Radaway Kabiny Prostokątne

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Radaway kabina prostokątna do łazienki

Radaway kabina prostokątna to wyrób chętnie wybierany przez naszych Klientów. Oferowane w Łazienkarium.pl modele są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ścianki boczne są ze szkła hartowanego w kolorze mlecznym lub przeźroczystego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. W wyrobie tym profile są najczęściej srebrne, czarne lub białe. Umożliwia to montaż produktów, jakim są Radaway kabiny kwadratowe, w dowolnym wnętrzu. Polecane Radaway kabiny kwadratowe mogą być wyposażone w drzwi prawo lub lewostronne przesuwne bądź wahadłowe. Kabina prostokątna Radaway jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Niektóre modele pokryte są specjalną ochronną powłoką, która zabezpiecza przed osadzaniem się kamienia i innych trudnych do usunięcia zabrudzeń.

  • Kabina kwadratowa Radaway może mieć ścianki boczne wykonane ze szkła hartowanego w przeźroczystym lub mlecznym kolorze.
  • Nowoczesna kwadratowa kabina Radaway montowana może być w każdym wnętrzu.
  • Świetnej jakości kabiny kwadratowe Radaway mogą mieć drzwi przesuwne lub wahadłowe.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk