Odpływ Liniowy Przyścienny

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Odpływ liniowy przyścienny pod prysznic

Czym jest odpływ liniowy przyścienny? To rozwiązanie, które łączy zalety systemów ściennych oraz podłogowych. Jak sama nazwa wskazuje, odpływy liniowe przyścienne przylegają do ściany – wszystko dzięki tzw. tylnej ścianie montażowej, określanej też jako kołnierz czy plecki. Przy ich instalacji, podobnie jak w pozostałych rozwiązaniach tego typu, należy pamiętać o wykonaniu odpowiedniego spadku. Dzięki niemu woda zużywana podczas kąpieli będzie prawidłowo odprowadzana. Na co jeszcze zwrócić uwagę, kupując odpływ przyścienny? Kluczowy jest materiał wykonania. Z racji ciągłego kontaktu z wodą odpływ liniowy przyścienny powinien być wyprodukowany z wysokogatunkowych surowców, takich jak np. stal nierdzewna. To spowoduje, że powierzchnia odpływu przyściennego nie będzie korodować i niszczeć na skutek działań czynników zewnętrznych.
 
  • Odpływ liniowy przyścienny to ciekawa alternatywa dla klasycznych systemów odprowadzania wody.
  • Cechą charakterystyczną, jaka wyróżnia każdy odpływ przyścienny, jest specjalny kołnierz.
  • Kupując odpływy przyścienne, należy zwrócić uwagę na jakość materiału, z którego wykonane są produkty.

Odpływ przyścienny i jego zalety

Odpływ liniowy przyścienny to rozwiązanie, które ma wiele zalet estetycznych oraz technicznych. Z wizualnego punktu widzenia system pozwala na jednolite wykończenie posadzki – bez konieczności docinania płytek, tworzenia tzw. kopert czy nieciekawie wyglądających docinek. Kołnierz przylega bezpośrednio do ściany, a więc pozwala na montaż płytek podłogowych na całej powierzchni strefy mycia. To gwarantuje pełną spójność oraz zwiększa atrakcyjność aranżacji. Atut ten potęguje obszerna pula kolorystycznych możliwości! Odpływy liniowe przyścienne w ofercie Łazienkarium.pl dostępne są w wielu wybarwieniach. To m.in. intrygująca czerń, biel czy nawet brąz, który dopełni wygląd naturalnej łazienki. Techniczne zalety proponowanych modeli sprowadzają się do efektywności, optymalnej przepustowości oraz trwałości. System, jakim jest odpływ liniowy przyscienny, świetnie więc zastąpi klasyczny brodzik prysznicowy.
 
  • Odpływy liniowe przyścienne zapewniają jednolite wykończenie obszaru prysznica.
  • Stosując odpływ liniowy przyścienny, nie trzeba martwić się o mało estetyczne docinki płytek.
  • Odpływ przyścienny doskonale zastąpi klasyczne systemy odprowadzania wody.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk