Kali

(89 produktów)

O producencie Kali

Novellini Kali

Klasyczny design w rozsądnej cenie. Kabiny prysznicowe Novellini Kali to kolekcja prostych, nieskomplikowanych elementów, dzięki którym stworzysz idealny projekt łazienki. W skład serii wchodzą kabiny o różnych wymiarach i kształtach, których funkcjonalne rozwiązania ułatwiają życie.
 
Kabiny prysznicowe Kali to minimalizm i prostota wysokiej jakości. Starannie dobrane i przemyślane materiały to jedna z wielu zalet serii. To znakomity wybór dla miłośników czystych form, bez zbędnych dodatków. Kabiny prysznicowe Novellini Kali same w sobie stanowią ozdobę.
 
Zobacz również:
 

Dlaczego Novellini Kali to dobry wybór?

Novellini Kali to rozwiązanie stworzone w oparciu o wymagania współczesnych Użytkowników, którzy szukają użyteczności i estetyki zamkniętych w jednym produkcie. Jakość wykonania artykułów z linii Kali – bazująca na niezawodnych materiałach – koresponduje z ułatwiającą eksploatację funkcjonalnością. Za bezpieczeństwo oraz stabilność solidnej konstrukcji odpowiadają szkło hartowane o grubości 6 milimetrów (wzbogacone o ułatwiającą czyszczenie powłokę Crystal Clear), a także wytrzymałe srebrne profile, które dodają całości eleganckiego sznytu. Te połyskujące detale współgrają z płaskimi uchwytami ze stali nierdzewnej wykończonymi w chromie. Wszystko to składa się na minimalistyczne wzornictwo, które stanie się znakomitym dopełnieniem łazienki opanowanej przez zasady redukcji i dekoracyjnej oszczędności. Znacznym udogodnieniem jest również dostępność produktów z kolekcji w wielu wymiarach do wyboru, co powoduje, że rozwiązanie może stanowić wyposażenie każdego wnętrza – zarówno przestronnego, jak i tego o ograniczonym metrażu.  

Co wyróżnia Novellini Kali?

  • Nowoczesne minimalistyczne wzornictwo, które będzie ozdobą łazienki,
  • Wytrzymałe szkło hartowane o grubości 6 milimetrów z wypalaną powłoką Crystal Clear. To bezpieczna szyba, odporna na zarysowania i uderzenia, która dzięki Crystal Clear jest łatwa do utrzymania czystości. Hydrofobowa powłoka zapobiega osadzaniu się brudu,
  • Profile oraz chromowane uchwyty ze stali nierdzewnej sprawiają, że całość prezentuje się elegancko. Kabina Novellini Kali będzie dekoracją pomieszczenia,
  • Dzięki regulowanym rolkom montaż kabiny jest szybki oraz nie sprawia trudności,
  • Producent oferuje możliwość zakupu profilu poszerzającego (zakres regulacji do 3 cm), który dodatkowo usprawnia instalację oraz pozwala ukryć mankamenty i nierówności ściany.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia