Kabiny Prysznicowe Kwadratowe 80x80 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Kabina prysznicowa 80x80 – gdzie można ją zamontować?

Kabina prysznicowa 80x80 pozwala na zaadaptowanie niewielkiej łazienki. Poza uzyskaniem dodatkowej przestrzeni umożliwia ona szybką kąpiel z użyciem niedużej ilości wody. Kabina prysznicowa 80x80 cm jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Podczas brania prysznica, brud nie osadza się na ściankach, lecz spływa bezpośrednio do odpływu. Aby pozbyć się zabrudzeń, takich jak np. kurz, boki produktu, jakim jest prysznic 80x80, można przetrzeć wilgotną ściereczką. Kabiny prysznicowe kwadratowe 80x80 oferowane w naszym sklepie internetowym Łazienkarium.pl wykonane są z odpornych na uszkodzenia materiałów. W niektórych modelach szkło hartowane pokrywa powłoka ograniczająca osadzanie się kamienia, która ułatwia również czyszczenie. Kabiny prysznicowe 80x80 kwadratowe dostępne w naszym asortymencie mogą być montowane bezpośrednio na podłodze lub na brodziku.

  • Kabiny prysznicowe 80x80 mogą być montowana w małej łazience.
  • Kabiny prysznicowe kwadratowe 80x80 są łatwe w utrzymaniu czystości.
  • Kabinę prysznicową 80x80 cm można zamontować zarówno na podłodze, jak i na brodziku.

Kabiny 80x80 i ich zalety

Kabina prysznicowa 80x80 to bardzo funkcjonalne urządzenie sanitarne, dlatego doceniane jest przez klientów w różnym wieku. Sprawdzi się w łazience, z której korzystają osoby starsze, niepełnosprawne, a nawet dzieci. W asortymencie sklepu internetowego Łazienkarium.pl kabiny prysznicowe 80x80 kwadratowe są uniwersalne. Można je montować do jednej ze ścian łazienki lub w narożniku pomieszczenia. Duży wybór produktów, jakim są kabiny prysznicowe kwadratowe 80x80, pozwala urządzić przestrzeń w dowolnym stylu. Wykonane są one z bardzo dobrej jakości materiału. Poszczególne modele pryszniców 80x80 są wyposażone w drzwi przesuwne lub uchylne. Wybór zależy wyłącznie od ilości dostępnego miejsca w łazience oraz preferencji użytkownika.

  • Kabina prysznicowa 80x80 cm ułatwi kąpiel osobom starszym i z problemami zdrowotnymi.
  • Prysznic 80x80 jest uniwersalny, może być montowany w dowolnym miejscu.
  • Kabiny prysznicowe 80x80 wykonane są z dobrej jakości materiału, dzięki czemu długo będą w dobrym stanie.

Jaka kabina prysznicowa 80x80 cm najlepsza?

Kabina prysznicowa 80x80 to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w małych łazienkach, ale również tych o dużej powierzchni. Często model ten montowany jest też w salonach kąpielowych. Każda kabina prysznicowa 80x80 cm z naszego asortymentu charakteryzuje się precyzyjnym wykończeniem, dzięki czemu nawet pomimo upływu wielu lat zachowa swój świetny wygląd. Prysznic 80x80 oferowany przez nasz sklep internetowy wykonany jest z materiału odpornego na wilgoć i zmianę temperatury, dlatego jego wszystkie te elementy pod wpływem działania wody nie ulegną zniszczeniu. Dzięki prostej konstrukcji i regulowanym profilom kabiny prysznicowe kwadratowe 80x80 można dokładnie dopasować do każdej łazienki.

  • Kabiny prysznicowe 80x80 wykorzystywane jest w dużych łazienkach i salonach kąpielowych.
  • Kabiny prysznicowe 80x80 kwadratowe są precyzyjnie wykończone.
  • Niektóre kabiny prysznicowe 80x80 kwadratowe z naszej oferty mają regulowane profile, dzięki czemu produkt będzie idealnie przylegał do ściany.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk