Odpływy Liniowe 90 cm Czarne

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Odpływ liniowy czarny 90 cm do stylowego wnętrza

90 cm to długość odpływu liniowego, który zda egzamin w wygodnej, obszernej strefie natrysku z kabiną, której szerokość wynosi 100 cm lub więcej. Mechanizm pozwoli na prawidłowe odprowadzanie wody podczas kąpieli. A co ze stylem aranżacji? Dyskretnie ulokowany w posadzce odpływ liniowy czarny 90 cm z oferty sklepun Łazienkarium.pl będzie korespondował z ciemnymi detalami we wnętrzu; doda mu wyrazistości, świeżości i dynamizmu, przez co przypadnie do gustu zwolennikom niebanalnych inspiracji. Odpływy liniowe czarne 90 – prócz zalet estetycznych – mają też atuty praktyczne. Ich instalacja jest prosta, jednak warto podczas montażu pamiętać o ważnych zasadach dotyczących stworzenia określonego spadku. Co więcej, produkty tego typu potęgują bezpieczeństwo, nie sprawiają trudności z utrzymaniem czystości oraz zapewniają efekt jednolitej posadzki, co wizualnie otwiera pomieszczenie. Odpływ liniowy czarny 90 to więc patent nie tyle na stylowe wnętrze, ile obszar kąpieli pełen funkcjonalności!
 
  • Odpływ liniowy 90 cm czarny zbuduje nowoczesną, obszerną strefę kąpieli.
  • Ciemne wykończenie odwodnienia warto zestawić z czarną armaturą. Takie zestawienie zdynamizuje wystrój!
  • Odpływ liniowy czarny 90 cm to patent na praktyczną łazienkę. Rozwiązanie zapewni bezpieczeństwo i higienę, jest łatwe w montażu oraz utrzymaniu czystości.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk