Kessel

Cofnij do: Serie producentów
Strona:
Filtry
Strona:
Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

O producencie Kessel

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta: 2 lata

Firma Kessel wyspecjalizowała się w dość specyficznym rynku produktów obejmującym różne urządzenia związane z odprowadzaniem ścieków.

Kessel to obecnie spore przedsiębiorstwo zatrudniające blisko 500 pracowników. Odpowiednią jakość i funkcjonalność proponowanych produktów gwarantuje doświadczenie oraz kreatywność a więc cechy wyróżniające pracowników firmy.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.


Kessel symbolem solidności

Kessel to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1963 roku przez Bernhard'a Kessel. Już na początkowym etapie działania firma wyznaczyła sobie ambitny cel, aby stać się liderem i wiodącym dostawcą elementów instalacji kanalizacyjnych nie tylko na rodzimym rynku, lecz także na całym świecie. Dziś, po kilku dekadach funkcjonowania, śmiało można napisać, że misja Kessel została w 100% zrealizowana. Marka słynie z solidności, wysokiej jakości i niezawodności, a w swojej ofercie posiada zróżnicowany asortyment, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Kessel to wpusty ze stali nierdzewnej (wpusty obiektowe, wpusty łazienkowe, wpusty piwniczne, parkingowe, deszczowe, dachowe i inne), odpływy prysznicowe (odpływ ścienny Kessel, odpływy liniowe Kessel), urządzenia przeciwzalewowe, przepompownie ścieków, a także separatory tłuszczu i substancji ropopochodnych. To szeroki wybór rozwiązań, które pozwolą stworzyć funkcjonalną strefę życia.

  • Kessel to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1963 roku,
  • W ofercie Kessel znajdują się: wpusty, odpływy łazienkowe, a także urządzenia przeciwzalewowe, przepompownie ścieków czy separatory tłuszczu,
  • Kessel do samego początku swojej działalności stawia na ponadprzeciętną jakość.

Odpływ liniowy Kessel do praktycznej łazienki

Sztandarowym produktem, z którego Kessel słynie na polskim rynku, jest oferowany przez Kessel odpływ liniowy. Ta kategoria rozwiązań obejmuje propozycje różnego typu, dostępne w wielu stylistycznych wariantach do wyboru. Dzięki temu przestrzeń łazienki staje się nie tylko praktyczną strefą mycia, ile stanowi kompozycję piękna i pozwala na celebrację chwil podczas kąpieli. Wszystkie odpływy liniowe Kessel produkowane są ze stali nierdzewnej i tworzone w oparciu o najwyższe kryteria jakości. Każdy szczebel produkcji jest wnikliwe analizowany, a gotowe wyroby poddawane rygorystycznym kontrolom i testom, po to by celująco zdać egzamin w domowej przestrzeni. Za modny design odwodnień Kessel odpowiadają z kolei utalentowani designerzy, którzy wykorzystują potężne know-how, by kreować rozwiązania stanowiące perfekcyjne połączenie formy i funkcji. Dzięki temu każdy odpływ liniowy Kessel to gwarancja doskonałości.

  • Każdy odpływ liniowy Kessel wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej,
  • Odpływy liniowe Kessel oprócz praktyczności gwarantują ciekawy design,
  • Odwodnienia Kessel to gwarancja stworzenia wymarzonej łazienki.

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk