Odpływy Liniowe 80 cm

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Odpływ liniowy czarny 80 cm, czyli moda i funkcjonalność

Jak połączyć modny design z praktycznością? Najlepiej postawić na odpływ liniowy 80 cm czarny. Ten funkcjonalny element do odprowadzania wody, mierzący 80 cm, będzie pasował do łazienek z prysznicem o szerokości 90 cm lub większej. Zapewni skuteczny odpływ wody zużywanej podczas kąpieli, przesądzi o znacznie większym bezpieczeństwie w strefie mycia, zagwarantuje większą swobodę ruchów i stylowo zwieńczy projekt. Czarny odpływ liniowy 80 będzie idealny do nowoczesnych wnętrz, w których króluje czerń – czy to w postaci dodatków, czy armatury. Ciemna kratka maskująca może ciekawie wyróżnić się na tle jasnej posadzki lub wręcz przeciwnie – razem z czarnymi płytkami stworzy jednolitą podłogę. Odpływ liniowy czarny 80 dostępny na Łazienkarium.pl to też łatwość czyszczenia. Wszystko dzięki odpowiedniej konstrukcji, która ogranicza powstawanie zakamarków i szczelin. To powoduje, że sprzątanie strefy kąpieli będzie dziecinnie proste i szybkie.
 
  • Odpływ liniowy 80 czarny to świetne rozwiązanie do łazienek z prysznicem bez brodzika. Model sprawdzi się szczególnie tam, gdzie szerokość kabiny natryskowej jest większa niż 90 cm.
  • Odpływy liniowe 80 cm czarne będą pasować do nowoczesnych, minimalistycznych i skandynawskich wnętrz. Ciemny detal może ciekawe wyróżnić się na tle jasnych płytek!
  • Warto połączyć odpływ liniowy czarny 80 cm z armaturą w tym samym kolorze. To wprowadzi do wnętrza spójność.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk