Korek Klik Klak Biały

Cofnij do: Umywalki
Strona:
Filtry
Strona:


Korek klik klak biały – praktyczny element do wykończenia umywalki

Do umywalek z przelewem oraz bez przelewu warto dopasować korek klik klak biały. Charakteryzuje się eleganckim i jednocześnie ponadczasowym odcieniem. Powierzchnia wraz z białą ceramiką tworzy jednolitą całość pod względem estetycznym. Gdzie sprawdzi się taki duet? Klik-klak biały o prostym designie można dopasować zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego wzornictwa. Do wyboru na Łazienkarium.pl są powierzchnie matowe oraz błyszczące. Pierwsze z nich jest bardziej eleganckie, a drugie delikatnie odbija światło i łatwo je wypolerować. Wszystko zależy od tego, na jakim efekcie Ci zależy. Najpopularniejsze wykończenie ma okrągły kształt.

  • Korek klik klak biały jest przeznaczony do montażu różnego rodzaju umywalek, jednak warto zapoznać się z zaleceniami producenta.
  • Biały kolor jest ponadczasowy. Można zdecydować się na umywalkę i jej wykończenie w tym samym odcieniu.
  • Klik-klak biały najczęściej ma okrągły kształt, który dopasujesz do swojej aranżacji.

Korek klik klak do umywalki biały – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Korek klik klak do umywalki biały jest bardzo praktyczny i prosty w obsłudze. Jeśli chcesz zamknąć odpływ i zatrzymać szczelnie wodę w misie, wystarczy nacisnąć górną część. Taki sam ruch trzeba wykonać, aby ponownie otworzyć możliwość przepływu. Niektóre modele mają system 2w1, czyli łączą cechy korka tradycyjnego otwartego oraz push-open. Klik-klak korek biały powinien być wykonany z trwałych materiałów, np. mosiądzu lub metalu. Wykończenie może być też ceramiczne, wtedy łatwiej je dopasować do umywalki. Podczas zakupu trzeba zwrócić uwagę na to, jaki rozmiar ma dany click clack biały. Średnica powinna odpowiadać otworowi w umywalce.

  • Klik-klak korek biały umożliwia szczelne i szybkie zamknięcie odpływu w umywalce.
  • Trwałe materiały takie jak np. mosiądz, wpływają na długowieczność produktu.
  • Podczas zakupu warto zwrócić uwagę nie tylko na materiał wykonania, ale także średnicę i zastosowanie.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk