McAlpine

(17 produktów)
Dostępność: dostępny
(52 opinie)
50 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
13 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
243 zł
Dostępność: dostępny
57 zł
Dostępność: dostępny
23 zł
Dostępność: dostępny
20 zł

O producencie McAlpine

Kraj pochodzenia: Szkocja

Gwarancja producenta: 2 lata

Syfony to grupa produktów w produkcji których specjalizuje się firma McAlpine. Swoją działalność rozpoczęła w roku 1902. Obecnie jest to duże przedsiębiorstwo o globalnym zasięgu obejmującym blisko 80 krajów.

Wieloletnia tradycja jaką może się pochwalić firma McAlpine stanowi również swojego rodzaju zobowiązanie do nieustannego dbania o jakość oferowanych produktów. Syfony to dość szczególna grupa produktów, w przypadku których spore znaczenie na wrażenia użytkownika mają dodatkowe cechy takie jak choćby łatwość czyszczenia.

Oczywiście w firmie McAlpine od samego początku zdawano sobie z tego sprawę dzięki czemu oferuje produkty pod każdym względem są niezwykle konkurencyjne. Tym co wyróżnia przedsiębiorstwo jest również indywidualne podejście do klienta mające na celu lepsze zrozumienie jego potrzeb a co za tym idzie zaproponowanie mu jeszcze atrakcyjniejszej oferty produktów.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

McAlpine – marka oznaczająca solidność

Aby prawidłowo podłączyć umywalkę, brodzik czy wannę, konieczne są solidne akcesoria do stworzenia praktycznej i szczelnej instalacji. McAlpine to uznany producent syfonów, odpływów i przyłączy montażowych. W jego ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do podłączenia sanitarnego. Marka ma w swoim portfolio zarówno produkty dla instalatorów, jak i klientów indywidualnych. Ma już 100-letnie doświadczenie na rynku i po raz pierwszy pojawiła się w Szkocji, gdzie inżynier okrętowy o nazwisku McAlpine założył swoje przedsiębiorstwo. Początkowo projektowano i wytwarzano wyłącznie kolana oraz syfony. Dziś jednak w ofercie można znaleźć znacznie więcej pomocy i materiałów hydraulicznych. Spełniają one nowoczesne standardy i mogą pochwalić się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, w tym tworzywa sztucznego oraz mosiądzu.,/p>

  • McAlpine to producent akcesoriów niezbędnych do instalacji hydraulicznych i połączeń sanitarnych.
  • Marka wywodzi się ze Szwecji, a największą popularnością cieszy się w Wielkiej Brytanii.
  • W ofercie znajdziesz syfony, odpływy, przyłącza montażowe stworzone z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz mosiądzu.
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia