KFA

(404 produkty)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
65 zł
Dostępność: dostępny
(34 opinie)
211 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
669 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
459 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
292 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
162 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
450 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
423 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
195 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
244 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
907 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
312 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
334 zł
Dostępność: dostępny
(20 opinii)
881 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
274 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
234 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
169 zł

O producencie KFA

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta:
- Baterie: 2 lata (niektóre modele nawet 10 lat)
- Grzejniki: 20 lat

KFA to czołowy producent produktów sanitarnych i grzewczych na terenie naszego kraju. W ofercie firmy znaleźć można baterie łazienkowe, aluminiowe grzejniki i mnóstwo innych produktów. Istotną częścią oferty są również dedykowane rozwiązania tworzone na specjalne zamówienie.

W przypadku produktów takich jak grzejniki w obrębie Armatura Kraków SA realizowany jest kompletny cykl produkcji, co gwarantuje i umożliwia szczegółową kontrolę jakości na każdym etapie powstawania produktu. Dzięki bogatej sieci dystrybucyjnej produkty marki KFA szybko docierają do klienta. To wraz z odpowiednią jakością i rozsądnym stosunkiem cena/jakość.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

KFA Armatura od 1922 roku

Armatura Kraków SA to firma z niemal 100-letnim doświadczeniem na rynku, która swoje pierwsze kroki w branży stawiała jako Łagiewnicka Fabryka Armatur. Trzonem działalności były wówczas baterie oraz asortyment w zakresie odlewania metali kolorowych. Z czasem wysoka jakość oferowanych rozwiązań i precyzja tworzenia przyczyniły się do sukcesu lokalnego przedsiębiorstwa. Dziś firma wytwarza baterie, grzejniki, a także kabiny, parawany oraz zawory, co stanowi kompleksowy katalog produktów marki KFA. Opinie o producencie są potwierdzeniem tego, że doświadczenie jest miarą sukcesu, a bogate know-how, nastawienie na tradycyjne wartości oraz inwestycja w kapitał ludzki owocują coraz szerszą pulą zadowolonych Klientów. Armatura Kraków SA nie staje jednak w miejscu i wciąż się rozwija, czego dowodem są własny Dział Konstrukcyjno-Badawczy czy Zakład Produkcyjny zlokalizowany w Nisku w województwie podkarpackim, który w ciągu doby dostarcza na rynek aż 20 000 elementów grzejnika KFA. Marka podąża za trendami, pozostając jednocześnie wierną misji wytyczonej w 1922 roku.

  • Krakowska Fabryka Armatur, czyli KFA, to firma, która powstała w 1922 roku,
  • Armatura Kraków SA to przedsiębiorstwo z polskimi korzeniami,
  • Firma posiada własny Zakład Produkcyjny w Nisku, a także Dział Konstrukcyjno-Badawczy,
  • Każda bateria KFA, grzejnik czy zawór to precyzja wykonania i troska o jakość!

Baterie KFA Armatura do kuchni i łazienki

Baterie KFA to rodzina produktów do wszystkich stref mycia w łazience oraz armatura przeznaczona do kuchni. W ofercie producenta znajdują się rozwiązania takie jak bateria umywalkowa, dostępna w wielu rodzajach montażu, bateria wannowa czy bateria prysznicowa, deszczownica, a także baterie do zadań specjalnych w tym, baterie termostatyczne, których mechanizmy chronią przed poparzeniami, baterie podtynkowe zapewniające minimalistyczny efekt oraz baterie umywalkowe stworzone dla osób niepełnosprawnych. Wśród propozycji łazienkowych największą popularnością cieszą się nowoczesne baterie Malachit o ciekawym, zredukowanym designie. Z kolei w przestrzeni kulinarnego królestwa celująco egzamin zda bateria zlewozmywakowa KFA, do produkcji której producent stosuje solidny mosiądz, ekonomiczny napowietrzacz oraz ceramiczną głowicę gwarantującą długą i bezawaryjną eksploatację. Każda bateria kuchenna KFA zapewnia 100% satysfakcji z użytkowania przy jednoczesnym zmniejszonym zużyciu wody.

  • KFA Armatura to baterie łazienkowe różnego typu, w tym: baterie umywalkowe KFA, baterie wannowe, baterie prysznicowe KFA czy deszczownice,
  • KFA oferuje również asortyment do kuchni. Baterie kuchenne wyposażone są w ceramiczne głowice, napowietrzacz i wykonane są z mosiądzu, co gwarantuje ich wytrzymałość i wpływa na brak jakichkolwiek problemów podczas eksploatacji,
  • Armatura Kraków zapewnia Klientom profesjonalny serwis zapewniający czas reakcji do 48h!

KFA Kraków to nie tylko armatura

Flagowym produktem Krakowskiej Fabryki Armatur jest również grzejnik aluminiowy. Produkt doceniany jest za wysoką jakość wytworzenia, doskonałą efektywność grzewczą, ekonomiczne działanie, a także łatwy montaż oraz konfigurację (kaloryfer można dopasować do indywidualnych preferencji – od pojedynczego panelu aż do kilkuelementowych zestawów). Oferowane przez Armaturę Kraków grzejniki produkowane są ze sztabek aluminium, a każdy wytop badany jest przy pomocy specjalnego urządzenia, nazywanego Spectromaxem, oraz mikroskopu. Wszystko po to, by surowiec spełniał rygorystyczne wymagania, jakie w czasie produkcji stawia marka KFA. Dzięki temu każdy grzejnik aluminiowy KFA to zapewnienie o bezawaryjnej pracy, czego potwierdzeniem jest aż 20 lat gwarancji! Katalog KFA zawiera także niezbędne akcesoria montażowe, takie jak złączki, łączniki, trójniki, kolanka oraz armaturę C.O., a poza rozwiązaniami grzewczymi producent wytwarza także baterie, kabiny oraz parawany.

  • W ofercie KFA Armatura dostępne są również grzejniki,
  • Grzejniki aluminiowe KFA produkowane są z wysokiej jakości wytopów i przechodzą liczne kontrole jakości,
  • KFA grzejniki wyróżniają wysoka efektywność grzewcza, łatwy montaż oraz ekonomiczne działanie.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia