Marmorin

(161 produktów)
Dostępność: dostępny
(41 opinii)
8979 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
4994 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
5988 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
4914 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
2454 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
1991 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1243 zł

O producencie Marmorin

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta:
- Zlewozmywaki: 10 lat
- Odpływy oraz syfony: 12 miesięcy

Za produktami firmy Marmorin kryje się tak naprawdę potężny kapitał doświadczenia, wiedzy, kreatywności oraz zdolności do dopasowywania się do ciągle ewoluujących potrzeb rynku.

Dopełnieniem wyjątkowych cech produktów firmy Marmorin są nowoczesne rozwiązania technologiczne wśród których warto wymienić choćby unikatowy materiał solid surface, który nie ogranicza w żaden sposób projektantów, gdyż daje praktycznie nieograniczone możliwości kształtowania formy i jest przy tym wystarczająco wytrzymały by bez problemu znieść trudy codziennej eksploatacji.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Marmorin stawia na innowacyjne podejście

Marmorin to wielokrotnie nagradzany i cieszący się dużą popularnością producent elementów wyposażenia do łazienki. Czym wyróżniają się produkty tej marki? Przede wszystkim stylowym designem, który jest połączeniem kreatywności projektantów, a także rzemieślniczej, rękodzielniczej pracy konstruktorów. Ponadto producent z uwagą podchodzi do szczegółów. Innowacyjnym rozwiązaniem stosowanym przez markę Marmorin jest materiał Mineralicast® podnoszący estetykę umywalek czy też wanien. Składa się on z rozkruszonego marmuru dolomitowego połączonego z żywicą. Przekłada się to na ogromną odporność na uderzenia, promienie UV czy działanie chemikaliów. Wszystkie powierzchnie są też miłe w dotyku.

  • Marmorin to polski producent wyposażenia do łazienek.
  • Marka stosuje w swoich projektach innowacyjny materiał Mineralicast® niezwykle odporny na warunki zewnętrzne.
  • W ofercie znajdziesz głównie umywalki oraz wanny. Wyróżniają się wytrzymałością, a także niebanalnym designem.W ofercie znajdziesz głównie umywalki oraz wanny. Wyróżniają się wytrzymałością, a także niebanalnym designem.
array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia