Kabina Prysznicowa Składana 90x90 cm

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Kabina prysznicowa składana 90x90 cm – czym się charakteryzuje?

Kabina prysznicowa składana 90x90 cm to przykład produktu, który łączy w sobie wygodę i funkcjonalność. Kabina składana 90x90 posiada pojedyncze lub podwójne drzwi skrzydłowe. Po skorzystaniu z niej pozwala na składanie drzwi do środka kabiny, dzięki czemu oszczędza miejsce. To właśnie jej funkcjonalność sprawia, że kabina prysznicowa składana bez brodzika 90x90 sprawdza się nawet w najmniejszych łazienkach. Osoby kupujące ją nie rezygnują z komfortu kąpieli, a jednocześnie nie muszą martwić się o to, że kabina prysznicowa 90x90 zdominuje pomieszczenie i uniemożliwi wygodne korzystanie z niego. Kabiny prysznicowe składane 90x90 są dostępne na Łazienkarium.pl w wielu wariantach. Kupujący wybiera, czy chce mieć szkło połyskujące, czy też matowe, sam też decyduje o kolorze wybieranego przez siebie modelu. Kabiny prysznicowe składane 90x90 mogą znacząco różnić się między sobą, w każdym przypadku jednak mamy do czynienia z prostym montażem.

  • Kabina prysznicowa składana 90x90 cm to sposób na oszczędność przestrzeni w łazience.
  • Nadaje się nawet do najmniejszych pomieszczeń.
  • Jest dostępna w wielu wariantach, dzięki czemu bez trudu można dopasować ją do indywidualnych potrzeb.

Kabina składana prysznicowa 90x90 cm i jej rodzaje

Kabina prysznicowa składana 90x90 cm jest rozwiązaniem stosunkowo nowym. Już dziś cieszy się jednak na tyle dużą popularnością, że bez trudu można wybrać taki jej model, który najlepiej odpowiada potrzebom kupującego. Wybierając kabiny prysznicowe składane 90x90, warto – w pierwszej kolejności – przeanalizować sposób, w jaki się składają. Najpopularniejsze są te, które składają się na bok, mogą jednak składać się też do środka, choć jest to rzadziej spotykane rozwiązanie. Różnice pomiędzy modelami dotyczą też grubości szkła oraz koloru i materiału, z jakich wykonane są profile. Kabina prysznicowa 90x90 składana może więc pełnić funkcję ozdobną, choć bywa też elementem wyposażenia, który nie rzuca się w oczy. Kabina składana 90x90 jest też coraz częściej wyposażona w łożyskowane rolki. Pozwalają one na jej ciche otwieranie i zamykanie, bez konieczności używania w tym celu dużej siły fizycznej.

  • Kabina prysznicowa składana 90x90 cm jest zwykle wybierana ze względu na sposób, w jaki się składa i rozkłada.
  • Kupujący może sam dopasować do swoich potrzeb tak jej kolor, jak i grubość szkła.
  • Nowoczesne rozwiązania charakteryzuje łatwe otwieranie i zamykanie.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk