Legersen

(125 produktów)
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
199 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
299 zł
Dostępność: dostępny
259 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
299 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
299 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
79 zł

O producencie Legersen

Legersen – co to za firma?
Legersen jest historią łazienki zbudowanej w oparciu o pasje, doświadczenie i wiedzę. To firma, której polskie korzenie wyznaczyły podstawowe wartości i kierunki działania. Są nimi innowacyjność, bezpieczeństwo produktu i pracowników, jakość, stawianie na wyzwania i satysfakcja Klienta. Marka ma wpływ na kulturę sanitarną w Polsce i Europie już od ponad 13 lat. Na ich przestrzeni zbudowała sobie ugruntowaną pozycję i renomę – dziś są to kluczowe atuty, a także czynniki przesądzające o wyborze produktów Legersen. Proponowane przez Legersen korki, syfony, umywalki, wanny wolnostojące, miski WC i baterie łazienkowe oznaczają trwałość i solidność wykonania. Są stworzone z wysokogatunkowych materiałów i poddawane licznym testom, dzięki czemu przetrwają próbę czasu. Wyróżniają je technologiczne zaawansowanie, oszczędne działanie i ciekawy design, nad którym pracują znakomici projektanci. Wybierając Legersen, urządzasz więc doskonałą przestrzeń!

Firma Legersen to:

•    Polska marka produktów wyposażenia łazienki.
•    Działa w branży już od ponad 13 lat.
•    Bogaty wybór produktów do łazienki – w tym: korki, syfony, baterie łazienkowe, wanny wolnostojące, toalety oraz umywalki.
•    Produkty stworzone z wysokogatunkowych materiałów, wzbogacone o innowacyjne technologie i ciekawy design.
•    Rozwiązania zaprojektowane po to, by oszczędzać wodę, czas i pieniądze. Potwierdzeniem tego są udogodnienia, jak powłoki ochronne, brak rantu w miskach WC czy perlatory.
 
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia