McAlpine

(15 produktów)
Dostępność: dostępny
(52 opinie)
47 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
12 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
230 zł
Dostępność: dostępny
51 zł
Dostępność: dostępny
466 zł
Dostępność: dostępny
189 zł
Dostępność: dostępny
50 zł
Dostępność: dostępny
22 zł

O producencie McAlpine

Kraj pochodzenia: Szkocja

Gwarancja producenta: 2 lata

Syfony to grupa produktów w produkcji których specjalizuje się firma McAlpine. Swoją działalność rozpoczęła w roku 1902. Obecnie jest to duże przedsiębiorstwo o globalnym zasięgu obejmującym blisko 80 krajów.

Wieloletnia tradycja jaką może się pochwalić firma McAlpine stanowi również swojego rodzaju zobowiązanie do nieustannego dbania o jakość oferowanych produktów. Syfony to dość szczególna grupa produktów, w przypadku których spore znaczenie na wrażenia użytkownika mają dodatkowe cechy takie jak choćby łatwość czyszczenia.

Oczywiście w firmie McAlpine od samego początku zdawano sobie z tego sprawę dzięki czemu oferuje produkty pod każdym względem są niezwykle konkurencyjne. Tym co wyróżnia przedsiębiorstwo jest również indywidualne podejście do klienta mające na celu lepsze zrozumienie jego potrzeb a co za tym idzie zaproponowanie mu jeszcze atrakcyjniejszej oferty produktów.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia