zamów rozmowę

Opis produktu De Dietrich Modena 1 Fazowa Pompa Ciepła 10 kW typu monoblok 7794585A


- Producent: De Dietrich
- Kod producenta: 7794582A
- Seria: Modena
- Typ pompy ciepła: Powietrze - woda
- Rodzaj konstrukcji pompy ciepła: Monoblok
- Przeznaczenie: Ogrzewanie; chłodzenie; przygotowanie C.W.U
- Moc grzewcza: 10-10,5 kW
- Moc chłodnicza: 9,5-10 kW
- Współpraca z innymi urządzeniami: Tak
- Klasa efektywności energetycznej: A+++
- Efektywność COP: 4,5-5
- Minimalna ekonomiczna temperatura zewnętrzna pracy pompy ciepła: -25
- Maksymalna temperatura oddana do układu C.O lub C.W.U: 65
- Napięcie / Częstotliwość zasilania: 230 / 50
- Brak wbudowanego bufora
- Gwarancja: 5 lat


De Dietrich ma przyjemność przedstawić Modenę

Nowy szereg inwerterowych pomp ciepła powietrze-woda typu monoblok z zasilaniem jedno- i trójfazowym. Szereg charakteryzuje się łatwym i prostym montażem. Przy wykorzystaniu czynnika chłodniczego R32 wskaźnik ocieplenia globalnego GWP jest trzy razy niższy niż dla czynnika R410A. Oprócz wielu zalet, które charakteryzują ten innowacyjny produkt, przejście na czynnik R32 poprawia wydajność w trybie ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania c.w.u. Zaprojektowany dla i przez naszych klientów, spełnia wszystkie potrzeby rynku nowobudowanych domów.


MODENA

 • Szereg obejmuje 5 modeli od 4 do 16 kW, w wersji z zasilaniem jednofazowym i trójfazowym.
 • Wydajna pompa obiegowa dla wymagających instalacji. Dostępna wydajność pompy obiegowej wraz z efektywnym sterowaniem umożliwia stosowanie urządzenia w różnych instalacjach grzewczych.

 • Standardowo wyposażona w pompę obiegową o wysokiej mocy, czujnik przepływu, naczynie przeponowe o pojemności 8 litrów, zawór bezpieczeństwa, manometr i filtr skośny.

 • Dzięki nowym logikom funkcjonowania oraz modułowości daje możliwość pracy w kaskadzie do 6 pomp ciepła, spełniając wymagania wielu komercyjnych instalacji.

 • Panel zdalnego sterowania – Zmiana konfiguracji instalacji, programowanie i spraw-dzanie parametrów. Integracja z systemami BMS dzięki protokołowi Modbus.

 • Maksymalna efektywność energetyczna

 • Pompa ciepła typu monoblok dla ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania c.w.u.

 • Szeroki zakres pracy: temperatura zewnętrzna w trybie grzania do -25°C, temperatura zewnętrzna w trybie chłodzenia do +43°C.

 • Pełne sterowanie CWU: wytwarzanie c.w.u. do 65°C, regulacja temperatury wody w podgrzewaczu, sterowanie pompą cyrkulacyjną c.w.u. oraz integracja z instalacją solarną

 • Nadaje się do instalacji ogrzewania podłogowego oraz chłodzenia za pomocą klimakonwektorów

 • Zintegrowane zarządzanie z różnymi układami: integracja z podgrzewaczem, integracja z instalacją solarną, sterowanie zaworami przełączającymi i pompą obiegu wtórnego

 • Inteligentne odszranianie dzięki monitorowaniu temperatury otoczenia, temperatury czynnika chłodniczego i wytwarzanej c.w.u. w danym trybie pracy

 • Sprężarka inwerterowa DC o szerokim zakresie pracy

 • Połączenie sieciowe Modbus


FUNKCJE PODSTAWOWE

 • Panel sterowania (instalacja obowiązkowa) do zarządzania różnymi konfiguracjami instalacji bezpośrednio z jednostki: zarządzanie ogrzewaniem i chłodzeniem za pomocą 32 krzywych pogodowych

 • Zarządzanie zasobnikiem c.w.u., integracja z instalacją solarną, integracja z kotłem i zarządzanie pompą cyrkulacyjną c.w.u.;

 • Zarządzanie zintegrowanym kotłem i wspomagającą grzałką elektryczną;

 • Funkcja dezynfekcji termicznej;

 • Tryb eco z podwójną nastawą wartości zadanej;

 • Tryb cichy z 2 ustawianymi poziomami ciszy;

 • Tryb wakacyjny: zabezpieczenie przeciw zamarznięciu i regulacja c.w.u. za pomocą dedykowanych wartości zadanych, dezynfekcja termiczna na koniec ustawionego okresu.


Czynnik chłodniczy o niskim GWP (R32)


GWARANCJA 5 LAT NA POMPY CIEPŁA

Znamy nasze urządzenia od podszewki i wiemy, że można na nich polegać przez długie lata. Aby zapewnić Wam jeszcze większy komfort użytkowania, jako nieliczni na rynku wydłużyliśmy okres gwarancji na nasze pompy ciepła aż do 5 lat!


Elementy pompy cieła:

 • Podwójna sprężarka rotacyjna z inwerterem prądu stałego z wewnętrznym zabezpieczeniem termicznym i wytrzymałym korpusem, zamontowana na amortyzatorach antywibracyjnych i izolowana, aby zmniejszyć przenoszenie hałasu i wibracji podczas pracy.

 • Skraplacz: wysokoefektywny lutowany płytowy wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej AISI 316 z izolacją z polipropylenu, aby zapobiec kondensacji i tworzeniu się lodu w wymienniku.

 • Parownik: aluminiowe lamelle z hydrofilową powierzchnią ułatwiającą odpływ kondensatu, rury miedziane rozszerzane mechanicznie z wewnętrzną strukturą w celu zwiększenia wymiany ciepła. Ponadto zoptymalizowane obwody pozwalają ograniczyć tworzenie się lodu w wężownicy podczas pracy pompy ciepła.

 • Wentylator: wentylator osiowy ze specjalną konstrukcją płetwy bezpośrednio połączony z wysokowydajnym bezszczotkowym silnikiem na prąd stały, o zmiennej prędkości. Wentylator jest zamontowany na dyszach aerodynamicznych i zabezpieczony kratkami bezpieczeństwa. Obwód czynnika chłodniczego: wykonany z wytrawionej miedzi, zawiera elektroniczny zawór rozprężny, filtry, presostaty wysokiego i niskiego ciśnienia, przetwornik ciśnienia, zawory rewersyjne, zbiornik i separator cieczy, zawór wtryskowy czynnika chłodniczego.

 • Obwód hydrauliczny: oprócz lutowanego płytowego wymiennika ciepła, urządzenie zawiera pompę obiegową o dużej wysokości podnoszenia, naczynie wzbiorcze, zawór bezpieczeństwa, czujnik przepływu, manometr i zawór odpowietrzający oraz metalowy filtr siatkowy Y (montowany przez instalatora).

 • Panel elektryczny: zawiera zabezpieczenie głównych elementów wewnętrznych za pomocą bezpiecznika; listwa zacisków jest podzielona na sekcję zasilania i sekcję sterowania, a także sekcję podłączenia dodatkowych wejść/wyjść i panelu sterowania.  

Schemat pracy pompy ciepła:


Charakterystyka natężenia przepływu wody:


Rysunek techniczny:

Wymagana przestrzeń:


Dane techniczne:

Modena
Kraków, Warszawa
Brak opinii na temat tego produktu.

Opinie o produkcie De Dietrich Modena 1 Fazowa Pompa Ciepła 10 kW typu monoblok 7794585A


Twoja ocena:

Napisz opinię na temat tego produktu:

Antyspam *Zakupy na raty w naszym sklepie to czysta przyjemność! We współpracy z Santander Consumer Bank stworzyliśmy najlepsze warunki zakupowe. 

Bez zbędnych formalności, mało widocznych druczków, poręczycieli i konieczności wpłaty własnej. Na atrakcyjnych warunkach i w oparciu o nieskomplikowane procedury, dzięki którym możesz łączyć różne źródła dochodu.

Decyzję otrzymasz w kilka chwil, a kredyt możesz rozłożyć na dogodne raty nawet do 48 miesięcy, przy minimalnej wartości zamówienia od 100zł do 50 000zł! Online, osobiście czy przez kuriera - to Ty decydujesz!

Wystarczy, że wyślesz na sklep@lazienkarium.pl listę produktów którą pragniesz kupić wraz z informacją o zakupach na raty lub w uwagach zamówienia wpisz "raty", a nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces od wypełnienia wniosku po dostawę produktów!

Więcej informacji znajdziesz również na stronie Santander Consumer Bank
Wybierz swój język (choose your language):
 
  Polski
 
 

 
   Polski
Zasady zwrotu podatku VAT podróżnym spoza UE (Ukraina, Białoruś, Rosja, Szwajcaria, Norwegia etc.)
Co należy zrobić aby otrzymać zwrot podatku VAT?
Nabyty w naszej firmie towar (UWAGA! Minimalna kwota zakupu wynosi 200 pln) należy w stanie nienaruszonym, wywieźć poza teren Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu w którym dokonano zakupu.

Jakie dokumenty są potrzebne? Dla wygody naszych klientów, zawsze kompletujemy całą potrzebną dokumentację. Podczas zakupu każdy Klient z kraju nie należącego do UE otrzymuje od nas:

- Fakturę
- elektroniczny dokument „ Zwrot Vat dla podróżnych”

Aby dokument „Zwrot Vat dla podróżnych” mógł zostać wystawiony prawidłowo, pracownicy naszej firmy zawsze proszą o podanie numeru Paszportu lub numeru innego dokumentu tożsamości osoby przekraczającej granicę Polski. Z powyższymi dokumentami oraz zamówionym asortymentem, należy udać się na przejście graniczne.

A co na granicy?
Na granicy należy przedstawić otrzymane dokumenty funkcjonariuszowi Służby Celno-Skarbowej  (wydrukowane lub na urządzeniu mobilnym), które w Urzędzie Celnym zostaną sprawdzone pod kątem prawidłowości danych osoby wywożącej asortyment, jak również przewożonego towaru. System TAX FREE wygeneruje elektroniczne potwierdzenie wywozu dla wszystkich okazanych dokumentów TAX FREE.

Jak odbywa się zwrot zapłaconego VATu?
Po przekroczeniu i ocleniu towaru, prosimy o przekazanie informacji o przekroczeniu granicy do Działu Handlowego.  

Do 14 dni od otrzymania informacji o przekroczeniu granicy, przelew kwoty VAT zostanie dokonany na podane przez Państwa konto. Przelew wykonywany jest w złotówkach [PLN], na życzenie wykonujemy również przelewy w euro [€]. W związku z wysokimi kosztami przelewów zagranicznych, nasza firma pobiera opłatę manipulacyjną wynoszącą 150 zł, niezależnie od wartości zamawianych towarów.

UWAGA! Nasz bank nie realizuje przelewów na konta banków w Białorusi.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.
 

 
 
   Український
Правила повернення ПДВ подорожуючим громадянам, країни яких не входять в ЄС (Україна, Білорусія, Швейцарія, Норвегія і т.д.)

Що потрібно зробити, щоб отримати відшкодування ПДВ?
Придбаний в нашій компанії товар (УВАГА! Мінімальна сума покупки становить 200 зл) повинен бути вивезений в недоторканому стані за межі Європейського Союзу не пізніше останнього дня третього місяця, наступного за місяцем, у якому була здійснена покупка.

Які потрібні документи? Для зручності наших клієнтів ми завжди оформляємо всю необхідну документацію.  Під час покупки кожен клієнт із країни, що не входить до ЄС, отримує від нас:

- Рахунок-фактуру
- електронний документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих»

Щоб документ «Відшкодування ПДВ для подорожуючих» був оформлений правильно, наші співробітники завжди запитують номер паспорта або номер іншого документа, що засвідчує особу людини, яка перетинає польський кордон. З вищезазначеними документами та замовленим асортиментом слід приїхати на пункт пропуску.

А що на кордоні?
На кордоні отримані документи необхідно пред’явити співробітнику митної служби (роздруковані або на мобільному пристрої). Митний орган перевірить правильність даних особи, що вивозить товар та сам товар, що перевозиться. Система TAX FREE створить електронне підтвердження вивезення для всіх пред'явлених документів TAX FREE.

Як відшкодовується ПДВ?
Після перетину та митного оформлення товару надайте інформацію про перетин кордону до відділу продажу.  

Протягом 14 днів після отримання інформації про перетин кордону сума ПДВ буде перерахована на вказаний вами рахунок. Переказ здійснюється в злотих [PLN], за запитом ми також робимо перекази в євро [€]. Через високу вартість закордонних переказів наша компанія стягує операційні кошти за обробку в розмірі 150 злотих, незалежно від вартості замовленого товару.

УВАГА! Наш банк не здійснює перекази на банківські рахунки в Білорусі.

Щиро запрошуємо вас до покупок.
 

 
   English
Rules of the refund of VAT to travellers from non-EU countries (Ukraine, Belarus, Russia, Switzerland, Norway, etc.).
What do I have to do to get a VAT refund?
The goods purchased from our company (NOTE: the minimum purchase amount is PLN 200) must be transported outside the European Union, intact, no later than the last day of the third month following the month in which the purchase was made.

What documents do I need? For the convenience of our customers, we always complete all the necessary documentation. At the time of purchase, every customer from a non-EU country receives from us:

- An invoice
- An electronic document ‘Vat refund for travellers’

In order for the ‘Vat Refund for Travellers’ document to be issued correctly, our staff always ask for the passport number or the number of any other identity document of the person crossing the Polish border. With the above documents and the ordered goods, you will need to go to the border-crossing point.

What will happen at the border?
At the border, you should present the received documents to an officer of the Tax and Customs Service (printed or on a mobile device), which will be checked at the Customs Office to ensure that the data of the person exporting the assortment as well as the transported goods are correct. The TAX FREE system will generate an electronic confirmation of export for all TAX FREE documents presented.

How does the VAT refund take place?
Once the goods have crossed the border and been customs cleared, please forward the information about the border crossing to the Sales Department.  

The VAT amount will be transferred to the account provided by you within 14 days of the receipt of the information about the border crossing. The transfer is made in Polish zloty [PLN]. On request, we also make transfers in Euro [€]. Due to the high cost of foreign transfers, our company charges a handling fee of PLN 150, irrespective of the value of the goods ordered.

NOTE! Our bank does not make transfers to bank accounts in Belarus.

You are more than welcome to make a purchase. 

Rekomendacje i wyróżnienia