Miski WC Podwieszane bez Kołnierza

Cofnij do: Toalety
Strona:
Filtry
Strona:


Miska wc wisząca bez kołnierza (tzw. rimless), czyli obowiązkowy element łazienki

Sedes bez kołnierza podwieszany szturmem wbił do przestrzeni łazienki i niemal całkowicie przyćmił zalety popularnej, tradycyjnej miski WC. Sekretem fenomenu toalety bez rantu jest innowacyjna technologia, w której wyeliminowano kołnierz (wewnętrzny rant), gdzie najczęściej gromadziły się niewidoczne dla oka oraz ciężkie do usunięcia bakterie i zarazki. Obręb WC pozbawiony trudnodostępnych zakamarków niweluje możliwość ich gromadzenia się oraz rozmnażania, co zapewnia łatwość utrzymania czystości oraz stanowi symbol higienicznej przestrzeni. Muszla klozetowa bez kołnierza to również nowatorski system spłukiwania ograniczający zużycie wody oraz brak konieczności stosowania chemicznych detergentów. Silny strumień obmywa WC, pozostawiając je czystym i bezpiecznym. Krótko mówiąc, miska podwieszana bez kołnierza to najlepszy zastępca klasycznej toalety. To oszczędność wody, pieniędzy i czasu!
 
 • Sedes podwieszany bez kołnierza to model pozbawiony wewnętrznego rantu,
 • Miska ustępowa bez kołnierza ogranicza powstawanie i namnażanie się bakterii, wirusów i zarazków,
 • Brak kołnierza pozwala na utrzymanie produktu w czystości i ogranicza wykorzystanie detergentów,
 • WC bezkołnierzowe wzbogacone jest o innowacyjny system spłukiwania redukujący zużycie wody.

Toaleta bezkołnierzowa – czy warto?

WC bez kołnierza okrzyknięte zostały obowiązkowymi i najchętniej kupowanymi rozwiązaniami do łazienki. Pojawiły się już kilka lat temu i nadal nie mają żadnego godnego następcy. Nie dość, że ułatwiają codzienność, poprzez ograniczenie mozolnego szorowania, to wiążą się z wytrzymałością, solidnością, trwałością, sprawnym montażem oraz oszczędnościami, zarówno jeśli chodzi o czas, jak i pieniądze. Sedes bezkołnierzowy czyści się szybciej i choć ta technologia nie eliminuje całkowicie z naszego życia konieczności mycia toalety, to większość brudu usuwa silny oraz ukierunkowany strumień, obmywający całą powierzchnię wewnętrzną. Ma to także przełożenie na zużycie chemicznych środków czystości, które niegdyś niezbędne były do uzyskania pełnej higieniczności w przestrzeni WC. Z rozwiązaniami bez rantu wystarczą łagodne detergenty pozbawione specyficznego dozownika i... gotowe.
 
 • WC bez kołnierza zaoszczędzi Twój czas oraz pieniądze,
 • Sprzątnie obejdzie się bez chemicznych środków ze specjalnym dozownikiem, który umożliwiał dotarcie pod rant muszli,
 • Brak kołnierza oznacza pełną higieniczność!

WC bezkołnierzowe to inwestycja

Czy toaleta bez kołnierza może być ekologiczna? Ta bez kołnierza wewnętrznego jak najbardziej! Wiąże się to z zastosowaniem innowacyjnej technologii spłukiwania, która efektywnie wykorzystuje siłę strumienia. Taki sedes w porównaniu z tradycyjnymi alternatywami (wzbogaconymi o kołnierz) daje możliwość oszczędzania nawet od 30% do 50% wody, a – jak wiadomo – mniejsze zużycie to więcej pieniędzy w portfelu! W tego typu modelach ilość wody przypadającej na jedno spłukiwanie wynosi od 3 do 4 litrów, podczas gdy w klasycznych wariantach wartości te oscylują nawet wokół 6 litrów. A co z wadami? Czy muszla bez kołnierza ma jakieś minusy? Potencjalni użytkownicy często zastanawiają się, czy miska wc bezrantowa chlapie. To, że WC pozbawione jest rantu, może nasuwać takie myśli, ale to nic bardziej mylnego. Ubikacja bez kołnierza może chlapać wyłącznie wtedy, gdy siła strumienia ustawiona jest zbyt wysoko. Wystarczy wybrać stelaż podtynkowy z regulacją wypływu, albo zainwestować w dławik i zamontować go w gnieździe zaworu odpływowego.
 
 • Miska bez kołnierza oszczędza nawet od 30 do 50% wody,
 • Mniejsze zużycie to więcej pieniędzy w portfelum,
 • Co zrobić, gdy miska bezkołnierzowa chlapie? Jeśli jesteś przed remontem, kup stelaż podtynkowy z możliwością regulacji siły strumienia i ustaw na niższą wartość. Jeśli jednak Twój stelaż pozbawiony jest takiego rozwiązania, sięgnij po dławik i zamontuj go w gnieździe zaworu odpływowego.

Muszla bezkołnierzowa harmonijnie dopasowana

Technologia technologiami. Funkcjonalność funkcjonalnościami, a oszczędności oszczędnościami. Przecież WC to także harmonijna część całego wystroju i nie sposób pominąć kwestii wzornictwa. Co więc z designem tego typu WC? To, że muszla klozetowa bez rantu jest tak innowacyjna, nie ma żadnego wpływu na jej wygląd. To nadal wysoce nowoczesne, ciekawe stylistycznie i przede wszystkim różnorakie alternatywy, które można dopasować do każdego wnętrza, od modernistycznych, po klasyczne czy nawet retro. Producenci oferują sedesy bez kołnierza o różnym kształcie, a nawet i kolorach. Miski owalne sprawdzą się w projektach, w których dominują okrągła ceramika i subtelne kolory, mogą być też przełamaniem dla surowego tła. Z kolei modele kwadratowe i prostokątne to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o zbudowanie minimalistycznego wystroju. Takie toalety będą pasować do poprzemysłowego loftu czy aranżacji urządzonej pod dyktando industrializmu.
 
 • Miski WC bez kołnierza dostępne są w wielu ciekawych kształtach, a nawet kolorach,
 • Toalety tego typu można dopasować do wieli stylizacji,
 • Sedesy bezkołnierzowe owalne podkreślą przytulne aranżacje zdominowane przez łagodne formy, natomiast kwadratowe muszle klozetowe sprawdzą się w lofcie lub aranżacjach nowoczesnych.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk