Odpływy Liniowe 70 cm

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Odpływ liniowy czarny 70 cm do praktycznej łazienki

Jedną z najważniejszych rzeczy dotyczących urządzania strefy kąpieli z prysznicem jest dopasowanie odpowiedniej długości odwodnienia liniowego. Jego wartość powinna być około 10 cm krótsza od szerokości kabiny, a więc w przypadku obszaru mycia o rozmiarze 80 cm lub większej, najlepiej postawić na odpływ liniowy czarny 70. Wariant nie tylko zapewni należytą przepustowość oraz wydajność, lecz także doda wnętrzu charakteru. Czarny odpływ liniowy 70 będzie pasował do wystroju, w którym dominują ciemne detale oraz tekstylia. Wspólnie z nimi zbuduje dynamizm aranżacji i nada jej eleganckiego sznytu. Odpływy liniowe 70 cm czarne dostępne w sklepie Łazienkarium.pl oprócz designu i praktyczności wyróżniają się także bardzo wysoką jakością. To produkty wykonane z solidnych materiałów, które przetrwają próbę czasu. Nie są im straszne mechaniczne i chemiczne oddziaływania, korozja ani częsty kontakt z wodą. Raz zainstalowane posłużą bez szwanku wiele lat!
 
  • Odpływ liniowy 70 cm czarny zda egzamin we wnętrzach, w których szerokość kabiny prysznicowej wynosi minimum 80 cm.
  • Czarny odpływ liniowy 70 cm wprowadzi do pomieszczenia dynamizm i ciekawie się wyróżni.
  • W każdej łazience ważna jest kolorystyczna spójność. To dlatego połącz odpływ liniowy czarny 70 cm z ciemnymi dodatkami sanitarnymi.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk