Miski WC Stojące Retro

Cofnij do: Toalety
Strona:
Filtry
Strona:


WC kompakt retro, czyli klasyka we wnętrzu

WC kompakt retro jest to świetna pozycja dla osób, które lubią klasykę i minimalistyczne wnętrza. Tego typu sedes jest uniwersalny, dlatego sprawdzi się do aranżacji w stylu klasycznym, rustykalnym, retro i nie tylko. Jest przede wszystkim prosty, ale również elegancki. Jeśli chcesz wprowadzić odrobinę oryginalności, możesz zdecydować się na sedes wolnostojący retro w czarnym odcieniu lub dobrać do niego deskę w innym kolorze. W ten sposób z pewnością stworzysz nietypowy wystrój. Zmieniając wnętrze, nie będziesz musiał pozbywać się WC, ponieważ z łatwością dopasujesz je do każdego wybranego stylu.

  • Miska WC stojąca retro sprawdzi się do klasycznych i minimalistycznych wnętrz.
  • WC tego typu ma prosty, ale i elegancki styl.
  • WC kompakt retro dostępny jest w różnych odcieniach np. czarny z możliwością doboru deski w innym kolorze.

Jaki sedes wolnostojący retro wybrać? Na to zwróć uwagę!

Wybierając kompakt WC retro, należy dopasować je do wymogów danej łazienki i jej rozplanowania. Istotnym aspektem jest również to, aby sedes był wygodny, dostosowany do użytkowników i co najważniejsze łatwy w utrzymaniu w czystości. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na rodzaj odpływu w zależności od sposobu montażu. Odpływ poziomy przeznaczony jest dla sedesów z odpływem znajdującym się w podłodze, z kolei odpływ pionowy dla toalet z odpływem w ścianie. Najwygodniejszą opcją jest WC kompakt retro, który jest praktycznym rozwiązaniem 2w1, czyli misa ustępowa wraz ze zbiornikiem na wodę. Kompakty mają również różny system spłukiwania i budowę sedesu. Dostępne są także warianty z samą misą.

  • WC kompakt retro ma różny rodzaj odpływu – pionowy lub poziomy.
  • Sedes wolnostojący retro dostępny jest w kompakcie lub jako sama misa ustępowa.
  • Kompakty mogą mieć różny systemem spłukiwania i budowę sedesu.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk